TOP 10 – Moderné vianočné stromčeky pre tento rok

Svet Stromčekov / 30 augusta, 2022

Túžite nie len po peknom, ale tiež modernom vianočnom stromčeku? Súčasnými trendami sú 3D vianočné stromčeky s už pripevneným LED osvetlením, vianočné stromčeky špecifickej farby a v neposlednom rade zasnežené, biele vianočné stromčeky.

Dôraz je kladený najmä na prirodzenosť a realistickosť umelých stromčekov. Cieľom výrobcov je, aby bol umelý stromček na nerozoznanie od živého, čo dosahujú vďaka najmodernejším výrobným technológiám.

Pokiaľ sa aj vy riadite trendami, inšpirujte sa našim výberom TOP10 moderné vianočné stromčeky pre tento rok:

Prečítať viac »

TOP 10 – Luxusné vianočné stromčeky pre tento rok

Svet Stromčekov / 27 augusta, 2022

Ako každý rok, aj tento vám prinášame exkluzívny zoznam luxusných vianočných stromčekov, ktoré sú určené pre tých najnáročnejších zákazníkov. Každý chce, aby sa mu doma vynímal krásny, mohutný, realistický vianočný stromček, ktorý bude na nerozoznanie od živého. Presne takéto stromčeky nájdete v tomto článku.

Pripravili sme si pre vás zoznam TOP 10 luxusné vianočné stromčeky, medzi ktorými nájdete stále žiadanejšie 100% 3D umelé vianočné stromčeky, ale tiež trend posledných rokov, nadrozmerné XL vianočné stromčeky.

Prečítať viac »

Vianoce 2022: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Svet Stromčekov / 6 septembra, 2021

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Prečítať viac »

Ako si vyrobiť vianočný stromček z papiera

Svet Stromčekov / 27 septembra, 2022

Pre všetkých kreatívnych a tvorivých, sme pripravili niekoľko jednoduchých návodov, ako si vyrobiť vianočný stromček z papiera. Túto inšpiratívnu aktivitu môžete realizovať spolu s vašimi deťmi a zaručujeme vám, že sa pri nej zabavíte. Svoje skvostné výtvory môžete následne použiť ako ozdoby na vianočný stromček, alebo dekoráciu na poličku.

Prečítať viac »

TOP 10 – Najkrajšie vianočné stromčeky od našich zákazníkov

Svet Stromčekov / 20 septembra, 2022

Internetová súťaž o najkrajší vianočný stromček je už tradíciou na facebookovej stránke nášho e-shopu svetstromcekov.sk. Naši spokojní zákazníci nám zasielajú fotografie ozdobených vianočných stromčekov zakúpených u nás a my ich následne zdieľame na našom facebookovom profile.

O najkrajšom vianočnom stromčeku rozhodujú naši sledovatelia, ktorí podporia nimi zvolené stromčeky tlačidlom ,,páči sa mi to´´. Víťazné, prvé štyri priečky obsadia stromčeky s najvyšším počtom ,,like-ov´´.

A ktoré stromčeky žali vo vianočnej sezóne 2021/2022 najväčší úspech? Pripravili sme si pre vás prehľad TOP 10 najkrajších vianočných stromčekov podľa našich zákazníkov.

Prečítať viac »

Aká bude farba Vianoc 2022?

Svet Stromčekov / 13 septembra, 2022

Každý rok sledujete trendy vo vianočnej výzdobe a meníte vianočné ozdoby podľa toho, aká farba je aktuálne v kurze? V tom prípade je tento článok pre vás to pravé. Nie je tajomstvom, že rovnako ako všetko ostatné, aj vianočné ozdoby podliehajú trendom, či už dizajnovým alebo farebným. My sme sa v našom článku zamerali najmä na rôzne farebné kombinácie ozdôb, ktoré budú v sezóne 2022/2023 najviac šik. Rovnako vám aj prezradíme, aká je TOP farba Vianoc 2022, ktorú milovníci trendov jednoducho nesmú pri vianočnej výzdobe vynechať.

