Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Ako ozdobiť vianočný stromček

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

Provensálsky vintage štýl vianočného zdobenia

Jednoduchosť, biela farba, drevené ozdoby či jemné kvety. Presne toto sú atribúty, ktoré by mal spĺňať provensálsky vintage štýl vianočných ozdôb. Takto ozdobený vianočný stromček je vkusný, jednoduchý a nechá dokonalo vyniknúť samotný stromček. Pokiaľ chcete pri výzdobe svojho stromčeka vsadiť na tento štýl, použite biele vianočné ozdoby, vianočné ozdoby v jemných farebných odtieňoch a nezabudnite ani na drevené vianočné ozdoby. Vhodné sú aj vianočné kvety, ktoré môžu byť v rovnakých odtieňoch.

Škandinávsky minimalistický štýl vianočného zdobenia

Milovníci jemnosti, jednoduchých línii, prírodných materiálov a svetlých farieb svoj vianočný stromček zväčša zdobia v minimalistickom škandinávskom štýle. Zabudnite na prekombinované ozdoby, mohutné, či prehnane trblietavé vianočné gule. Výsadou škandinávskeho štýlu je práve minimalizmus. Na ozdobenie vianočného stromčeka vám postačí pár vkusných vianočných ozdôb v jemných pastelových, bielych, či zlatých farbách. Na ozdobu stromčeka môžete použiť gule, kvety, mašle či pierka, no pri tomto štýle zdobenia nesmiete zabúdať na to, že menej je viac.

Zdobenie stromčeky v štýle Glamour

Zdobenie vianočného stromčeka v štýle Glamour je presným opakom predchádzajúcich dvoch štýlov. Kombinácie veľkých vianočných kvetov, mohutných gúľ a trblietavých vianočných ozdôb či stúh, to je Glamour štýl. Pri zdobení stromčeka tohto typu sa zvyčajne používa kombinácia dvoch farieb vianočných ozdôb. Ideálne sú biele, zlaté, strieborné, mentolové či púdrovo-ružové ozdoby. Nezabudnite ani na dozdobenie okolia vášho vianočného stromčeka. Pod stromčekom sa krásne vynímajú štýlové kožušinové koberce, či rôzne postavičky Mikulášov. Ak si chcete práve takto ozdobiť svoj vianočný stromček, držte sa pravidla “Čím viac tým lepšie”.

Moderný štýl zdobenia vianočného stromčeka

Takéto vianočné zdobenie v sebe spája eleganciu, čistotu, aj netradičné farebné prevedenia ozdôb na stromček. Moderný štýl môžeme chápať ako akúsi strednú cestu medzi predošlými troma štýlmi zdobenia. Pokiaľ chcete, aby bol váš vianočný stromček moderný a jedinečný siahnite po ozdobách na stromček netradičných tvarov či farieb. Čierne vianočné gule? Tmavo šedé ozdoby na stromček? Prečo nie. Priniesť niečo nekonvenčné a zaujímavé, o tom je moderný štýl zdobenia vianočného stromčeka.


Umelé vianočné 3D stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité 3D ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Len u nás nájdete viac ako 30 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť. Borovicu, smrek, alebo tradičnú jedľu u nás nájdete v prvotriednej kvalite.


Vianočný stromček v tradičnom Retro štýle

Biele a červené vianočné gule, farebné vianočné figúrky, reťaze, stuhy, mašle. Toto všetko a ešte viac je pri odievaní vianočného stromčeka do retro štýlu povolené. Najdôležitejšie je, aby váš vianočný stromček hral farbami. Vhodné pri takomto type zdobenia, je použiť aj farebné svetelné reťaze. Ak chcete posunúť svoj retro stromček ešte o level ďalej nebojte sa naň navešať vianočné salónky či kolekcie.

Pokiaľ sme vás stále dostatočne neinšpirovali, prinášame vám bonusové tipy na ozdobenie zasnežených a bielych vianočných stromčekov, ako aj vianočných stromčekov so zeleným ihličím.

Zasnežené a biele vianočné stromčeky

Biele a zasnežené vianočné stromčeky sú samé o sebe veľmi špecifické a štýlové. Zasnežené vianočné stromčeky vám vo vašom domove dokážu vyčariť úžasnú zimnú atmosféru. Napriek tomu sa im však mnoho ľudí vyhýba a to najmä z dôvodu, že nevedia ako biely vianočný stromček ozdobiť. Bielo ružové vianočné ozdoby, stromček zahalený do bielo zlatých ozdôb, kombinácia zlatej a bielej,  tyrkysovej a striebornej, vianočné ozdoby vo fialových odtieňoch, čisto biele vianočné ozdoby alebo extravagantné vianočné ozdoby zelenej farby…

Fantázii sa medze nekladú.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky…


Zelené vianočné stromčeky

V akých farbách nechať vyniknúť váš tradičný zelený vianočný stromček? Na tento druh stromčeka môžete použiť akékoľvek typy a farebné variácie ozdôb. Dôležité je iba aby ste vianočné ozdoby vkusne nakombinovali. U našich zákazníčok sú veľmi obľúbené nadčasové biele vianočné ozdoby, rovnako nestarnúce zlaté ozdoby, vianočné ozdoby v bordovej farbe, odtieňoch modrej či ružovej.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Luxusné umelé vianočné stromčeky

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Nemohli sme prehliadnuť, že zákazníci sú z roka na rok náročnejší, čo potvrdzujú neustále rastúce požiadavky na dokonalý luxusný vianočný stromček, ktorý však musí vyzerať ako živý. Práve tie najnáročnejšie požiadavky nás podnecujú prinášať našim zákazníkom tie najluxusnejšie stromčeky, aké sú na trhu dostupné…

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Osvetlenie na stromček Twinkly stringst multicolor. Farebné svetielka v širokom farebnom spektre na stromčeku.

TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie na vianočný stromček, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly.

Prejsť do obchodu