Vianočné stromčeky ozdobené našimi zakazníčkami

Ozdobené vianočné stromčeky

Vianoce nám opäť klopú na dvere a azda každá z vás už pomaličky rozmýšľa, aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na výzdobu vianočného stromčeka. Dnes si už viete vybrať s veľkého množstva vianočných dekorácii a ozdôb tých najrôznejších farieb a prevedení. Ako však vianočné ozdoby skombinovať? Aká farba je teraz moderná a aká výzdoba sa hodí na jednotlivé druhy vianočných stromčekov? Ak si aj vy kladiete tieto otázky, inšpirujte sa fotografiami od našich zákazníčok, ktoré sa nám pochválili ich najkrajšími vianočnými stromčekmi.

3D stromček Smrek Alpský

Vianočný stromček 3D Smrek Alpský viete vďaka jeho prirodzene pôsobiacemu zelenému ihličiu ozdobiť v tých najrôznejších farebných variáciách a štýloch. Tento vianočný stromček viete ladiť do obľúbenej bielej farby ale rovnako sa na ňom krásne vynímajú aj zlaté ozdoby. Pokiaľ máte radi farby, nebojte sa siahnuť aj po pestrofarebných ozdobách. Na výzdobu stromčeka môžete použiť ozdoby v tvare snehových vločiek, anjelov, krídiel, alebo klasické vianočné gule. Stromček viete oživiť aj svetelnými guľami, ktoré sa dajú dokonalo zladiť s vianočnými svetielkami. Do dokonalosti môžete priviesť svoju vianočnú výzdobu vianočnými dekoráciami Mikulášov či anjelov, ktoré si jednoducho položíte pod stromček, čím vyčaríte dokonalú vianočnú atmosféru. Skvelou voľbou pre doladenie vianočnej výzdoby je kožušinový koberec pod vianočný stromček.

3D stromček Smrek Taliansky

Umelé vianočné stromčeky 3D sú samy o sebe nádherné, čoho dôkazom je obľúbený 3D Smrek Taliansky. Aj tomuto krásnemu stromčeku však na kráse pridá pekné zdobenie. Ak nefandíte svetelným ozdobám, nevadí. Pokojne môžete stromček obmotať svetielkami a potom mu dodať šmrnc bielymi, zlatými, striebornými, či farebnými ozdobami v podobe písmen, sobov, hviezdičiek aj srdiečok. Výhodou tohto realistického, zeleného vianočného stromčeka je, že na ňom môžete kombinovať vianočné ozdoby neutrálnych, ale aj pestrých farebných odtieňov.

3D stromček Jedľa Kanadská

Nadčasová červeno-zlatá kombinácia vianočných ozdôb s bielymi detailmi, decentná bielo-zlatá vianočná výzdoba, alebo ozdoby v odtieňoch jemnej ružovej. Aj takouto vianočnou výzdobou sa môžete inšpirovať a vytvoriť vo svojej obývačke ten najkrajší vianočný stromček. Ak nie ste priaznivci tradičných vianočných motívov, akými sú hviezdičky, srdiečka a soby, siahnuť môžete po ružiach, či iných umelých kvetoch, ktoré sú veľmi modernou a štýlovou vianočnou ozdobou. Dokonalosť stromčeku dodajú kvalitné vianočné svetielka, ktoré dnes možno kúpiť v rôznych farebných škálach či módoch svietenia.


Umelé vianočné 3D stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité 3D ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Len u nás nájdete viac ako 30 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť.


Borovica Zasnežená

Ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Zasnežená 180cm do strieborna.
Ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Zasnežená 180cm

Bielymi ozdobami zaručene nič nepokazíte. Pokiaľ by vás však biela nudila, svoj vianočný stromček viete jednoducho oživiť farebným osvetlením, napríklad v neprehliadnuteľnej modrej farbe. Stromček s bielymi ozdobami viete oživiť červenými mašľami či kvetmi. Siahnuť môžete po akomkoľvek tvare ozdôb, fantázii sa medze nekladú.

Borovica Strieborná

Tento klasický vianočný stromček viete vyzdobiť v rôznych farebných prevedeniach či štýloch, čoho dôkazom sú aj fotografie od našich zákazníčok. Červeno-biele vianočné ozdoby, bielo-strieborná výzdoba s modrým osvetlením, bielo-zlaté ozdoby, biele ozdoby s ružovými doplnkami, či čisto biela výzdoba. Vo všetkých prípadoch vyzerá tento stromček vkusne a elegantne.

