Vianočné stromčeky ozdobené našimi zakazníčkami

Vianoce nám pomaličky už klopú na dvere a každá jedná z nás už pomaličky rozmýšľa aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na vianočný stromček. Aby sme Vám to uľahčili , tak sme si pripravili pre Vás trošku vianočnej inšpirácie od našich zákazničiek ako podľa nich majú vyzerať najkrajšie vianočne stromčeky.

3D stromček Smrek Alpský 210 cm

vyzdobený umelý vianočný stromček
vyzdobený umelý vianočný stromček

Vianočný stromček ladený do predovšetkým bielej farby dokonale naladí zimnú atmosféru. Hoci za oknami nepadne ani jedna snehová vločka, nevadí, pretože na stromčeku môžu byť vianočné ozdoby v podobe snehových vločiek. Pôsobivé sú svetelné gule, ktoré je možné dokonale zladiť s nevšednými vianočnými svetielkami. Ak by sa vám vianočný stromček zdal ešte málo výrazný, môžete ho skrášliť ratanovým srdcom s fotkou celej rodiny.

3D stromček Smrek Taliansky 210 cm

vianočné stromčeky a výzdoba
vianočné stromčeky a výzdoba

Umelé vianočné stromčeky 3D sú samy o sebe nádherné, však na kráse im pridá nejaké zdobenie. Ak nefandíte svetelným ozdobám, nevadí. Pokojne môžete stromček obmotať svetielkami, a potom mu dodať šmrnc bielymi ozdobami v podobe písmen, sobov, hviezdičiek, srdiečok. Jedinečnosť bielej farby sa dá rozbiť ešte dekoráciami v bielo-hnedej farbe.

3D stromček Jedľa Kanadská 210 cm

Vianočné stromčeky je možné ladiť aj do iných farieb, ako je snehovo biela. Pre milovníkov ružového odtieňa sú pripravené drôtené aj porcelánové banky. Ak nie ste priaznivci vianočných motívov, ako sú hviezdičky, srdiečka a soby, siahnuť môžete po ružiach. Vianočné ozdoby vyniknú aj za tmy, stačí zvoliť väčšie svetielka.

Borovica Zasnežená 180cm

Vianočnú atmosféru navodí vianočný stromček s modro-striebornými ozdobami. V prvom rade nainštalujte svetielka okolo stromčeka, potom na jednotlivé vetvičky ukladajte modré, strieborné aj modro-strieborné banky. Vôbec sa nebojte rozličných veľkostí. Vezmite potom pár mašličiek a dajte treba na štyri až päť vetvičiek. Špičku ozdobte striebornou hviezdou. Taký stromček sa vám natoľko zapáči, že by ste si ho pokojne nechali aj po celý rok ako pýchu obývacej izby.

Borovica Strieborná 220cm 

Ak sa povedia Vianoce, zrejme si ako prvé predstavíte bielu a červenú farbu. Aj v takomto duchu sa môžu niesť umelé vianočné stromčeky. Zvoľte netradičné podlhovasté svetielka. Vianočné ozdoby nemusí byť len porcelánové. Elegantné sú tiež umelé. Vôbec sa nebojte motívov a siahnite po sovičkách, snehuliakoch, soboch, hviezdičkách, stromčekoch a podobne. Červená je aj vianočná hviezda. Zohnať sa dajú jej umelé kvety, ktorými tiež ozdobíte vianočný stromček.

Borovica Strieborná 220cm

Doslova nadčasové sú obohnané zlatú organzu. Doprostred dajte veľkú ratanovú hviezdu, a potom na vetvičky zaveste zlaté a biele banky, biele kvety, zlaté srdiečka a podobne. Keďže už máte organzu, namiesto klasických žiaroviek zvoľte podlhovasté sviečky, ktoré dodajú stromčeka šmrnc.

Borovica Strieborná 180cm

Ozdoby na vianočný stromček môžu byť zladené iba do jednej farby. Populárna je tohtoročnú sezónu biela, ktorá je nenápadná, ale pritom nevšedná. Stromček tým výrazne nenaruší interiér, ale zároveň sa stane jeho pýchou. Vianočný stromček borovica vyzerá skvostne, pokiaľ naň dáte biele banky, hviezdičky, motýliky a srdiečka.

Borovica Biela 180 cm

Zelená je pre niekoho fádna. Zohnať sa našťastie dajú vianočné stromčeky biele. Vyzerajú ako zasnežené. Tu už nemusíte toho veľa vymýšľať, stačí si nakúpiť v jednom odtieni, napríklad fialovej, ozdoby na vianočný stromček, a potom ich na stromček dať.

