Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Vianočná výzdoba

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

100 ľudí, 100 chutí. To platí aj toho, čo sa týka vianočnej výzdoby. Každý má predsa iný vkus, názor a postoj k určitým veciam. Vianočná výzdoba môže byť v dnešnej dobe na rôzne spôsoby.

Riaďte sa vždy sami sebou. Ponuka je skutočne široká, takže toho sa rozhodne nemusíte obávať. Rôzne farby, typy, tvary či materiál. V neposlednom rade dbajte o celú miestnosť, kde vianočnú výzdobu dávate. Všetko by totiž malo spolu dokonale ladiť a vytvárať jeden celok.

Ktoré trendy vo vianočnej výzdobe by ste nemali zmeškať?

Vianočná výzdoba pred vchodové dvere

Poznáme to z vianočných filmov. Krásna vianočná výzdoba pred vchodovými dverami úžasne dotvorí vianočnú atmosféru a neunikne žiadnemu zvedavému pohľadu okolo idúcich. Pri tom nemusí ísť o žiadne komplikované výzdoby. Stačí zavesiť okolo vchodových dverí vianočnú girlandu, na dvere upevniť vianočný veniec, či inú dekoráciu a do okolia vchodových dverí umiestniť rôzne vianočné dekorácie, ako postavičky Santu, sobov alebo či vianočných darčekov.

Skvelým tipom pre vás je naplniť starý lampáš vianočnými guľami a na vrch lampáša pripevniť čečinu, šišky, či mašľu. Takáto dekorácia sa bude krásne vynímať pred vašimi vchodovými dverami.

Vianočná výzdoba na dvere

Samotná vianočná výzdoba na dvere urobí pri celkovom dojme veľmi veľa. Vchodové dvere sú predsa to, čo návšteva vidí ako prvé, keď ku vám ide. Azda tou najtradičnejšou vianočnou dekoráciou na dvere sú vence. Da dvere môžete upevniť jeden veľký veniec, ktorý si dozdobíte podľa vlastného vkusu, alebo môžete na ozdobu dverí použiť viac vencov, ktoré dozdobíte širokou stuhou a vianočnými guľami.

Rovnako skvelým tipom na výzdobu dverí je slamený košík upevnený na dverách, do ktorého naukladáte čečinu, šišky, červené plody a celú túto dekoráciu dotvoríte ešte stužkami. Aké jednoduché však?

Rovnako však môžete poňať vianočnú výzdobu na dvere netradičnejšie. Výzdobu si viete totiž vyrobiť aj za pomoci papiera z ktorého si vytvoríte rôzne vianočné motívy a tie následne upevníte na široké stuhy, ktoré zavesíte okolo dverí ako girlandu. Priamo na dvere môžete namiesto venca upevniť taktiež papierovú dekoráciu. Takejto veselej výzdobe sa potešia najmä vaše ratolesti.

Vianočná výzdoba bytu

Iba pri vianočnom stromčeku by vaša vianočná výzdoba bytu určite nemala zostať. Svoje obydlie si viete krásne zladiť so svojim stromčekom pomocou girlánd, malých stromčekov v kvetináčoch a iných dekorácii.

Krásnu dekoráciu si viete jednoducho vyrobiť aj prostredníctvom starého dreveného rebríka, na ktorý upevníte čečinu a vianočné ponožky, do ktorých vám Mikuláš (ak ste poslúchali) prinesie darčeky.

Pokiaľ si bytové dekorácie nechcete vyrábať, obchody sú plné rôznych vianočných doplnkov, ktoré krásne dotvoria vianočnú atmosféru vo vašom domove.


Vianočné girlandy

Máme pre Vás v ponuke moderné a kvalitné vianočné girlandy. Každá girlanda má jedinečné prevedenie. Či už hľadáte bielu, zasneženú, zelenú alebo modernú z 3D ihličia. Vianočné girlandy Vám pomôžu dokonale navodiť vianočnú atmosféru na Vianoce vo Vašom domove. Naše girlandy si môžete ozdobiť podľa vlastnej fantázie a tak doladiť celú miestnosť.


Vianočná výzdoba na stôl

Určite nezabudnite ani na vianočnú výzdobu vášho stola. Stačí skutočne malý doplnok a stôl bude pôsobiť inak…vianočnejšie. Čo hovoríte na zasneženú krajinku v skle? Takýto štýlový vianočný doplnok zaručene oživí vašu vianočnú výzdobu stola.

Trošku tradičnejšia je dekorácia na stôl, vytvorená na drevenej podložke. Samozrejme, podložka nemusí byť iba z dreva. záleží na vkuse každého človeka. Na podložku stačí poukladať malé zasnežené vianočné stromčeky a vkusne ich nakombinovať so sviečkami a kahancami. Vkusné, estetické a vianočné.

Rovnako si viete vytvoriť vianočnú dekoráciu na stôl aj z pohárov na šampanské. Stačí, ak pohárom prikryjete šišku, ktorú predtým poprášite umelým snehom a pridáte niekoľko mini ozdôb. Na stopku pohára jednoducho polozíte sviečku. Verte, že takýto jedinečný svietnik len tak niekde nenájdete.

Vianočná výzdoba na balkón

Keď už zdobíme, nesmieme vynechať ani balkón. Veď práve ten je na očiach, tak prečo mu nedať dokonalý vianočný punc. Na vianočnú výzdobu balkóna skutočne netreba veľa. Skvele nám poslúžia vianočné girlandy, ktoré môžeme dozdobiť vianočnými guľami a taktiež vianočným osvetlením.

Vianočná výzdoba v kvetináči

Vedeli ste, že skutočne krásnu vianočnú výzdobu si viete vytvoriť aj v kvetináči? Do kvetináča jednoducho naukladajte vetvičky čečiny, ktoré môžete prípadne dozdobiť svetielkami, alebo šiškami, drevom či inými vianočnými dekoráciami. Kvetináč môžete taktiež dozdobiť stužkou, alebo naň niečo napísať. Fantázii sa medze nekladú.

Rovnako zaujímavá je dekorácia kvetináča, do ktorého okrem čečiny vložíte aj veľké vianočné gule, ktoré spolu tvoria akúsi veľkú vianočnú piku. Vianočnú výzdobu v kvetináči môže použiť ako do interiéru, tak aj na ozdobenie vonkajška.

Vianočná výzdoba vonkajšia

Na vyzdobenie vonkajšieho priestoru svojho obydlia myslia mnohí, a preto môžeme vidieť počas Vianoc množstvo vysvietených domov. Nejde však iba o samotné osvetlenie. Svoj dvor, či záhradu si viete ozdobiť aj nápaditejšími dekoráciami. Vsadiť môžete na rôzne, nadrozmerné LED stromčeky, ktoré vám krásne rozžiaria váš dvor, alebo svietiace dekorácie sobov so saňami. Prípadne, jednoducho umiestnite pri vašu bránu nápaditú návesnú tabuľu a vianočným motívom. Vymyslieť sa dá skutočne čokoľvek.

Tak neváhajte a vyberte si z bohatej ponuky produktov aj vy. Najbližšie Vianoce budú vďaka tomu nezabudnuteľné!

Zdroj obrázkov: sk.pinterest.com


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu…

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na rok 2021 priamo od Vás

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Deti dívajúce sa na rozsvietený vianočný stromček.

Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Na prvom obrázku sú dve deti, ktoré ozdobujú stromček a na druhom obrázku je žena, ktorá stavia stromček.

Kedy postaviť vianočný stromček?

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

Prejsť do obchodu