Hand made vianočné darčeky

hand made vianočné darčeky

Vlastnoručne vyrobené vianočné darčeky sú skvelým spôsobom, ako prekvapiť svojich blízkych jedinečným a originálnym darčekom. Ak máte radi tvorivé činnosti a talent v rukách, môžete sa pustiť do výroby a ponúknuť svoje jedinečné hand made výrobky na predaj.

Hand made bábiky ako živé

Hand made bábiky sú náročnejšie na výrobu, ale o to viac potešia ako darček dieťa aj dospelého. V bábike sa spája mnoho rôznych techník. Šitie, lepenie, háčkovanie, pletenie a ešte viac rôznych materiálov. Vyrobiť vlastnoručne bábiku môže byť zábavné a zároveň zaujímavý proces. Máte šikovné ruky a chcete svojich blízkych potešiť niečím výnimočným? Tak smelo do toho!  Na internete nájdete množstvo nápadov a alternatív na  výrobu a oblečenie pre bábiku. Stačí si  len vybrať. Nezabudnite, že pri výrobe vlastnej bábiky ide o zábavu a tvorivosť, takže sa nebojte experimentovať a vyskúšať nové nápady a techniky.

Hand made vianočné ozdoby

Ak sa vám nepáčia vianočné ozdoby, ktoré nájdete bežne v obchodoch a disponujete istou dávkou kreativity môžete sa odhodlať sa  a vytvoriť si vlastné vianočné ozdoby. Hand made vianočné ozdoby sa znovu dostávajú do popredia. Ručne vyrobené vianočné ozdoby môžu byť krásnym prírastkom k vášmu domovu počas sviatkov. Výroba vlastných ozdôb môže byť zábavná aktivita, ktorá vám umožní vyjadriť vašu kreativitu a prispôsobiť si svoj vianočný dekor podľa vašich predstáv. Skvelým  nápadom na ručne vyrobené vianočné ozdoby sú ozdoby z papiera. Môžete si vyrobiť vianočné hviezdy, guľôčky alebo snehové vločky z farebného papiera. Stačí vystrihnúť tvar ozdoby podľa predlohy a potom ho zdobiť pastelkami, flitrami alebo farebným perom.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky. Najnovší systém aplikovania zaručuje že sneh zo stromčekov neopadáva.


Hand made náušnice

Určite si už počuli o tom, ako vlastnoručne vyrobiť hand made náušnice, no máte chuť to aj vyskúšať? Vlastnoručne vyrobené náušnice môžu byť výborným doplnkom k vášmu outfitu ale aj výborným tipom na darčekAk sa rozhodnete vytvoriť vlastné náušnice výsledkom môže byť krásne a jedinečné dielo. Prvý krokom  je výber materiálu. Na výrobu náušníc budete potrebovať kovové háčiky na náušnice, korálky, prírodné kamene, rôzne ozdoby a nástroje na montáž. Navrhnite si vzor  typ náušníc chcete vytvoriť. Môžete napríklad zvoliť náušnice so závesom, náušnice s jednoduchým korálkovým dizajnom alebo náušnice s kameňmi. Ďalej si zvoľte farby a tvary, ktoré použijete. Môžete použiť rôzne veľkosti korálok alebo zvoliť prírodné kamene, ktoré budú vyzerať štýlovo a jedinečne. A nakoniec zostáva už len samotná montáž na kovové háčiky. Pre jedinečný a štýlový vzhľad môžete pridať rôzne doplnky ako väčšie korálky alebo trblietavé kúsky.

Vianočné handmade pohľadnice

Vlastnoručne vyrobené vianočné pohľadnice môžu byť krásnym a osobným spôsobom, ako popriať svojim priateľom a rodine veselé sviatky. Výrobou takýchto pohľadníc môžete vyjadriť svoju kreativitu Ak by ste radi vytvorili vlastné hand made vianočné pohľadnice,postup je jednoduchý. Môžete použiť kartónový papier, farebný papier, ozdoby a kreatívne potreby. Navrhnite si vlastný dizajn, ozdobte pohľadnicu a napíšte vlastný text priania. Táto kreatívna aktivita môže byť veľmi zábavná.

Handmade náramky

Ak máte radi rôzne typy náramkov, handmade náramky sú skvelým spôsobom ako ukázať svoju kreativitu a vytvoriť si jedinečné doplnky na ruku či darček pre blízku osobu. Skúste sa pustiť do tvorby a užite si proces vytvárania niečoho vlastného a osobného. Navrhnite si vlastný dizajn a vyberte vhodnú dĺžku. Na výber je množstvo korálikov, polodrahokamov a príveskov.

Veríme, že ste v našom článku objavili inšpirácie na originálne darčeky pre vašich blízkych z vlastnej dielne.

Zdroj obrázkov: https://sk.pinterest.com/


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu? Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

In a OUT ozdoby na stromček

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Na obrázku je mnoho moderných vianočných ozdob z najväčšej Vianočnej výstavy na svete vo Frankfurte.

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred…

Prejsť do obchodu