Vianočné stromčeky Bratislava? Máme pre vás skvelý tip!

Ste z okolia Bratislavy a máte problém zohnať dobrý a kvalitný vianočný stromček? 

Tieto vianočné stromčeky vám spravia dokonalé Vianoce! Čím sú také špeciálne a kde ich zoženiete?


Situáciu zháňania vianočných stromčekov v Bratislave pred Vianocami zažiť nechcete… Ak ste ju už niekedy zažili, prípadne aktuálne zažívate, pravdepodobne si kladiete otázku, kde a ako zohnať kvalitný vianočný stromček v Bratislave bez zbytočného stresu a problémov. Obdobie Vianoc je predsa krásne, kedy by sme sa mali radovať a užívať si život, nie nadávať na vianočné stromčeky. Len si predstavte nasledujúcu situáciu. Je niekoľko dní do Vianoc a vy ste rozhodli veľkolepo postaviť vianočný stromček.Prvou dilemou je rozhodovanie sa, či vlastne chcete živý alebo umelý vianočný stromček. Keďže do Vianoc už veľa dní neostáva, poriadny živý stromček už nemáte možnosť zohnať. Všade vám predajú už len tie najškaredšie posledné stromčeky, ktoré zostali. Tak sa rozhodnete šetriť prírodu a námahu pri manipulácii so živým stromčekom a rozhodnete sa pre kúpu umelého. Ani to však nemusí byť tak jednoduché, ako sa môže zdať. Navštevujete rôzne obchodné domy v Bratislave a okolí a zas už nájdete len posledné umelé stromčeky, ktoré zostali. Napriek tomu, že všetky sa predávajú za premrštené ceny, sú nekvalitné, zapáchajúce a vy by ste ich najradšej vôbec nekupovali. Ale už nemáte na výber…Lepšie ako živé?

Základom pri kúpe vianočného stromčeku by mala byť kúpa stromčeku, ktorý je čo najkvalitnejší a vyzerá čo najlepšie. Nechcete predsa najkrajšie sviatky roka stráviť pri stromčeku, ktorý je malý a vyzerá neskutočne lacno. Svet Stromčekov prináša ponuku stromčekov, ktoré ocení aj ten najväčší „fajnšmeker“. Stromčeky si nevyberáte len podľa veľkosti, ale aj samotného druhu stromčeku. Voliť tak môžete medzi rôznymi borovicami, smrekmi, jedľami, prípadne sa rozhodnúť pre moderné 3d stromčeky. Všetky umelé vianočné stromčeky sú tej najvyššej možnej kvality a vyzerajú na nerozoznanie od živých. Navyše, sú postavené na stabilnom stojane, ktorý zamedzuje akémukoľvek prevráteniu. Veľmi ľahko sa skladajú, ich zloženie tak zvládne každý bez študovania nejakého siahodlhého návodu. A čo je najhlavnejšie – vyrobené sú z vysoko nehorľavých materiálov, tragická scénka s horiacim stromčekom vás tak teda rozhodne nečaká.


Prístup, aký si zaslúžite

Pri kúpe vianočného stromčeka od Sveta Stromčekov nezískavate len veľmi kvalitný a pekný vianočný stromček, ale aj milý prístup, ktorý si v období Vianoc zaslúžite viac ako kedykoľvek inokedy. Stromčeky môžete kupovať v kamennej predajni priamo v Bratislave na Trnavskej ceste 4330/67 Predajňa grilov Weber World alebo v Bošanoch. Predajňa v Bratislave je otvorená od pondelka do piatku od 10:00 do 18:30, v sobotu od 9:00 do 12:00 hod. V Bošanoch si zas svoj stromček môžete prísť kúpiť od pondelka do piatka od 10:00 do 17:00, v sobotu zas od 9:00 do 12:00 hod. Predaj vianočných stromčekov v kamennych predajniach začína od 2.Novembra 2018 .Ak si svoj stromček prídete vyzdvihnúť osobne, nemusíte sa obávať, či ho zmestíte do auta. Stromčeky sú totiž balené do krabíc s rozmermi 120/35/35, ktoré sa jednoducho zmestia na zadné sedadlá prakticky každého auta.

Aj cez internet

Predaj vianočných stromčekov je realizovaný aj cez internet, kedy si na webe vyberiete stromček, ktorý sa vám páči a ten vám bude následne doručený kuriérom až domov. Jednoduché a praktické riešenie pre všetkých, ktorý uprednostňujú nákupy cez internet. Navyše, pokiaľ si stromček objednáte do 21. decembra, máte garanciu doručenia stromčeka do Vianoc.

Tak nečakajte a vyberte si svoj dokonalý umelý vianočný stromček aj vy a spravte si Vianoce, aké ste ešte nezažili. Lepšiu ponuku už tak ľahko nedostanete!

Prejsť do obchodu