Prečítať viac »

TOP 10 – Biele vianočné stromčeky pre tento rok

Svet Stromčekov / 5 septembra, 2022

Zasnežené a biele vianočné stromčeky sú v ostatných rokoch najvyhľadávanejšie umelé stromčeky vôbec. V každej miestnosti dokážu vytvoriť jedinečnú, rozprávkovo zimnú atmosféru a zrejme to je dôvod, prečo sa tešia tak veľkému úspechu.

Hľadáte husto zasnežený, biely vianočný stromček, alebo iba jemne, snehom poprášený stromček? Výrobcovia sa zameriavajú na najrôznejšie dizajny a prevedenia takýchto stromčekov, preto si každý určite nájde to, čo hľadá.

Prečítať viac »

Vianočné dekorácie urob si sám !

Svet Stromčekov / 16 augusta, 2022

Máte tvorivého ducha a chcete si vyrobiť dekorácie a vianočné ozdoby handmade? My vám prinášame skvelé nápady na vianočné dekorácie, ktoré si ľahko vyrobíte sami v pohodlí domova. Nejedná sa o nič náročné. Chce to iba trochu zručnosti, kreativity a nenáročný materiál na výrobu, ktorý nájde doma každý. Podľa našich inšpirácii bude pre vás výroba vianočných dekorácii hračka.

Prečítať viac »

Malé vianočné stromčeky: kde ich umiestniť?

Svet Stromčekov / 9 augusta, 2022

Vianoce nemusia byť výhradne o veľkých a mohutných vianočných stromčekoch. Nie každý má dostatok priestoru na takýto veľký stromček a pre tento prípad je skvelou alternatívou stromček menších rozmerov. Malé vianočné stromčeky nezaberú veľa miesta, vnesú do vašej domácnosti nádych Vianoc a potešia každého, kto Vianoce radostne očakáva. Aké sú výhody malých stromčekov a na aké miesta ich umiestniť?

Prečítať viac »

Vianočné osvetlenie na dom – inšpirujte sa !

Svet Stromčekov / 2 augusta, 2022

Vonkajšie vianočné osvetlenie môžeme vidieť v období Vianoc na množstve domov. V posledných rokoch sa z takejto výzdoby stal veľmi obľúbený trend. Chceli by ste si aj vy vysvietiť svoj dom no do elegantných zlatistých, alebo extravagantnejších farebných odtieňov? My vám prinášame inšpirácie na vianočné osvetlenie na dom, vďaka ktorému bude neprehliadnuteľný.

Prečítať viac »

Ako nakresliť vianočný stromček

Svet Stromčekov / 1 augusta, 2022

Určite nejeden z vás vymýšľa počas dlhých zimných večerov aktivity pre svoje ratolesti. Skúste preto svoje deti naučiť ako nakresliť vianočný stromček a strávte tak spolu kreatívne chvíľky. Kreslený vianočný stromček je v celku jednoduchá aktivita, ktorá zabaví celú rodinu.

Prečítať viac »

Vianočný stromček na poslednú chvíľu? Tento rok nie!

Svet Stromčekov / 31 júla, 2022

Zvažujete tento rok kúpu umelého vianočného stromčeka? V tom prípade, by ste sa mali po vhodnom stromčeku poobzerať s dostatočným časovým predstihom. V opačnom prípade sa totiž môže ľahko stať, že zostanete tieto Vianoce bez stromčeka.

Prečítať viac »

Tradícia vianočného stromčeka: Ako vznikla?

Svet Stromčekov / 30 júla, 2022

Tradícia vianočného stromčeka je známa na celom svete. Vianoce bez krásne vyzdobeného vianočného stromčeka si nevieme ani predstaviť a tento tradičný symbol Vianoc nám v našich domovoch dokáže vyčarovať neuveriteľne príjemnú atmosféru. Viete však ako tradícia vianočného stromčeka vlastne vznikla a kde siahajú korene tejto vianočnej dominanty?

