Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Ako ozdobiť vianočný stromček

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Červeno zlatý vianočný stromček

Aké by to boli Vianoce, bez tradičnej červeno zlatej výzdoby? Červeno zlatý stromček môžeme považovať za nadčasovú klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy a bude stále trendy. V týchto tradičných vianočných farbách nájdete nespočetné množstvo dekorácii a ozdôb, preto pokiaľ sa rozhodnete vsadiť tieto Vianoce na zlato červený vianočný stromček, nemusíte sa báť o ich nedostatok.

Červeno biely vianočný stromček

Rovnako nestarnúcou vianočnou klasikou je kombinácia červenej a bielej. Biela farba ozdôb dokáže v spojitosti s červenou dodať vášmu stromčeku jedinečnú vianočnú atmosféru. Bielo červený stromček sa teší každoročne veľkej obľube, o čom svedčia aj fotografie stromčekov, ktoré nám naše zákazníčky posielajú.

Červeno strieborný vianočný stromček

Červené vianočné ozdoby nesmierne vkusne pôsobia aj v kombinácii s tými striebornými. Tradičná červená váš stromček zaručene oživí, zatiaľ čo strieborné ozdoby mu dodajú jemný elegantný punc. Overenou červeno striebornou kombináciou, preto určite nič nepokazíte.

Zlatý vianočný stromček

Lesk, elegancia a luxus. Týmto sa vyznačuje vianočný stromček zlatej farby. Zlaté vianočné ozdoby sú v kurze už veľmi veľa rokov a na stromčeku nádherne vyznejú či už samostatne, alebo v kombinácii s ozdobami inej farby. Takáto jagavá vianočná výzdoba dodá vášmu stromčeku dokonalý, elegantný vianočný vzhľad.

Bielo zlatý vianočný stromček

Zlatý vianočný stromček, dokážu krásne osviežiť ozdoby bielej farby. Zlatá v kombinácii s bielou pôsobí nesmierne moderne a exkluzívne. Po takejto výzdobe v jemných zlatistých  tónoch siaha veľké množstvo našich zákazníčok. Musíte uznať, že takto vyzdobené vianočné stromčeky vyzerajú naozaj krásne a elegantne.

Bielo strieborný vianočný stromček

Pokiaľ by sme si mali vybrať vianočnú výzdobu, ktorá v nás evokuje zimu a mráz, určite by bola v bielej a striebornej farbe. Bielo strieborný stromček bezpochyby vyčarí vo vašom domove dokonalú zimnú atmosféru. Takáto ,,ľadová´´ výzdoba nádherne ukáže najmä na v súčasnosti veľmi populárnych zasnežených vianočných stromčekoch.

Strieborno zlatý vianočný stromček

Strieborno zlatá kombinácia vianočných ozdôb je nie veľmi častá, no zaručene váš vianočný stromček rozžiari. Kombinácia týchto dvoch farieb pôsobí na stromčeku veľmi elegantne a luxusne zároveň. Keďže sú obe tieto farby dosť jagavé, odporúčame ich skombinovať s decentnou bielou.

Modro strieborný vianočný stromček

Ak patríte k ľuďom, ktorí preferujú jemné a čisté farby, no chceli by ste vniesť do vašej vianočnej výzdoby aj dávku extravagancie, určite vsaďte na modrú. Modré vianočné ozdoby sa posledné roky tešia veľkej obľube. Reč je najmä o jemných pastelových odtieňoch modrej, avšak v kombinácii so striebornou alebo bielou krásne vyniknú aj jej tmavšie odtiene.

Bielo ružový vianočný stromček

Azda najväčším trendom vo výzdobe vianočného stromčeka ostatných Vianoc, bol púdrovo ružový vianočný stromček v kombinácii s bielou. Ružové vianočné ozdoby pôsobia veľmi decentne a štýlovo zároveň. Nádherne sa vynímajú jednak na klasických zelených stromčekoch, ako aj na tých stále populárnejších, zasnežených. S takouto bielo ružovou vianočnou výzdobou bude váš stromček spoľahlivo zahalený do najaktuálnejších trendov.

Fialový vianočný stromček

Omrzela vás už každoročná fádna vianočná výzdoba a chcete aby bol Váš vianočný stromček jedinečný ? Skvelou voľbou pre tých odvážnejších je netradičný fialový vianočný stromček, ktorý už stačí iba jemne doladiť bielymi ozdobami, kvetmi, či guľami. Takýto stromček zaručene rozžiari každý jeden domov a dodá mu moderný a štýlový nádych.

Fialový vianočný stromček ozdobený bielými kvetmi a vianočnými ozdobami
Ozdobený 3D Smrek Purpurový 240cm

Cyklamenovo biely vianočný stromček

Ak túžite po veselom a žiarivom vianočnom stromčeku, odporúčame siahnuť po cyklamenových vianočných ozdobách, vďaka ktorým bude váš stromček neprehliadnuteľný. Takéto sýto ružové, cyklamenové ozdoby krásne vyznejú jednak na na zelenom, ako aj na zasneženom vianočnom stromčeku. V kombinácii s bielymi, slabo ružovými, alebo zlatými ozdobami bude váš stromček moderný a originálny.

Farebný vianočný stromček

Chcete zmenu, no nechcete kupovať nové vianočné ozdoby? Zájdite si na povalu, či do pivnice a pohrabte sa vo vianočných ozdobách s pred niekoľkých rokov. Určite nájdete kopec farebných ozdôb od výmyslu sveta. S pomocou pestrofarebnej výzdoby si vytvoríte krásny veselý vianočný stromček, ktorý doslova bude hrať farbami.

Mohli by sa vám tiež páčiť články:

Vianočné stromčeky ozdobené našimi zakazníčkami

Vianoce nám pomaličky už klopú na dvere a každá jedná z nás už pomaličky rozmýšľa aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na vianočný stromček…

Moderné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Doba ide neustále vpred a rovnako napredujú aj technológie, používané pri výrobe moderných vianočných stromčekov.  Vďaka týmto technológiám, už dávno nevyzerajú umelé stromčeky a ich vetvičky ako nastrihané kusy papiera…

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Medzi najluxusnejšie stromčeky patria jednoznačne FULL 3D stromčeky, ktoré sa z roka na rok tešia väčšej obľube. Teraz k nim však pribúda aj absolútna novinka sezóny 2020 a to vianočné stromčeky s LED osvetlením…

Biele vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Nie je to prvý rok, čo sa biele vianočné stromčeky stali hitom Vianoc. Ich biela pokrývka z nich robí jedinečné stromčeky, ktoré v našich domovoch doteraz nemali obdobu…

Predaj vianočných stromčekov – Bošany

Oficiálny predaj umelých vianočných stromčekov začíname každoročne 2.Novembra a končíme 24.Decembra . Ponúkame Vám viac ako 40…

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred…

Prejsť do obchodu
PREDSEZÓNNY PREDAJ - ZĽAVY AŽ 30%
Platí len do 26. septembra.
x