Borovica Biela 220 cm

Vo večerných hodinách vyzerajú biele vianočné stromčeky naozaj skvostne. Samy o sebe sú také stromčeky zaujímavé, a tak namiesto prehnaného zdobenia stačí zvoliť len pár dekorácií, ideálne v rovnakom odtieni.

Borovica Kvitnúca 180 cm

Borovica, ktorá vyzerá, ako by zrovna kvitla, pôsobí sviežo. U takého druhu stromčeka môžete zvoliť prírodné dekorácie, napríklad usušené plátky pomaranča. Do toho dať ešte perníkových anjelikov a koníčky, rôznofarebné banky a vianočný stromček je na svete. Tu sa perfektne hodia svetielka s farebnými žiarovkami.

Borovica Kvitnúca s kryštáľmi ladu 220 cm

Vysokým boroviciam pristanú kryštály ľadu. Ako ozdoby na vianočný stromček zvoľte biele ľadové medvede, banky, srdiečka a hviezdy. Keďže osvetlenie je v ľadovej bielej farbe, stačí dekorácie ladiť len do bieleho odtieňa. Punc ojedinelosti vtlačí vianočnému stromčeku svietiaca hviezda na špičke.

Borovica Prírodná 250 cm

Biela k Vianociam jednoznačne patrí. Vianočné stromčeky zladené čisto do bielej a prírodnej farby vyzerajú unikátne. Vysokú borovicu môžete ozdobiť LED svetielkami s chladným svietením. Potom stačí zavesiť na vetvičky biele banky, mašličky z juty a nesmie chýbať ani hlava Santa Clausa. Zohnať sa dajú aj rôzne nápisy, ktoré zavesíte na stromček, treba Veselé Vianoce.

Borovica Strieborná 180 cm

Strieborno-modrá kombinácia nesklame. Akonáhle večer zhasnete hlavné svetlo, rozsvietite modré sviečky, a tým navodíte tú správnu vianočnú atmosféru. Modré vianočné svetielka sú vskutku originálne. Stačí ich doplniť bielymi mašličkami, ktoré si zvládnete vyrobiť aj sami z organzy. Nezabudnite ani na detaily, napríklad v podobe keramického srdiečka s nápisom Veselé Vianoce. A hore na stromčeku nemusíte mať tradične hviezdu, pokojne na špičku priviažte obrovskú bielu mašľu.

Borovica strieborná s kryštaľmi ladu 180cm

Umelé vianočné stromčeky 3D vyzerajú skvostne, ak sú s kryštálmi ľadu. Biela je symbolom zimy, lebo aj sneh je biely, ktorý k Vianociam neodmysliteľne patrí. Strieborná je zase známkou osláv a blahobytu. Strieborná a biela perfektne ladí s kryštálmi ľadu. Ak chcete dodať stromčeku šmrnc, zaveste na neho napríklad kvety umelých ruží.

Borovica Prírodná 180cm

umelé vianočné stromčeky

Borovicu prežiaria LED svetielka. Vianočný stromček potom stačí dozdobiť netradičnými dekoráciami, ako sú sane, srdiečka a holubičky. Do spodnej časti dajte veľké umelé kvetiny, hore zase biele osvetlené kvetinky. Fantázii sa medze nekladú.

3d stromček Smrek Alpský 240 cm

Zlatá a strieborná. To sú dve farby, ktoré k Vianociam neodmysliteľne patria. Vianočný stromček ozdobte kvetmi z rastliny zvanej Vianočná hviezda. Zohnať sa dajú tieto kvety umelé a v rôznych odtieňoch, nielen v tradičnej červenej. Dookola dajte strieborný reťaz a zdobenie zavŕšte striebornými a zlatými guľami. Akonáhle rozsvietite svetielka, strieborná a zlatá vytvoria neskutočný efekt.

3d stromček Smrek Alpský 240 cm

ozdobený umelý vianočný 3D stromček
ozdobený umelý vianočný 3D stromček

Hovoríte si, že červená a zelená k sebe vôbec neladia? Potom ste na omyle. Červené banky rôznych druhov narušte kontrastom zelených. Svetielka zvoľte skôr do žltého odtieňa, ale nevylučuje sa, že by vianočnému stromčeku nepristali aj LED svetielka. Všetky druhy umelých vianočných stromčekov nájdete v našom eshope SVETSTROMCEKOV.SK  alebo v kamennych predajniach 1.Bošanoch a Bratislave od 1.Novembra do 23.Decembra 🙂

Prejsť do obchodu