TOP 10 – Moderné vianočné stromčeky pre tento rok

Svet Stromčekov / 30 augusta, 2022

Túžite nie len po peknom, ale tiež modernom vianočnom stromčeku? Súčasnými trendami sú 3D vianočné stromčeky s už pripevneným LED osvetlením, vianočné stromčeky špecifickej farby a v neposlednom rade zasnežené, biele vianočné stromčeky.

Dôraz je kladený najmä na prirodzenosť a realistickosť umelých stromčekov. Cieľom výrobcov je, aby bol umelý stromček na nerozoznanie od živého, čo dosahujú vďaka najmodernejším výrobným technológiám.

Pokiaľ sa aj vy riadite trendami, inšpirujte sa našim výberom TOP10 moderné vianočné stromčeky pre tento rok:

Prečítať viac »

TOP 10 – Luxusné vianočné stromčeky pre tento rok

Svet Stromčekov / 27 augusta, 2022

Ako každý rok, aj tento vám prinášame exkluzívny zoznam luxusných vianočných stromčekov, ktoré sú určené pre tých najnáročnejších zákazníkov. Každý chce, aby sa mu doma vynímal krásny, mohutný, realistický vianočný stromček, ktorý bude na nerozoznanie od živého. Presne takéto stromčeky nájdete v tomto článku.

Pripravili sme si pre vás zoznam TOP 10 luxusné vianočné stromčeky, medzi ktorými nájdete stále žiadanejšie 100% 3D umelé vianočné stromčeky, ale tiež trend posledných rokov, nadrozmerné XL vianočné stromčeky.

Prečítať viac »

Vianoce 2022: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Svet Stromčekov / 6 septembra, 2021

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Prečítať viac »

TOP 10 inšpirácii od zákazníkov ako ozdobiť vianočný stromček

Svet Stromčekov / 19 septembra, 2023

Internetová súťaž o najkrajší vianočný stromček je na facebookovej stránke nášho e-shopu svetstromcekov.sk už tradíciou. Naši spokojní zákazníci nám zasielajú fotografie ozdobených vianočných stromčekov zakúpených u nás a my ich potom následne zdieľame na našom facebookovom profile.

Prečítať viac »

Kuriózna farba Vianoc 2023- Viva magenta!

Svet Stromčekov / 13 septembra, 2023

Patríte medzi tých, ktorí sa riadia trendami a vždy s nimi držia krok?  Sledujete influencerov  na sociálnych sieťach a nič z noviniek v oblasti  módy a dizajnu Vám v žiadnom prípade nesmie ujsť?  Potom ste si isto všimli, že trendy vo farbách sa každým rokom menia. Vedeli ste, kto určuje farbu roka?

Prečítať viac »

Trendy vo vianočnej výzdobe 2023 – exkluzívne priamo najväčšej vianočnej výstavy

Svet Stromčekov / 5 septembra, 2023

Po dvojročnej pauze sa opäť konala vo Frankfurte najväčšia vianočná výstava Christmasworld, na ktorej sme samozrejme nemohli chýbať ani my. Najštýlovejšie vianočné stromčeky, vianočné dekorácie, osvetlenia a všetko možné aj nemožné týkajúce sa Vianoc vám z nej exkluzívne prinášame v tomto článku. Nechajte sa inšpirovať svetovými výrobcami a zažite skutočne moderné Vianoce.

Aké farby a štýl vianočnej výzdoby zvoliť pre tento rok?

Prečítať viac »

Jedinečné vianočné kolekcie pre dokonalú výzdobu

Svet Stromčekov / 30 augusta, 2023

Tiež poznáte ten pocit, keď trávite dlhé hodiny hľadaním doplnkov, ktoré by ladili k tým, ktoré už máte doma? Raz sa vám nepáči prevedenie ihličia, potom sa zase o kúsok líši farba, alebo keď už nájdete ten správny model, tak vám nevyhovuje veľkosť produktu. Počuli ste už o vianočných kolekciách?

Prečítať viac »

Vianoce bez stresu – ako ich dosiahnuť?

Svet Stromčekov / 21 augusta, 2023

Vianoce pomaly, ale iste klopú na dvere a všetci, malí i veľkí sa nemôžu dočkať dokonalej sviatočnej atmosféry, ktorá bude všade vládnuť. Ale aj Vianoce majú svoju obrátenú stranu mince, a tou je, že často sa nezaobídu bez stresu.

Prečítať viac »

Tradičné vianočné jedlá na štedrovečernom stole

Svet Stromčekov / 8 decembra, 2022

Štedrá večera je tradičným zvykom 24. decembra, večer pred príchodom Ježiša Krista. Počas tohto dňa dodržiava väčšina veriacich prísny pôst so striedmym stravovaním a bez mäsitých pokrmov. Slávnostná štedrá večera pozostáva z viacerých chodov, ktoré sa môžu v rôznych regiónoch Slovenska líšiť rovnako, ako vianočné zvyky. My vám predstavíme tradičné vianočné jedlá, ktoré na štedrovečernom stole nesmú chýbať.