Prečítať viac »

Vianočný stromček 20krát inak

Svet Stromčekov / 20 júna, 2022

Vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc po celom svete. Viete však, ako sa nazýva vianočný stromček v rôznych kútoch sveta? S nami sa to dozviete.

Prečítať viac »

Vianočný veniec na dvere a stôl – 40+ inšpirácii

Svet Stromčekov / 22 apríla, 2022

Vianočný veniec na dvere, alebo stôl, je skvelou dekoráciou, ktorá dotvorí celkovú vianočnú atmosféru a má viacero využití. Môžete ho jednoducho položiť na stôl, jemne ho dozdobiť, pripevniť naň sviečky alebo ho skrátka zavesiť na vchodové dvere, prípadne nad krb, či inam na stenu.

Prečítať viac »

Dva recepty na dokonalé vianočné pečivo

Svet Stromčekov / 13 decembra, 2021

Deťom sa pri slove Vianoce vybaví rozsvietený vianočný stromček a okolo neho na svoje otvorenie čakajúce darčeky. Nám dospelým sa zas aktivujú chuťové bunky a vybaví sa nám tradičné vianočné pečivo. Máte recept na tie najlepšie vanilkové rožky? Máme ho pre vás, a k nemu ešte jeden recept na úžasné zdravé, slané vianočné pečivo s orechmi.

Prečítať viac »

5 tipov na skutočne udržateľné a ekologické Vianoce

Svet Stromčekov / 1 decembra, 2021

Vianoce milujeme, ale každý, kto je čo aj len trochu ekologicky zameraný, nakoniec podľahne depresii z neekologickosti tohoto sviatku. Je o plytvaní, odpade a zbytočnom zahlcovaní sa zbytočnosťami, ktoré vôbec nepotrebujeme. V redakcii sme sa zamysleli, ako by naše Vianoce mohli byť menej nešetrné k prírode a viac trvale udržateľné. Máme pre vás 5 tipov a sľub, že my osobne sa ich pokúsime dodržať.

Prečítať viac »

Navštívte najmagickejšie vianočné trhy v Európe

Svet Stromčekov / 22 novembra, 2021

Vianoce. Čas radosti, pokoja a rodiny. Najkrajšie sviatky celého roka pre mnohých ľudí. Ako si ich čo najviac užiť? Samozrejme, k Vianociam neodmysliteľne patria aj vianočné trhy. Prinášame vám prehľad tých najkrajších miest v Európe, kde sa trhy rozhodne oplatí navštíviť.

Prečítať viac »

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Svet Stromčekov / 15 novembra, 2021

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Prečítať viac »

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Svet Stromčekov / 8 novembra, 2021

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

Prečítať viac »

5 tipov na vlastnoručne vyrobený adventný kalendár

Svet Stromčekov / 2 novembra, 2021

Samotným vianočným sviatkom predchádza obdobie adventu, ku ktorému neodmysliteľne patrí nie len adventný veniec, ale aj adventný kalendár. Z adventného kalendára majú radosť najmä najmladší členovia rodiny, ktorí sa každý deň nevedia dočkať, aké prekvapenie si v kalendári nájdu.

Prečítať viac »

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Svet Stromčekov / 25 októbra, 2021

Nemohli sme prehliadnuť, že zákazníci sú z roka na rok náročnejší, čo potvrdzujú neustále rastúce požiadavky na dokonalý luxusný vianočný stromček, ktorý však musí vyzerať ako živý. Práve tie najnáročnejšie požiadavky nás podnecujú prinášať našim zákazníkom tie najluxusnejšie stromčeky, aké sú na trhu dostupné.

