Vianočné stromčeky ozdobené našimi zakazníčkami

Vianoce nám pomaličky už klopú na dvere a každá jedná z nás už pomaličky rozmýšľa aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na vianočný stromček. Aby sme Vám to uľahčili , tak sme si pripravili pre Vás trošku vianočnej inšpirácie od našich zákazničiek ako podľa nich majú vyzerať najkrajšie vianočne stromčeky.

3D stromček Smrek Alpský 210 cm

Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 180cm do biela so sveteľnými guľami.
Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 180cm

Vianočný stromček ladený do predovšetkým bielej farby dokonale naladí zimnú atmosféru. Hoci za oknami nepadne ani jedna snehová vločka, nevadí, pretože na stromčeku môžu byť vianočné ozdoby v podobe snehových vločiek. Pôsobivé sú svetelné gule, ktoré je možné dokonale zladiť s nevšednými vianočnými svetielkami. Ak by sa vám vianočný stromček zdal ešte málo výrazný, môžete ho skrášliť ratanovým srdcom s fotkou celej rodiny.

3D stromček Smrek Taliansky 210 cm

Ozdobený umelý vianočný stromček 3D Smrek Taliansky bielymi ozdobami.
Ozdobený umelý vianočný stromček 3D Smrek Taliansky

Umelé vianočné stromčeky 3D sú samy o sebe nádherné, však na kráse im pridá nejaké zdobenie. Ak nefandíte svetelným ozdobám, nevadí. Pokojne môžete stromček obmotať svetielkami, a potom mu dodať šmrnc bielymi ozdobami v podobe písmen, sobov, hviezdičiek, srdiečok. Jedinečnosť bielej farby sa dá rozbiť ešte dekoráciami v bielo-hnedej farbe.

3D stromček Jedľa Kanadská 210 cm

Ozdobený umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kanadská 180cm
Ozdobený umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kanadská 180cm

Vianočné stromčeky je možné ladiť aj do iných farieb, ako je snehovo biela. Pre milovníkov ružového odtieňa sú pripravené drôtené aj porcelánové banky. Ak nie ste priaznivci vianočných motívov, ako sú hviezdičky, srdiečka a soby, siahnuť môžete po ružiach. Vianočné ozdoby vyniknú aj za tmy, stačí zvoliť väčšie svetielka.


Na obrázku sa nachádza 5 3D stromčekov. Každý v inom farebnom prevedení 3D ihličia.

Umelé vianočné 3D stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité 3D ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Len u nás nájdete viac ako 15 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad…


Borovica Zasnežená 180cm

Borovica Zasnežená v modrom šate

Vianočnú atmosféru navodí vianočný stromček s modro-striebornými ozdobami. V prvom rade nainštalujte svetielka okolo stromčeka, potom na jednotlivé vetvičky ukladajte modré, strieborné aj modro-strieborné banky. Vôbec sa nebojte rozličných veľkostí. Vezmite potom pár mašličiek a dajte treba na štyri až päť vetvičiek. Špičku ozdobte striebornou hviezdou. Taký stromček sa vám natoľko zapáči, že by ste si ho pokojne nechali aj po celý rok ako pýchu obývacej izby.

Borovica Strieborná 220cm 

Honosne vyzdobená Borovica Strieborná

Ak sa povedia Vianoce, zrejme si ako prvé predstavíte bielu a červenú farbu. Aj v takomto duchu sa môžu niesť umelé vianočné stromčeky. Zvoľte netradičné podlhovasté svetielka. Vianočné ozdoby nemusí byť len porcelánové. Elegantné sú tiež umelé. Vôbec sa nebojte motívov a siahnite po sovičkách, snehuliakoch, soboch, hviezdičkách, stromčekoch a podobne. Červená je aj vianočná hviezda. Zohnať sa dajú jej umelé kvety, ktorými tiež ozdobíte vianočný stromček.

Borovica Strieborná 220cm

Borovica Strieborná v bielo zlatom šate
Borovica Strieborná v bielo zlatom šate

Doslova nadčasové sú obohnané zlatú organzu. Doprostred dajte veľkú ratanovú hviezdu, a potom na vetvičky zaveste zlaté a biele banky, biele kvety, zlaté srdiečka a podobne. Keďže už máte organzu, namiesto klasických žiaroviek zvoľte podlhovasté sviečky, ktoré dodajú stromčeka šmrnc.

Borovica Strieborná 180cm

Vysokým boroviciam pristanú kryštály ľadu. Ako ozdoby na vianočný stromček zvoľte biele ľadové medvede, banky, srdiečka a hviezdy. Keďže osvetlenie je v ľadovej bielej farbe, stačí dekorácie ladiť len do bieleho odtieňa. Punc ojedinelosti vtlačí vianočnému stromčeku svietiaca hviezda na špičke.

Borovica Prírodná 250 cm

Ozdobený umelý vianočný stromček Borovica prírodná 250cm do bielo striebornej farby.
Ozdobený umelý vianočný stromček Borovica prírodná 250cm

Biela k Vianociam jednoznačne patrí. Vianočné stromčeky zladené čisto do bielej a prírodnej farby vyzerajú unikátne. Vysokú borovicu môžete ozdobiť LED svetielkami s chladným svietením. Potom stačí zavesiť na vetvičky biele banky, mašličky z juty a nesmie chýbať ani hlava Santa Clausa. Zohnať sa dajú aj rôzne nápisy, ktoré zavesíte na stromček, treba Veselé Vianoce.