Prečítať viac »

Vianočné jedlá vo svete

Svet Stromčekov / 5 decembra, 2022

Keď sa povie Štedrá večera, hneď si predstavíme vysmážaného kapra s majonézovým šalátom. Vianočné jedlá sa však v rôznych krajinách líšia a štedrovečerné menu je v iných regiónoch diametrálne odlišné. Vianočné jedlá vo svete sa líšia najmä z geografických a historických dôvodov. Pozrime sa spoločne na to, čím by nás v rôznych krajinách sveta pri štedrovečernom stole pohostili. Kapor so šalátom by to rozhodne nebol!

Prečítať viac »

Kedy chodí Mikuláš a ako naň pripraviť deti?

Svet Stromčekov / 28 novembra, 2022

Na Slovensku je 6. december dňom, kedy chodí Mikuláš a deti si v predvečer tohto dňa už od nepamäti čistili čižmičky a dávali ich na okno, aby ich mohol svätý Mikuláš v noci obdarovať. Z čoho pramení táto tradícia a ako sa na ňu poriadne aj s deťmi pripraviť tak, aby bol pre ne tento deň nezabudnuteľný?

Prečítať viac »

Vianočné koledy: Odkiaľ sa vzala táto tradícia?

Svet Stromčekov / 25 novembra, 2022

Vianočné koledy nepochybne patria k tým najkrajším vianočným tradíciám. Ako je to však s ich históriou? Kedy vznikli koledy a ako sa stali tradíciou, ktorá nám dotvára celkovú vianočnú atmosféru sa dozviete v našom článku. Rovnako vám ponúkame aj päť najobľúbenejších slovenských, vianočných kolied, bez ktorých si Vianoce nevieme predstaviť.

Prečítať viac »

TOP 10 – najlepšie vianočné pesničky všetkých čias

Svet Stromčekov / 23 novembra, 2022

Aj vy patríte k milovníkom Vianoc, ktorí si púšťajú vianočné pesničky už od konca októbra? Vianočné piesne vám dokážu navodiť neskutočne príjemnú, vianočnú atmosféru a vyčariť úsmev na tvári. Väčšina interpretov má vo svojom repertoári aspoň jednu vianočnú pesničku, avšak nie z každej sa stane hit. My vám prinášame zoznam 10 najobľúbenejších vianočných pesničiek všetkých čias, bez ktorých si Vianoce nevieme predstaviť. Poďte si ich vypočuť s nami!

Prečítať viac »

Najkrajšie vianočné rozprávky, nie len pre deti

Svet Stromčekov / 15 novembra, 2022

Tie najkrajšie vianočné rozprávky jednoducho k Vianociam patria. Určite s nami budete súhlasiť, že takéto rozprávky si s radosťou pozrú nie len deti, ale aj dospeláci. Veď všetci máme predsa radi šťastné konce.  Vianočné rozprávky pre deti aj dospelých sú počas Vianoc azda na každom televíznom programe, no rovnako si viete pozrieť vianočné rozprávky online. My vám prinášame zoznam tých najkrajších vianočných rozprávok, s ktorými budú vaše Vianoce zaručene rozprávkové.

Prečítať viac »

TOP 15 tipov na najlepšie vianočné filmy

Svet Stromčekov / 8 novembra, 2022

Aj vy milujete vianočné filmy a neviete si bez nich predstaviť obdobie Vianoc? Všetky televízne programy sú v predvianočnom a vianočnom období zahltené filmami s vianočnou tematikou a rovnako si viete pozrieť aj vianočné filmy online. My sme pre vás pripravili zoznam 15 najobľúbenejších vianočných filmov, ktoré vás zaručene naladia na správnu, vianočnú atmosféru.

Prečítať viac »

Najkrajšie vianočné trhy na Slovensku

Svet Stromčekov / 4 novembra, 2022

Patríte medzi milovníkov Vianoc a neodpustíte si každoročnú návštevu vianočných trhov? Vianočné trhy dýchajú neuveriteľnou, rozprávkovo vianočnou atmosférou a k predvianočnému obdobiu jednoducho patria. My vám prinášame tipy na tie najkrajšie vianočné trhy na Slovensku, ktoré sa skutočne oplatí navštíviť.

Prečítať viac »

Ako dlho vydrží živý vianočný stromček?

Svet Stromčekov / 2 novembra, 2022

Mnoho ľudí sa rozhoduje, či si zadováži živý, alebo umelý vianočný stromček. Ako dlho vydrží živý vianočný stromček? Toto je jedna z najčastejších otázok, ktorú si kladú ľudia pred výberom vianočného stromčeka. Prezradíme vám, ako sa o živý vianočný stromček správne starať, aby vám vydržal čo najdlhšie. Nikto predsa nechce tráviť Vianoce pri zoschnutej vianočnej ,,metle”.

Prečítať viac »

Netradičné adventné vence

Svet Stromčekov / 31 októbra, 2022

Adventný veniec je najznámejším symbolom adventu a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Adventný veniec nemusí byť vôbec fádny, pretože si ho môžete vyrobiť z rôznych materiálov. Netradičný adventný veniec zaručene ozvláštni vašu domácnosť, preto nemusíte zostať iba pri tradičných vencoch z čečiny a sviečok. Netradičné adventné vence si nachádzajú stále viac priaznivcov a my vám prinášame inšpirácie na adventné vence, ktoré budú štýlové a neprehliadnuteľné.

Prečítať viac »
Predsezónny predaj, zľavy až do 30%
platí len do 24. septembra
x