TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

Osvetlenie na stromček Twinkly stringst multicolor. Farebné svetielka v širokom farebnom spektre na stromčeku.

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly.  Dych berúce svetelné hry zaručene prinesú radosť celej vašej rodine.

Či už si chcete štýlovo ozdobiť váš vianočný stromček alebo záhradu, osvetlenie Twinkly vám v tom zaručene pomôže. Vďaka ochrane IP44 zaisťujúcej odolnosť voči preniku veľmi malých čiastočiek a striekajúcej vode zo všetkých strán je osvetlenie vhodné ako na VNÚTORNÉ, tak aj na VONKAJŠIE POUŽITIE. Twinkly osvetlenie však nie je odporúčané používať v mínusových teplotách a v teplotách väčších ako +40 °C.

Výrobca garantuje životnosť a dobu svietenia tohto moderného osvetlenia viac ako 30 000 hodín,  vďaka čomu ho budete môcť bezproblémovo používať dlhé roky.

Milovníkov inteligentných asistentov poteší podpora Google Asistenta, Alexy od Amazonu a Apple HomeKit.

TWINKLY LED je rozdelené podľa farebnosti osvetlenia do 3 skupín:

RGB LED – predstavuje celé farebné spektrum – je vhodné najmä pre ľudí, ktorí majú radi pestrosť farieb a pri vianočnej výzdobe nekladú medze kreativite

Farebná škála RGB vianočného osvetlenia Twinkly.

AWW LED – disponuje odtieňmi od chladnej bielej až po hrejivú teplú bielu – táto zlatá edícia je vhodná pre milovníkov nadčasovosti, jednoduchosti a decentnosti

Farebná škála AWW osvetlenia zlatej edície Twinkly strings.
Farebná škála AWW vianočného osvetlenia Twinkly.

RGB /AWW LED – pre tých ktorí sa nevedia rozhodnúť či chcú svoj stromček rozžiariť v pestrofarebných tónoch alebo v decentnej zlatej edícii farieb je tu kombinácia oboch druhov osvetlenia

Farebná škála kombinovaného RGB a AWW osvetlenia Twinkly strings special edition.
Farebná škála kombinovaného RGB a AWW vianočného osvetlenia Twinkly.

Pri rozhodovaní aké SMART osvetlenia od TWINKLY si zadovážite, je preto dôležité premyslieť si, do akých odtieňov chcete ladiť celú svoju vianočnú výzdobu.

Inteligentné osvetlenie Twinkly je na trhu v rôznych dĺžkach s rozličným počtom LED diód, ktoré sú v stredne hustom rozložení.

Podľa dĺžky a počtu LED diód ( stredne husté rozloženie ):

250LED – 20 m – vhodné na 180 cm stromček  – RGB + WWA

400LED – 32 m – vhodné na 220 cm stromček – RGB + WWA

600LED – 48 m – vhodné na 250 cm a 270cm stromček – RGB

Vzdialenosť LED diód na osvetlení je od seba vzdialené 8 cm. Záleží iba na vás, akú hustotu svetielok preferujete na svojom vianočnom stromčeku.

Prepojenie so smartfónom

Aby vedel zákazník jednoducho a ľahko ovládať svoje Twinkly osvetlenie, je potrebné prepojiť ho so smartfónom prostredníctvom aplikácie Twinkly, ktorá je k dispozícii na stiahnutie v prípade iPhonu v App Store a v Google Play  pre mobilné zariadenia so systémom Android. Samotné prepojenie je potom skutočne vecou iba niekoľkých sekúnd. Stačí aplikáciu spustiť, zvoliť možnosť pre pridanie zariadení, vybrať generáciu a následne postupovať podľa pokynov na displeji telefónu. Aplikácia Twinkly slúži k celkovému ovládaniu svetielok na diaľku.

Naskenovanie LED osvetlenia na stromčeku

twinkly-seamless-3d-mapping
skenovanie svetielok na stromčeku

Ďalším nevyhnutným krokom po spárovaní svetielok s telefónom je ich „naskenovanie“ na stromčeku, vďaka ktorému je reťaz následne schopná zobrazovať svetelné efekty presne tak, ako vidíte na displeji svojho telefónu. Skenovanie trvá pár sekúnd. Stačí len namieriť fotoaparát na stromček a aplikácia urobí všetko ostatné. Priamo na displeji vytvorí presný model usporiadania svetielok na stromčeku a ďalej je iba na užívateľovi, ako si nakonfiguruje módy svietenia.