Borovica Strieborná s kryštálmi ľadu

Vysokým boroviciam pristanú kryštály ľadu. Ako ozdoby na vianočný stromček zvoľte biele kvety, banky, srdiečka a hviezdy. Na tejto obľúbenej borovici sa pekne vyníma ružová, zlatá aj medená farba, ktoré sú vkusne skombinované so snehovo bielymi ozdobami. Punc jedinečnosti vtlačí vianočnému stromčeku neprehliadnuteľná hviezda na špičke.

Ozdobený vianočný stromček Borovica Prírodná

Borovica Prírodná je jedným z klasických vianočných stromčekov, ktorým pristane naozaj všetko. Vďaka hustému vzhľadu si nevyžaduje veľké množstvo ozdôb, preto aj keď zvolíte skromnejšiu výzdobu, nemusíte sa báť prázdnych dier na stromčeku. Naše zákazníčky ho odeli do nikdy nestarnúcej bielej, zlatej, striebornej aj červenej farby. Vianočné ozdoby rôznych tvarov sú na stromčekoch farebne vkusne zladené a sú naozaj skvelou inšpiráciu pre naše ostatné zákazníčky.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky. Najnovší systém aplikovania zaručuje že sneh zo stromčekov neopadáva. Pri prvotnom rozťahovaní vetvičiek dochádza k uvoľneniu nezachytených častí snehu. Vďaka naším stromčekom si vo Vašej domácnosti vytvoríte neopísateľnú atmosféru zasnežených Vianoc.


3D Smrek Kráľovský

Po rozprávkovo bielych Vianociach túži azda každý. Tak prečo nerozžiariť svoj domov dokonalo zasneženým vianočným stromčekom? 3D Smrek Kráľovský je luxusný biely vianočný stromček, ktorý sa teší veľkej obľube. Ozdobiť ho môžete v rôznych štýloch a farebných prevedeniach. Naše spokojné zákazníčky vyzdobili svoje Smreky naozaj kráľovsky. Jemná púdrová v kombinácii so striebornou, bordovou, či krémovou, zlaté vianočné ozdoby, alebo kombinácia bielych a červených ozdôb na tomto stromčeku krásne vyniknú. Stromčeku dodajú jedinečnosť aj netradičnejšie modré, zelené, či mentolové vianočné ozdoby. Stačí sa inšpirovať.

Ozdobený vianočný stromček Smrek Severský

Taktiež sa môžete nechať inšpirovať ďalším obľúbeným bielym vianočným stromčekom. Naše zákazníčky ho zväčša ladili do jemných odtieňov ružovej a bielej no zaujímavo na ňom ukážu aj strieborné, či oceľovo šedé vianočné ozdoby v kombinácii s bielou alebo modrou. Tomuto vianočnému stromčeku pristane ako chladné biele osvetlenie, tak aj teplé osvetlenie v zlatých tónoch.

Borovica Biela

Ako ozdobiť husté biele borovicové ihličie? Môžete siahnuť po snehovo bielych vianočných ozdobách a svoj stromček celý zahaliť do bieleho rúcha. Pokiaľ ho chcete viac oživiť, stačí, ak pomedzi biele vianočné ozdoby pridáte vianočné ozdoby iných farieb. Naše zákazníčky siahli po ružovej, zlatej, červenej, ale tiež extravagantnej čiernej farbe vianočných dekorácii. Za nás je výsledok naozaj fantastický.

Ozdobený vianočný stromček Smrek Nórsky

Ako ozdobiť Smrek Nórsky? Naše zákazníčky sa jednoznačne zhodli na tom, že mu pristane červená a my s nimi súhlasíme. Červené mašle, ozdoby v tvare srdiečok, hviezd či klasické gule krásne vyznejú v kombinácii so zlatými, alebo bielymi vianočnými doplnkami. Rovnako pekne stromček zažiari, keď ho odejete do čisto zlatých ozdôb. Celú výzdobu podčiarkne vianočné osvetlenie v teplých odtieňoch bielej.

3D Smrek Horský

Realisticky vyzerajúci zelený vianočný stromček privedie do dokonalosti štýlová výzdoba. U našich zákazníčok prevažujú vianočné ozdoby zlatej, bielej a červenej farby. Na výzdobu môžete zvoliť klasické vianočné gule, no rovnako aj rôzne iné ozdoby v tvare srdiečok, kvetov, anjelských krídel, hviezd či mašieľ. Veľkú mašľu môžete využiť taktiež aj na špic stromčeka, namiesto vianočnej hviezdy, či piky.

