5 TIPOV na ozdobený biely stromček

Biele vianočné stromčeky ozdobené

Túžite mať tento rok na Vianoce zasnežený, biely stromček, no neviete ako ho ozdobiť? Umelý biely stromček sa dá ozdobiť rovnako pekne ako zelený vianočný stromček.  Budete potrebovať iba trochu kreativity a vkusu. Aby sme vám vianočnú výzdobu uľahčili, pripravili sme pre vás 5 skvelých tipov, ako ozdobiť biely vianočný stromček.

Biely stromček ozdobený bielou

Pokiaľ chcete vo svojom domove vyčariť ľadovo zimnú atmosféru, vsaďte na čisto biely vianočný stromček. Na husto zasnežený umelý biely stromček porozmiestňujte čisto biele vianočné ozdoby a zaručujeme vám, že sa budete cítiť ako v zimnej rozprávke. Pri takomto ľadovom vianočnom stromčeku krásne ukáže aj dekorácia Santa Clausa v strieborno-bielej farbe. Pokiaľ si však na čisto bielu vianočnú výzdobu netrúfate, krásne ju ozvláštnia vianočné ozdoby v strieborných odleskoch. Pozrite sa, ako zahalili do bielych ozdôb svoje umelé biele stromčeky naše zákazníčky.

Biely stromček so zlatou

Na výzdobu bieleho stromčeka môžete rovnako použiť aj zlaté vianočné ozdoby. Biely stromček so zlatou výzdobou je skutočne veľmi vkusný a elegantný. Zlaté vianočné ozdoby môžete nakombinovať s bielymi ozdobami, prípadne menším množstvom strieborných ozdôb. Takto vyzdobený biely vianočný stromček bude pôsobiť v každej obývačke štýlovo a luxusne. Celkový vzhľad stromčeka môžete dotvoriť aj moderným kobercom pod vianočný stromček, ktorý jednoducho zakryje váš stojan a pritom pôsobí moderne a vkusne.

Biely stromček s červenou

Červená farba jednoducho patrí k Vianociam, preto je biely stromček s červenou výzdobou voľbou, ktorou nič nepokazíte. Červené vianočné ozdoby krásne vyzerajú v kombinácii so zlatými ozdobami, ale tiež je veľmi pekná kombinácia červených, bielych a zelených vianočných ozdôb. Červené vianočné ozdoby zasnežený biely stromček oživia a zaručujeme vám že bude neprehliadnuteľný.

Na výzdobu môžete použiť veľké mašle, kvety, alebo klasické vianočné gule.

Biely stromček s ružovou

Posledné roky je zasnežený biely stromček s ružovou výzdobou u našich zákazníčok nesmierne obľúbený. Pokiaľ použijete na výzdobu bledo ružové vianočné ozdoby, váš biely stromček bude pôsobiť jemne a romanticky. Takéto bledo ružové ozdoby je vhodné kombinovať so zlatými, striebornými, alebo bielymi vianočnými ozdobami. Rovnako však môžete na výzdobu zasneženého stromčeka použiť aj výrazné, tmavo-ružové vianočné ozdoby, ktoré skvele ukážu keď ich nakombinujete s vianočnými ozdobami vo fialovej farbe.

Biely stromček s modrou

Biely stromček s modrou výzdobou je síce pomerne netypický, avšak veľmi štýlový a moderný. Je len na vás, či zvolíte väčšie množstvo modrých vianočných ozdôb alebo iba zopár modrých vianočných gulí, na oživenie celového vzhľadu stromčeka. Biely stromček s modrou vianočnou výzdobou krásne ukáže, keď ju nakombinujete s ozdobami v bielej, strieborne, bledoružovej, ale aj zlatej farbe. Okolie stromčeka môžete rovnako vyzdobiť štýlovými postavičkami Santa Clausov, sobov, či vianočných škriatkov a pod svoj stromček môžete umiestniť trendy kožušinovú podložku.

Tak čo, inšpirovali sme vás a zaobstaráte si aj vy tento rok moderný, umelý biely stromček? Celú ponuku našich bielych stromčekov nájdete na stránke www.svetstromcekov.sk.


Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Vianočné stromčeky ozdobené našimi zákazníčkami

Vianoce nám opäť klopú na dvere a azda každá z vás už pomaličky rozmýšľa, aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na výzdobu vianočného stromčeka. Dnes si už viete vybrať s veľkého množstva vianočných dekorácii a ozdôb tých najrôznejších farieb a prevedení.

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre tento rok

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Prejsť do obchodu
Oslávte s nami začiatok leta
zľavou až 15% na všetok náš tovar skladom. Platí do 30. júna.
x