Borovica Strieborná 180 cm

ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Strieborná
ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Strieborná

Strieborno-modrá kombinácia nesklame. Akonáhle večer zhasnete hlavné svetlo, rozsvietite modré sviečky, a tým navodíte tú správnu vianočnú atmosféru. Modré vianočné svetielka sú vskutku originálne. Stačí ich doplniť bielymi mašličkami, ktoré si zvládnete vyrobiť aj sami z organzy. Nezabudnite ani na detaily, napríklad v podobe keramického srdiečka s nápisom Veselé Vianoce. A hore na stromčeku nemusíte mať tradične hviezdu, pokojne na špičku priviažte obrovskú bielu mašľu.


Umele vianočné stromčeky borovice

Umelé vianočné stromčeky Borovice

Ak hľadáte naozaj hustý a kvalitný umelý vianočný stromček, naša borovica je pre Vás to pravé! Borovice patria medzi naše najpredávanejšie druhy stromčekov, ktoré si našli domov u vyše tisícky zákazníkov…


Borovica strieborná s kryštaľmi ladu 180cm

ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Strieborná s kryštáľmi ladu bielými ozdobami .
ozdobený umelý vianočný stromček Borovica Strieborná s kryštáľmi ladu

Umelé vianočné stromčeky vyzerajú skvostne, ak sú s kryštálmi ľadu. Biela je symbolom zimy, lebo aj sneh je biely, ktorý k Vianociam neodmysliteľne patrí. Strieborná je zase známkou osláv a blahobytu. Strieborná a biela perfektne ladí s kryštálmi ľadu. Ak chcete dodať stromčeku šmrnc, zaveste na neho napríklad kvety umelých ruží.

Borovica Prírodná 180cm

Ozdobená Borovica prírodna s LED osvetlením
Ozdobená Borovica prírodna s LED osvetlením

Borovicu prežiaria LED svetielka. Vianočný stromček potom stačí dozdobiť netradičnými dekoráciami, ako sú sane, srdiečka a holubičky. Do spodnej časti dajte veľké umelé kvetiny, hore zase biele osvetlené kvetinky. Fantázii sa medze nekladú.

3d stromček Smrek Alpský 240 cm

Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 240cm zlatými kvetmi a guľami .
Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 240cm

Zlatá a strieborná. To sú dve farby, ktoré k Vianociam neodmysliteľne patria. Vianočný stromček ozdobte kvetmi z rastliny zvanej Vianočná hviezda. Zohnať sa dajú tieto kvety umelé a v rôznych odtieňoch, nielen v tradičnej červenej. Dookola dajte strieborný reťaz a zdobenie zavŕšte striebornými a zlatými guľami. Akonáhle rozsvietite svetielka, strieborná a zlatá vytvoria neskutočný efekt.

3d stromček Smrek Alpský 240 cm

Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 240cm zlatými a červenými guľami.
Ozdobený umelý vianočný 3D stromček Smrek Alpský 240cm

Hovoríte si, že červená a zelená k sebe vôbec neladia? Potom ste na omyle. Červené banky rôznych druhov narušte kontrastom zelených. Svetielka zvoľte skôr do žltého odtieňa, ale nevylučuje sa, že by vianočnému stromčeku nepristali aj LED svetielka. Všetky druhy umelých vianočných stromčekov nájdete v našom eshope SVETSTROMCEKOV.SK  

Pre viac inšpirácie v ozdobovaní si pozrite naše najnovšie články ako ozdobiť vianočný stromček alebo moderne vianočné ozdoby – TOP 10 trendov pre tento rok:

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok…

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred…

Tiež by vás mohli zaujímať články:

Moderné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Doba ide neustále vpred a rovnako napredujú aj technológie, používané pri výrobe moderných vianočných stromčekov.  Vďaka týmto technológiám, už dávno nevyzerajú umelé stromčeky a ich vetvičky ako nastrihané kusy papiera…

Biele vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Nie je to prvý rok, čo sa biele vianočné stromčeky stali hitom Vianoc. Ich biela pokrývka z nich robí jedinečné stromčeky, ktoré v našich domovoch doteraz nemali obdobu…

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Medzi najluxusnejšie stromčeky patria jednoznačne FULL 3D stromčeky, ktoré sa z roka na rok tešia väčšej obľube. Teraz k nim však pribúda aj absolútna novinka sezóny 2020 a to vianočné stromčeky s LED osvetlením…

Predaj vianočných stromčekov – Bošany

Oficiálny predaj umelých vianočných stromčekov začíname každoročne 2.Novembra a končíme 24.Decembra . Ponúkame Vám viac ako 40…

Prejsť do obchodu
PREDAJ STROMČEKOV BUDE ZNOVU SPUSTENÝ V AUGUSTE!!!
Ďakujeme Vám za priazeň, ktorú ste nám prejavili v roku 2020.
x