Prečítať viac »

Umelý vianočný stromček je ekologickejšie rozhodnutie

Svet Stromčekov / 17 októbra, 2021

Ekológia je prístup k modernej životnej filozofii, životnému štýlu. Použijeme množstvo jednorazových plastových tašiek, alebo hodíme do auta niekoľko opakovane použiteľných nákupných tašiek? Kupujeme si čističe vody do našich domovov alebo si nosíme domov plastové fľaše v prepravkách, ktoré vyhodíme (aj keď sú recyklovateľné)? Okná si v lete otvárame, keď sa v noci ochladí, a zatvárame ich cez deň, alebo svoje domovy neustále klimatizujeme? Kupujeme umelý vianočný stromček, ktorý si každým rokom ozdobíme inak, alebo každý rok očakávame, aby pre naše potešenie vyťali živý strom? 

Prečítať viac »

Moderné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Svet Stromčekov / 11 októbra, 2021

Ako všetko ostatné, aj umelé vianočné stromčeky podliehajú trendom. Všetci chcú mať doma moderné vianočné stromčeky, ktoré rozžiaria ich domovy. Každoročne sú vytvárané nové technológie, ktoré zabezpečujú ich čo najrealistickejšie prevedenie. Vďaka nim už umelé vianočné stromčeky nevyzerajú ako umelé a v mnohých prípadoch sú na nerozoznanie od tých živých.

Prečítať viac »

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Svet Stromčekov / 4 októbra, 2021

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Prečítať viac »

Biele vianočné stromčeky – TOP 7 pre rok 2021

Svet Stromčekov / 27 septembra, 2021

Každý z nás chce mať doma počas Vianoc rozprávkovo zimnú atmosféru. Zasnežené a biele vianočné stromčeky sa preto tešia z roka na rok väčšej obľube.

Zasnežené vianočné stromčeky s realistickou pokrývkou umelého snehu sú vyrábané pomocou najnovších technológii, vďaka čomu pôsobia neuveriteľne prirodzene. Takýto biely vianočný stromček, ktorého krásu už stačí podčiarknuť iba pár štýlovými ozdobami, sa stane zaručene klenotom každej miestnosti.

Prečítať viac »

Bez vianočného osvetlenia to nejde. Ako zvoliť to najvhodnejšie?

Svet Stromčekov / 21 septembra, 2021

Bez krásnych svetielok si náš vianočný stromček nevieme vôbec predstaviť. Veď sú to práve svetlá, ktoré by ho vedeli ozdobiť aj bez ďalších ozdôb. Vo výbere svetiel však často chybujeme. Poďte si pripomenúť pár zásad, ktoré by malo vianočné osvetlenie na stromček spĺňať.

Prečítať viac »

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Svet Stromčekov / 13 septembra, 2021

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

Prečítať viac »

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Svet Stromčekov / 30 augusta, 2021

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Prečítať viac »

Kedy je ten správny čas na kúpu vianočného stromčeka?

Svet Stromčekov / 23 augusta, 2021

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí si nechávajú kúpu vianočného stromčeka na poslednú chvíľu? Alebo naopak, riešite zaobstaranie vianočného stromčeka v dostatočnom časovom predstihu? Pokiaľ patríte k prvej skupine, vedzte, že pokiaľ chcete mať skutočne pekný vianočný stromček je potrebné sa po ňom poobzerať omnoho skôr, než si myslíte.

Prečítať viac »

TOP 50 vianočných vinšov a prianí

Svet Stromčekov / 27 júla, 2021

Vianočné vinše na pohľadniciach, či vianočné priania v sms správach potešia azda každého z nás. Pocit, že na nás niekto myslí aj počas najkrajších sviatkov v roku zahreje na duši a dokáže znásobiť krásnu, vianočnú atmosféru. Potešte tento rok svojich blízkych aj vy najkrajšími vianočnými prianiami.

Prečítať viac »

Vianočné tradície na Slovensku a vo svete

Svet Stromčekov / 16 júla, 2021

S vianočnými sviatkami sa spája množstvo vianočných tradícii a zvykov, ktoré väčšina ľudí dodržiava dodnes. Nenájdeme azda ani jednu rodinu, ktorá by aspoň jeden z vianočných zvykov nedodržiavala. Tradície sa jemne líšia v závislosti od regiónu, keďže ako sa hovorí ,, Iný kraj, iný mrav´´.  Tak čo, ktoré z nasledujúcich vianočných tradícií majú miesto pri vašom štedrovečernom stole?

