Aká bude farba Vianoc 2022?

Farba Vianoc 2022

Každý rok sledujete trendy vo vianočnej výzdobe a meníte vianočné ozdoby podľa toho, aká farba je aktuálne v kurze? V tom prípade je tento článok pre vás to pravé. Nie je tajomstvom, že rovnako ako všetko ostatné, aj vianočné ozdoby podliehajú trendom, či už dizajnovým alebo farebným. My sme sa v našom článku zamerali najmä na rôzne farebné kombinácie ozdôb, ktoré budú v sezóne 2022/2023 najviac šik. Rovnako vám aj prezradíme, aká je TOP farba Vianoc 2022, ktorú milovníci trendov jednoducho nesmú pri vianočnej výzdobe vynechať.

Stará dobrá klasika

Červené vianočné gule v kombinácii so zelenými vianočným ozdobami a bielymi doplnkami. Milovníci tradičných Vianoc zrejme od týchto farieb len ťažko upustia. Týmito obvyklými farbami Vianoc však vďaka ich nadčasovosti nič nepokazíte. Prečo však nedoplniť takúto tradičnú vianočnú výzdobu o štýlové čierne vianočné gule, alebo hnedé vianočné ozdoby? Takáto farebná kombinácia vám vašu výzdobu zaručene oživí. Do dokonalosti privediete svoju vianočnú výzdobu napríklad aj štýlovými postavičkami Santa Clausa v tradičných, červeno-bielych odtieňoch.

Klasické farebné vianočné ozdoby

Luxusná čierno – medená vianočná výzdoba

Pokiaľ obľubujete extravaganciu a nádych luxusu, určite siahnete po čiernych vianočných ozdobách, ktoré môžete dokonalo skombinovať s medenými vianočnými guľami a inými doplnkami. Do takýchto trendy farieb Vianoc môžete doladiť aj celé štedrovečerné stolovanie, či rôzne bytové doplnky. Skvelou voľbou pri tomto type výzdoby je luxusný, čierno-medený koberček pod vianočný stromček s ktorým nie len zakryjete stojan stromčeka, ale tiež dodáte vášmu vianočnému stromčeku šmrnc.

Luxusné čierno medené ozdoby

Naturálne farby vianočnej výzdoby

Vianočná výzdoba v prírodných farebných odtieňoch je stále viac obľúbená, nie len u tých, ktorý sa snažia aby im na vianočnom stromčeku viseli výhradne iba eko-ozdoby. Hnedé vianočné gule, jemne zelené vianočné ozdoby, oranžové vianočné dekorácie, ale tiež tie medené… kombináciou všetkých týchto farieb vytvoríte na svojom stromčeku skutočný súzvuk farieb prírody. Výhodou týchto farebných kombinácii je, že si viete takéto ozdoby vyrobiť aj sami, z rôznych prírodných materiálov.

Naturálne, prirodzené vianočné ozdoby

Stromčeky s LED osvetlením

Vianočné stromčeky s LED osvetlením sú NOVINKOU posledných rokov. Vianočné osvetlenie je zabudované priamo v konároch stromčeka vďaka čomu už nikdy nebudete mať starosť s vešaním svetielok na stromček. Každý stromček je vybavený SMART adaptérom a tak môžete svoje osvetlenie na stromčeku ovládať jednoducho pomocou aplikácie, ktorú si stiahnete do mobilu. LED stromčeky sú symbolom moderných Vianoc.


Romantické pastelové vianočné ozdoby

Pastelové vianočné ozdoby sú trendom posledných rokov. Elegantné staroružové vianočné gule, pastelové, modré vianočné ozdoby, mentolová výzdoba na stromček, ale tiež krémová farba ozdôb je stávka na istotu. Vianočná výzdoba v takýchto jemných odtieňoch, pôsobí skutočne nesmierne vkusne a sme si istí, že bude dominovať vo farbách vianočných výzdob ešte niekoľko rokov. K takejto jemnej a romantickej výzdobe sa veľmi hodí elegantný biely koberček pod vianočný stromček a celkový dojem z výzdoby viete podčiarknuť rôznymi dekoráciami sobov, či vianočných Mikulášov v jemných farbách.

Pastelové, jemné farebné ozdoby

Neprehliadnuteľné tyrkysové vianočné ozdoby

Tyrkysová vianočná výzdoba, vyzerá v skutku úžasne. Bledšie, tyrkysové vianočné gule môžete nakombinovať s tmavšími smaragdovými vianočnými ozdobami a pomedzi tieto neprehliadnuteľné farby doplniť jemnejšie, bielo-strieborné ozdoby. Pokiaľ sa nebojíte experimentovať, viete takto vyzdobený vianočný stromček doplniť osvetlením, na ktorom si nastavíte tyrkysové, či striebristé odtiene svietenia. Tak čo, viete si predstaviť váš vianočný stromček odetý do týchto farieb? My rozhodne áno !

Tyrkysové vianočné ozdoby

A ktorá farba bude teda jedinečná farba Vianoc 2022?

Spoločnosť Pantone každoročne vyhlasuje farbu nadchádzajúceho roka a to či už v oblasti módy, bytových doplnkov, ako aj v oblasti vianočných dekorácii. Pre rok 2022 bola vyhlásená za naj trendy farbu, farba s názvom Very Peri. Práve táto farba, ktorá v sebe skrýva kombináciu modrej, fialovej a jemného nádychu červenej, by mala dominovať v nasledujúcej vianočnej sezóne 2022/2023. Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že ide o klasickú fialovú, avšak farba Very Peri je jemnejšia a inšpirovaná rastlinou Zimozeleň Menšia po anglicky Periwinkle.

Very peri vianočné ozdoby

Tento rok preto nájdete na trhu zaručene veľké množstvo vianočných ozdôb práve v tejto farbe. Vianočné ozdoby vo farbe Very Peri krásne skombinujete so striebornými vianočnými doplnkami, bledoružovými vianočnými guľami, či pastelovo modrými a bielymi vianočnými ozdobami.

Tak čo, podľahnete aj tento rok horúcim vianočným trendom?

Zdroje obrázkov: https://www.dreamstime.com/. www.inge-glas.de/en/trends/christmas-trends-2022


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov tohto roku

Moderné vianočné ozdoby, dokážu s vianočným stromčekom skutočné divy. Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred tým.

In a OUT ozdoby na stromček

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Prejsť do obchodu