Netradičné ozdoby na vianočný stromček

Obchody a nákupné centrá sa preháňajú tým, ktorý z nich je farebnejší, ponúka viac vianočných ozdôb alebo rôznych vianočných dekorácii, vianočného osvetlenia, a podobne. Čo však keby ste váš vianočný stromček vyzdobili budúci rok trochu inak?

Aj vy si každý rok lámete hlavu nad tým, ako by mal vyzerať váš vianočný stromček alebo čím ho spraviť tento rok opäť o niečo iný?

Páčili by sa vám pre zmenu, napríklad, retro vianočné ozdoby alebo iné netradičné ozdoby na vianočný stromček?

Tu je niekoľko tipov od nás:

Retro vianočné ozdoby

Keď hovoríme retro, tak myslíme naozaj retro! Pamätáte si na vianočné gule a rôzne iné tvary a farby, ktoré sprevádzali vaše detstvo u vás doma alebo napríklad u vašich starých rodičov. Naozaj krásny spôsob, ako sa vrátiť do bezstarostných detských čias prostredníctvom retro vianočného stromčeka.

Vintage štýl ozdôb na vianočný stromček

Ak sa vám retro zdá príliš retro, možno budú pre vás to pravé vintage vianočné ozdoby s nádychom nostalgie. Takéto vianočné dekorácie budú skutočne výnimočné a zaručene budete mať vianočný stromček ako nikdy predtým.

Vianočné ozdoby so sušeného ovocia

Takéto ozdoby majú hneď niekoľko výhod, samozrejme, vydržia iba jednu sezónu, čiže sa vám už nikdy nestane, že budete mať rovnaký vianočný stromček ako rok predtým, ale čo je viac, krásne vám prevoňajú miestnosť a vyzerajú veľmi pekne. Najlepšie je ich skombinovať s klasickými ozdobami, ktoré dodajú pravú vianočnú atmosféru.

Možností, ako spraviť Vianoce tými najkrajšími je skutočne veľa. Nezabúdajte však, že žiadna vianočná ozdoba vám neprinesie to, ako čas strávený s vašimi blízkymi.

Prejsť do obchodu