Prečítať viac »

TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

Svet Stromčekov / 5 júla, 2021

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie na vianočný stromček, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly.  Dych berúce svetelné hry zaručene prinesú radosť celej vašej rodine.

Prečítať viac »

Vianočné omaľovánky, nie len pre deti

Svet Stromčekov / 21 júna, 2021

Blíži sa čas Vianoc a vy neviete ako zabaviť svoje ratolesti? Ponúkame vám tematické vianočné omaľovánky na stiahnutie, pri ktorých sa môžu kreatívne realizovať nie len vaše deti, ale aj vy.

Prečítať viac »

Vianočné praktiky – pre praktických čitateľov

Svet Stromčekov / 10 júna, 2021

Už sme si zvykli, že väčšinu vianočných ozdôb povyťahujeme zo skrine, alebo zo skrytých políc v garáži, trochu ich pretriedime a opäť použijeme. Sú medzi nami takí, čo majú ozdoby rôznych farieb a počas vianočných príprav sa rozhodujú, do akej farby v daný rok odejú svoj stromček. Zvyšné ozdoby odložia, alebo ich využijú na ďalšiu výzdobu domu. 

Prečítať viac »

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Svet Stromčekov /

Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých. Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa. Vianočné stromčeky sa totiž pestujú na poliach. Po niekoľkých rokoch, keď vyrastú do správnej veľkosti, ocitnú sa v našich obývačkách. Aj napriek tomu je však pre prírodu omnoho ekologickejšie, kúpiť si stromček umelý. Nie však akýkoľvek. Ekologický je len nákup takého, ktorý vydrží mnoho rokov. 

Prečítať viac »

Advent a adventné vence

Svet Stromčekov / 28 mája, 2021

Wikipédia uvádza, že Advent je prvá časť liturgického roka rímskokatolíckej cirkvi vymedzená 4 nedeľami pred sviatkom narodenia Ježiša Krista a obdobie duchovnej prípravy na Vianoce. Obdobie vianočných sviatkov začína prvým dňom Adventu a končí dňom Zjavenia Pána. V každodennom živote sa príprava na Vianoce začína vytvorením adventného venca, upratovaním a zdobením bytu. 4 adventné sviečky znázorňujú na adventnom venci symbolické odpočítavanie do najkrajších sviatkov v roku.

Prečítať viac »

16 skvelých nápadov na dokonalý adventný veniec

Svet Stromčekov / 18 mája, 2021

Adventný veniec už neodmysliteľne patrí k symbolom predvianočného obdobia. Jeho tradícia siaha do devätnásteho storočia, kedy nemecký teológ  Johann Heinrich Wichern založil školu pre chudobné deti a prostredníctvom postupného zapaľovania sviečok na venci v predvianočnom období odpovedal deťom na otázku ,,Kedy už budú Vianoce?“.

Prečítať viac »

Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Svet Stromčekov / 6 mája, 2021

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Prečítať viac »

Pripravte sa na Vianoce v predstihu: Na čo by ste mali myslieť?

Svet Stromčekov / 26 apríla, 2021

Svet sa neustále mení. Týka sa to aj rôznych oblastí nášho života. Tie najväčšie z nich prichádzajú najmä začiatkom nového roka a na Vianoce. Minuloročné sviatky však boli iné ako predošlé. Museli sme sa vzdať stretnutí s rodinou aj priateľmi. Mnohí z nás ich tak neprežili šťastne ani veselo. Prinášame vám preto niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu prežiť tohtoročné Vianoce v pokoji a harmónii.