Ďalším nevyhnutným krokom po spárovaní svetielok s telefónom je ich „naskenovanie“ na stromčeku, vďaka ktorému je reťaz následne schopná zobrazovať svetelné efekty presne tak, ako vidíte na displeji svojho telefónu. Skenovanie trvá pár sekúnd. Stačí len namieriť fotoaparát na stromček a aplikácia urobí všetko ostatné. Priamo na displeji vytvorí presný model usporiadania svetielok na stromčeku a ďalej je iba na užívateľovi, ako si nakonfiguruje módy svietenia.

Naprogramované efekty, ktoré berú dych

Z inteligentným LED osvetlením Twinkly sa zaručene nikto nebude nudiť. Ešte stále nás prekvapuje, ako sa tejto firme podarilo vytvoriť tak prepracované LED osvetlenie, ktoré dokáže vytvárať úžasné dych berúce efekty. Energické blikanie, pokojné svietenie, pozvoľne menenie farieb či ich rýchle preblikovanie, ani jeden z týchto módov svietenia nie je pre svetielka Twinkly problém. Každý zákazník si zaručene nájde ten svoj.

Aplikácia Twinkly obsahuje v základných nastaveniach od výrobcu okolo 20 efektov, ktoré si môžete rôzne upravovať podľa svojich preferencii.

Zmena farby – zákazník si môže vybrať z celej škály farieb a dať si daný efekt dať do odtieňa podľa svojej predstavy. Pri efektoch s dvoma farbami si môžete namiešať svoju vlastnú dvojicu farieb.

Rýchlosť – pri každom efekte sa dá nastaviť rýchlosť tak, aby vyhovovala požiadavkám, či aktuálnej nálade užívateľa.

Svietivosť – samozrejmosťou je nastavenie svietivosti LED žiaroviek podľa potreby.

Časovač  – v aplikácií je možné nastaviť časovač zapnutia aj vypnutia osvetlenia.

Tvorba vlastných efektov

Ak by žiaden z ponúkaných režimov svietenia užívateľovi nevyhovoval, aplikácia ponúka možnosť vytvorenia vlastného režimu v editore a to len pomocou ťahu prsta po príslušných svetielkach na displeji smartfónu. Následne si vie užívateľ navoliť farebné prevedenie svietenia, jeho intenzitu či blikanie. Tu je dôležité podotknúť, že pri tvorbe vlastných efektov veľmi záleží na tom, ako dobre sú svetielka na stromčeku rozmiestnené. Inými slovami – čím symetrickejšie sú rozmiestnené, tým jednoduchšia bude následná tvorba efektov. Minimálne u nás to tak bolo, keďže každý nový produkt pre našich zákazníkov testujeme.

Efekty na stiahnutie

Stále tie isté efekty? Ani náhodou! Ak užívateľa omrzia efekty, ktoré sú dostupné v základných nastaveniach od výrobcu, môže si v aplikácii otvoriť možnosť Twinkly effects store, kde nájde množstvo nových efektov a to úplne zadarmo. Funkcia ponúka na stiahnutie efekty ako napríklad, americký zástavu, emoji smajlíky, pulzujúce srdce, odpočítavanie a mnoho iných. Efekty zostanú po stiahnutí automaticky uložené v telefóne.

Prepojenie viacerých LED reťazí

Preferujete husto rozsvietený stromček? V prípade, že sa vám zdá množstvo LED diód na vašom stromčeku nedostatočné, môžete LED osvetlenia od Twinkly medzi sebou prepájať a tak môžu byť na stromčeku zapojené aj viaceré svetielka súbežne. Tie sa po spárovaní v aplikácii pri svietení dokonalo zosynchronizujú.

Revolučné Twinkly LED osvetlenie na stromček je jednoznačne to najprepracovanejšie LED osvetlenie, ktoré dnes na trhu nájdete. Jeho cena zodpovedá kvalite a hoci je v porovnaní s bežnými LED osvetleniami, ktoré nedokážu nič okrem klasického svietenia, vyššia, určite sa do tejto modernej technológie oplatí investovať.

Kto raz vyskúša úžasné Twinkly LED osvetlenie, zaručene už nesiahne po žiadnom inom.

Návod na použitie TU

Prejsť do obchodu