Ozdobený vianočný stromček Smrek Kryštálový

Smrek Kryštálový je špecifický svojou farbou, čím zaujme aj bez množstva ozdôb. Tomuto štýlovému stromčeku naozaj netreba veľa. Stačí pár vianočných gúľ, ozdôb v tvare vločiek, hviezd či vtáčikov, kvalitné vianočné osvetlenie a vyčaríte si doma rozprávkovo vianočnú atmosféru. Kryštálové sfarbenie stromčeka pekne ukáže s bielymi a modrými vianočnými ozdobami, no rovnako na ňom krásne vyznie nikdy nestarnúca bielo-červená kombinácia.

3D Smrek Exkluzívny

Aj 3D Smrek Exkluzívny patrí medzi obľúbene stromčeky našich zákazníčok, o čom svedčí aj množstvo fotiek ktorými nás zaplavili. Musíte uznať, že výzdobu tohto exkluzívneho vianočného stromčeku zvládli bravúrne. Či už zvolili biele vianočné ozdoby v kombinácii s ružovými vianočnými guľami, vianočné ozdoby v tradičných vianočných farbách, akými sú zlatá, červená a zelená, alebo vsadili na netypickú, no trendy modrú, v každom prípade vyzerajú tieto stromčeky nádherne.

3D Jedľa Kaukazská

Prirodzene vyzerajúci vianočný stromček so zeleným ihličím stačí jemne ozdobiť vkusnými vianočnými ozdobami zlatej, červenej či bielej farby. Dobre vyzerá aj kombinácia vianočných ozdôb týchto farieb, ktoré podčiarkuje teplé biele svetlenie. 3D Jedľa Kaukazská sa teší obľube aj vo full 3D verzii, ktorá je natoľko realistická, že na jej výzdobu vám postačí skutočne iba malé množstvo ozdôb.

3D Jedľa Smaragdová

Unikátna smaragdovo zelená farba vianočného stromčeka sa dá krásne kombinovať s viacerými druhmi a farbami vianočných ozdôb. Naše zákazníčky volili moderné biele vianočné ozdoby so striebornými doplnkami, ale rovnako vsadili aj na farebnejšiu výzdobu. Na stromček nemusíte vešať iba klasické vianočné gule. Skvele vyzerajú aj gule v tvare srdiečok, či rôznych vianočných postavičiek. Absolútne moderným prvkom sú vtáčiky, či vtáčie pierka. V oboch prípadoch vyzerá tento vianočný stromček skutočne pôvabne.

3D Smrek Škandinávsky

Ružové a modré vianočné ozdoby v kombinácii s bielou. To sú trendy farebné variácie, na ktoré vsadili naše zákazníčky. Štýlové kvety, mašle, vločky a postavičky, všetko toto urobí z vášho vianočného stromčeka neprehliadnuteľnú dominantu miestnosti.

3D Smrek Ľadový

Pre ozdobenie vianočného stromčeka, ktorý má jedinečnú ľadovú farbu sa taktiež môžete inšpirovať fotografiami ozdobených stromčekov od našich zákazníčok. Tie vsadili na bielu, zlatú, púdrovo ružovú a červenú farbu vianočných ozdôb. Hustota ozdôb na stromčeku závisí iba od vašich preferencií. Tento jedinečný stromček vyzerá skutočne pekne s hustou výzdobou, no rovnako aj s menším množstvom vianočných ozdôb. Váš stromček bude vyzerať naozaj luxusne ak pod neho položíte biely kožušinový koberček a okolie stromčeka dozdobíte vianočnými postavičkami Santa Clausa.

3D Jedľa Zasnežená

Realistický zelený vianočný stromček so zasneženými končekmi konárikov a červenými plodmi a šiškami sa dá vyzdobiť na množstvo spôsobov. Obľúbená zlato-biela kombinácia vianočných ozdôb na ňom vyzerá skutočne noblesne, no zaujímavá je aj kombinácia ružovej s bielou. Špecifický vzhľad stromčeka dosiahnete, ak zvolíte prírodné drevené ozdoby, či pestrofarebné ozdoby s farebným vianočným osvetlením.

Veríme, že vás naše zákazníčky inšpirovali výzdobou vianočného stromčeka na nasledujúce Vianoce a vyčarujete si doma ten najkrajší vianočný stromček. Všetky druhy umelých vianočných stromčekov nájdete v našom eshope SVETSTROMCEKOV.SK


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Na obrázku je mnoho moderných vianočných ozdob z najväčšej Vianočnej výstavy na svete vo Frankfurte.

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred…

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu? Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

3D vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa.

Prejsť do obchodu