Prečítať viac »

Biele vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Svet Stromčekov / 9 septembra, 2020

Nie je to prvý rok, čo sa biele vianočné stromčeky stali hitom Vianoc. Ich biela pokrývka z nich robí jedinečné stromčeky, ktoré v našich domovoch doteraz nemali obdobu.

Pomocou najnovších technológií je na povrch vetvičiek, alebo len na ich končeky aplikovaná vrstva nehorľavého snehu, vďaka čomu neopadáva.

Prečítať viac »

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Svet Stromčekov / 2 septembra, 2020

Medzi najluxusnejšie stromčeky patria jednoznačne FULL 3D stromčeky, ktoré sa z roka na rok tešia väčšej obľube. Teraz k nim však pribúda aj absolútna novinka sezóny 2020 a to vianočné stromčeky s LED osvetlením.

Prečítať viac »

Moderné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Svet Stromčekov / 23 augusta, 2020

Doba ide neustále vpred a rovnako napredujú aj technológie, používané pri výrobe moderných vianočných stromčekov.  Vďaka týmto technológiám, už dávno nevyzerajú umelé stromčeky a ich vetvičky ako nastrihané kusy papiera. Moderné stromčeky majú vetvičky odliate z gumy a je ich naozaj veľmi ťažké rozoznať od tých reálnych.

Prečítať viac »

Živý vianočný stromček verzus umelý – ktorý sa oplatí viac ?

Svet Stromčekov / 23 júna, 2020

Vianočný strom patrí nespochybniteľne k tým najkrajším symbolom Vianoc. Mnohí z vás riešia každoročne otázku, či nenastala vhodná chvíľa na jeho obmenu. Zaobstarať si však živý vianočný stromček, alebo naopak umelý? Ktorý z nich je ekologickejší k prírode? Ktorý z nich je cenovo dostupnejší?

Prečítať viac »

Kedy postaviť vianočný stromček?

Svet Stromčekov / 28 mája, 2020

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

Prečítať viac »

Čo pod stromček ? 10 skvelých tipov na vianočný darček

Svet Stromčekov / 16 mája, 2020

Aj vám už došli nápady na vianočné darčeky pod stromček? Neustále premýšľate, čím obdarovať svoju rodinu a blízkych? My sme sa vám tohtoročný výber vianočných darčekov rozhodli uľahčiť a prinášame vám 10 skvelých tipov na darčeky, ktoré vašim blízkym vyčaria úsmev na tvári.

Prečítať viac »

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre tento rok

Svet Stromčekov / 1 mája, 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Prečítať viac »

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov tohto roku

Svet Stromčekov / 17 apríla, 2020

Moderné vianočné ozdoby, dokážu s vianočným stromčekom skutočné divy. Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred tým. Výrobcovia a predajcovia vianočných dekorácii na stromček predstavujú najnovšie hity v ozdobovaní klasických stromčekov ale aj 3D vianočných stromčekov , na nadchádzajúce Vianoce vždy v januári na celosvetovo najväčšej vianočnej výstave vo Frankfurte .

Prečítať viac »

Najkrajší vianočný stromček 2019

Svet Stromčekov / 4 apríla, 2020

Tak ako každý rok, aj ten predchádzajúci náš e-shop usporiadal obľúbenú súťaž o najkrajší vianočný stromček. Súťaž bola určená pre všetkých tých, ktorí si od nás zakúpili stromček a poslali nám fotografiu, svojho už vyzdobeného vianočného stromčeka.

Prečítať viac »

Ako sa starať o živý vianočný stromček v kvetináči

Svet Stromčekov / 25 marca, 2020

Vianočné stromčeky v kvetináči sa stali trendom posledných rokov a dôstojnou alternatívou rezaných či umelých vianočných stromčekov . Výhodou vianočného stromčeka v kvetináči je , že po skončení vianočných sviatkov vám môže zdobiť vašu záhradu a nemusíte ho vyhodiť, ako rezaný vianočný stromček.

Prečítať viac »
Predsezónne zľavy až do -25%
platí len do vypršania časomiery
x