Vianočné omaľovánky, nie len pre deti

Omaľovánky Vianoce

Blíži sa čas Vianoc a vy neviete ako zabaviť svoje ratolesti? Ponúkame vám tematické vianočné omaľovánky na stiahnutie, pri ktorých sa môžu kreatívne realizovať nie len vaše deti, ale aj vy.

Deti, nie len počas Vianoc, radi niečo tvoria a kreatívne sa realizujú. Skvelým tipom na spríjemnenie dlhých zimných večerov, je vsadiť na kreslenie, vlastnoručné vyrábanie rôznych ozdôb z papiera, či vyfarbovanie všakovakých obrázkov s vianočnou tematikou. Pri všetkých týchto kreatívnych činnostiach nepotrebujete nič špeciálne. Stačí iba papier a pastelky. Je len na vás či zvolíte klasické, alebo mastné pastely, s ktorými bude dieťa pracovať.

Nasledujúce obrázky – vianočné omaľovánky na vytlačenie si jednoducho stiahnete do svojho počítača a vytlačíte. Ako na to? Ľavým tlačidlom myšky si otvorte obrázok v plnej veľkosti. Následne na obrázok kliknite pravým tlačidlom myšky a zvoľte možnosť ,,Uložiť obrázok ako´´. Zvoľte priečinok vo svojom počítači, kde sa vám má obrázok uložiť. Uloženú omaľovánku zo svojho počítača následne jednoducho vytlačíte. Alebo, si jednoducho stiahnete celý súbor so všetkými omaľovánkami na konci tohto článku, kliknutím na zelené tlačítko ,,Všetky vianočné omaľovánky na stiahnutie”.

Potom už stačí si iba prichystať pastelky a hor sa do vyfarbovania.

Vianočné omaľovánky Mikuláš na stiahnutie

Vianočný stromček omaľovánky na stiahnutie

Vianočné gule omaľovánky na vytlačenie


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky.


Vianočné omaľovánky Betlehem na vytlačenie

Vianočné omaľovánky pre deti na stiahnutie – snehuliak

Vianočné omaľovánky na vytlačenie – sob

Omaľovánky vianočné ozdoby na stiahnutie

Vianočné omaľovánky pre deti na vytlačenie – darčeky


Mikuláš dekorácia

Chcete, aby vo vašom domove zavládla pravá vianočná atmosféra? Siahnite po dekorácii Vianočného Mikuláša. Veľký Mikuláš, či Santa Claus je dekorácia, ktorú môžete využiť kdekoľvek vo vašej domácnosti. Nádherne vyznie pri vašom vianočnom stromčeku, alebo si ho môžete položiť kdekoľvek na poličku. Postavičky Mikuláša a Santa Clausa máme v ponuke v rôznych prevedeniach a veľkostiach, od veľkých 150 cm, 115 cm, 80 cm Mikulášov, až po menšie 60 cm a 45 cm Vianočné figúrky Santa Clausa. Pokiaľ chcete, aby váš domov vyzeral rozprávkovo vianočne, Vianočný Mikuláš je jednoznačne tou správnou voľbou pre vás


Vianočné omaľovánky pre deti na vytlačenie – perníčky

Vianočné antistresové omaľovánky na stiahnutie

Zdroj: https://sk.pinterest.com/


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočné pečivo

Dva recepty na dokonalé vianočné pečivo

Deťom sa pri slove Vianoce vybaví rozsvietený vianočný stromček a okolo neho na svoje otvorenie čakajúce darčeky. Nám dospelým sa zas aktivujú chuťové bunky a vybavia sa nám tradičné vianočné dobroty. Máte recept na tie najlepšie vanilkové rožky? Máme ho pre vás, a k nemu ešte jeden recept na úžasné zdravé slané keksíky s orechmi.

Vianočné tradície

Vianočné tradície na Slovensku a vo svete

S vianočnými sviatkami sa spája množstvo vianočných tradícii a zvykov, ktoré väčšina ľudí dodržiava dodnes. Nenájdeme azda ani jednu rodinu, ktorá by aspoň jeden z vianočných zvykov nedodržiavala. Tradície sa jemne líšia v závislosti od regiónu, keďže ako sa hovorí ,, Iný kraj, iný mrav´´.  Tak čo, ktoré z nasledujúcich vianočných tradícií majú miesto pri vašom štedrovečernom stole?

Adventné vence, zlaté a ružový. Zlatý adventný veniec z gúľ so zlatými sviečkami, ružový adventný veniec s bielymi sviečkami a zlatý adventný veniec na podnose s bielymi sviečkami.

16 skvelých nápadov na dokonalý adventný veniec

Adventný veniec už neodmysliteľne patrí k symbolom predvianočného obdobia. Jeho tradícia siaha do devätnásteho storočia, kedy nemecký teológ  Johann Heinrich Wichern založil školu pre chudobné deti a prostredníctvom postupného zapaľovania sviečok na venci v predvianočnom období odpovedal deťom na otázku ,,Kedy už budú Vianoce?´´.

Vianočný darček pod stromček

Čo pod stromček? 10 skvelých tipov na vianočný darček

Aj vám už došli nápady na vianočné darčeky pod stromček? Neustále premýšľate, čím obdarovať svoju rodinu a blízkych? My sme sa vám tohtoročný výber vianočných darčekov rozhodli uľahčiť a prinášame vám 10 skvelých tipov na darčeky, ktoré vašim blízkym vyčaria úsmev na tvári.

Prejsť do obchodu
Oslávte s nami začiatok leta
zľavou až 15% na všetok náš tovar skladom. Platí do 30. júna.
x