Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Deti dívajúce sa na rozsvietený vianočný stromček.

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Počuli ste o LED stromčekoch? Takýto moderný vianočný stromček s LED osvetlením, ktoré je už zabudované na stromčeku, vám ušetrí nie len čas, ale zaručene aj nervy.

LED vianočné stromčeky

Stromčeky s LED osvetlením sú momentálne to najmodernejšie, čo na trhu nájdete. V dnešnej ,,smart” dobe sú inteligentné zariadenia už súčasťou nášho každodenného života, tak prečo by tomuto trendu nemohli podľahnúť aj vianočné stromčeky? Takéto LED stromčeky sa dajú dokonca prepojiť s vašim mobilným telefónom, pomocou ktorého viete prepínať módy svietenia, zapínať či vypínať svietenie aj nastaviť časovač.

Na trhu nájdete trendy 3D stromčeky s LED vianočným osvetlením ale rovnako aj klasické PVC vianočné stromčeky s LED osvetlením. Rovnako si viete vybrať aj z bielych a zasnežených stromčekov s osvetlením či tradičných zelených. Záleží jedine na vašich preferenciách a finančnom rozpočte.


Stromčeky s LED osvetlením

Vianočné stromčeky s LED osvetlením sú NOVINKOU posledných rokov. Vianočné osvetlenie je zabudované priamo v konároch stromčeka vďaka čomu už nikdy nebudete mať starosť s vešaním svetielok na stromček. Každý stromček je vybavený SMART adaptérom a tak môžete svoje osvetlenie na stromčeku ovládať jednoducho pomocou aplikácie, ktorú si stiahnete do mobilu. LED stromčeky sú symbolom moderných Vianoc.


Farba LED osvetlenia

Vianočné stromčeky s LED osvetlením sú vyrábané v odtieni teplej bielej. Práve tento typ farby svietenia dokáže navodiť príjemnú a útulnú atmosféru v miestnosti. Svietenie v teplých bielych tónoch krásne ladí s akoukoľvek vianočnou výzdobou. Nám sa však s týmto odtieňom svietenia veľmi páčia zlaté vianočné ozdoby, či medené dekorácie, ktoré môžete krásne nakombinovať s inými farbami ozdôb, akými je napríklad ružová, či tradičná červená farba.

Počet LED diód

Počet LED diód na stromčekoch sa líši v závislosti od konkrétneho druhu a samotnej výšky stromčeka. V našej ponuke máme vianočné stromčeky s LED osvetlením od výšky stromčekov 180cm po 450cm stromčeky.

180cm stromček – počet LED diód od 250 do 350, v závislosti od druhu stromčeka

210cm stromček – počet LED diód od 350 do 500, v závislosti od druhu stromčeka

240cm stromček – počet LED diód od 500 do 700, v závislosti od druhu stromčeka

270cm stromček – počet LED diód od 650 do 900, v závislosti od druhu stromčeka

300cm stromček – počet LED diód od 1000 do 1150, v závislosti od druhu stromčeka

360cm stromček – počet LED diód 1450

400cm a 450cm stromček – počet LED diód od 1750 do 2000

Funkcie smart adaptéru a jeho módy

Nie je žiadnym prekvapením, že moderné vianočné stromčeky s LED osvetlením viete ľahko ovládať pomocou svojho smartfónu. Stačí, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Royal Christmas, ktorá vám ponúka viacero funkcií a módou svietenia:

  • blikanie
  • vlny
  • sekvencie
  • svietivosť
  • časovač vypnutia

Ďalšími výhodami stromčekov s LED osvetlením je až 70% úspora energie vďaka LED osvetleniu a v neposlednom rade aj úspora vášho času, vďaka tomu, že už viac nebudete musieť obmotávať vianočné svetielka na stromček.

Pri kúpe takéhoto moderného vianočného stromčeka však treba myslieť aj na to, že vám bude slúžiť mnoho rokov a preto sa investícia do kvality určite oplatí.

Tak čo, presvedčili sme vás? Budete mať aj vy tento rok moderné Vianoce 21.storočia?

Kvalitné a štýlové vianočné stromčeky s LED osvetlením nájdete na stránke svetstromcekov.sk, alebo v kamenej predajni v Bošanoch.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Osvetlenie na Vianoce

Bez vianočného osvetlenia to nejde. Ako zvoliť to najvhodnejšie?

Bez krásnych svetielok si náš vianočný stromček nevieme vôbec predstaviť. Veď sú to práve svetlá, ktoré by ho vedeli ozdobiť aj bez ďalších ozdôb. Vo výbere svetiel však často chybujeme. Poďte si pripomenúť pár zásad, ktoré by malo vianočné osvetlenie na stromček spĺňať.

Osvetlenie na stromček Twinkly stringst multicolor. Farebné svetielka v širokom farebnom spektre na stromčeku.

TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie na vianočný stromček, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly.  Dych berúce svetelné hry zaručene prinesú radosť celej vašej rodine.

Na prvom obrázku sú dve deti, ktoré ozdobujú stromček a na druhom obrázku je žena, ktorá stavia stromček.

Kedy postaviť vianočný stromček?

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

In a OUT ozdoby na stromček

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Prejsť do obchodu