Čo pod stromček ? 10 skvelých tipov na vianočný darček

Vianočný darček pod stromček

Aj vám už došli nápady na vianočné darčeky pod stromček? Neustále premýšľate, čím obdarovať svoju rodinu a blízkych? My sme sa vám tohtoročný výber vianočných darčekov rozhodli uľahčiť a prinášame vám 10 skvelých tipov na darčeky, ktoré vašim blízkym vyčaria úsmev na tvári.

1. Kniha

Knihy pod stromček sú ideálnym darčekom pre každého, kto rád číta. Všetci vášniví čitatelia nám dajú určite za pravdu v tvrdení, že kníh nie je nikdy dosť. Pokiaľ chcete svojho blízkeho obdarovať práve týmto typom darčeka, je dobré, aby ste vedeli aký žáner kníh má dotyčný rád.

2. Kozmetika

Snáď najpreferovanejší darček pod stromček je kozmetika. Každý z nás tak podvedome očakáva, že si pod stromčekom určite nejakú tú kozmetiku nájde. Ak však nechcete aby bol váš darček tuctový, skúste siahnuť po nejakej kvalitnej prírodnej kozmetike, ktorú nedostať v bežnej drogérii. Uisťujeme vás, že to bude vhodný darček pod vianočný stromček pre muža aj pre ženu.

3. Parfum

Pokiaľ chcete pri výbere vianočného darčeka vsadiť na istotu, siahnite po parfume. Kvalitný parfum zaručene poteší mužov i ženy v každej vekovej kategórii.  Aby ste predišli tomu, že sa vôňa parfumu ktorý vyberiete nebude dotyčnému páčiť, je vhodné si vopred zistiť aký druh vône používa.  Ideálne je, pokiaľ poznáte samotnú značku jeho obľúbeného parfumu.

4. Kabelka

Práve kabelka je ideálnym vianočným darčekom pre ženy. Pokiaľ poznáte vkus dámy, ktorú chcete obdarovať, máte problém s vianočným darčekom vyriešený. Aby bol váš darček v podobe kabelky originálny, môžete vsadiť na rôzne jedinečné ,,handmade“ kabelky, prípadne limitované edície kabeliek.

5. Šperky a hodinky

Nesmierne vhodným a obľúbeným vianočným darčekom pre ženy aj mužov sú rôzne druhy šperkov, či náramkových hodiniek. Náušnice, prstene, retiazky, náramky či hodinky sú dostupné v rôznych cenových reláciách, preto si vyberie určite každý. Cena šperkov sa samozrejme odvíja od značky a materiálu z ktorého sú vyrobené.


Extra široké vianočné stromčeky

Pokiaľ máte vo svojom domove či firme väčší priestor a chcete aby váš vianočný stromček vynikol, určite by ste nemali prehliadnuť našu ponuku extra širokých stromčekov. Tieto stromčeky sú od tých klasických širšie o 15 – 20 cm a dokonalo vyplnia voľný priestor v akejkoľvek miestnosti. Široký vianočný stromček pôsobí hustejšie a mohutnejšie a vďaka veľkému počtu 3D vetvičiek má dokonalo realistický vzhľad. Len u nás nájdete viacero druhov týchto exkluzívnych, extra širokých vianočných stromčekov.


6. Oblečenie

Vianočný darček v podobe oblečenia odporúčame kupovať naozaj len pre tých najbližších. Problémom pri tomto type darčekov sa stáva najmä nesprávne odhadnutá veľkosť oblečenia. Aj napriek tomu, je však oblečenie veľmi obľúbeným vianočným darčekom.  Pokiaľ chceme blízkeho obdarovať práve takýmto darčekom, či už sa bude jednať o jedinečné limitované kúsky, alebo klasickú konfekciu, mali by sme poznať okrem jeho konfekčnej veľkosti aj štýl obliekania ktorý preferuje.

7. Hračky a spoločenské hry

Hračky pod stromček, sú obľúbeným darčekom najmä pre najmenších. Zrejme každý rodič vie, po akej hračke jeho ratolesti túžia, preto pri výbere vianočných darčekov nemajú problém. Horšie je to pre vzdialenejších príbuzných, ktorí chcú hračkou obdarovať svojich najmenších rodinných príslušníkov. V tomto prípade odporúčame poradiť sa s rodičmi dieťaťa, ktorí vám určite pri výbere darčeka pomôžu. Veľmi vhodným darčekom sú taktiež spoločenské hry, ktoré potešia nie len deti, ale aj dospelých.

8. Elektronika

V súčasnej technickej dobe sa elektronické vianočné darčeky tešia veľkej obľube. Či už sa jedná o rôzne notebooky, tablety, mobilné telefóny, elektronických pomocníkov do domácnosti, alebo herné konzoly, takýto darček poteší snáď každého s výnimkou našich starých rodičov. 

9. Dovolenka či výlet

V dnešnej dobe, kedy máme takmer bezhraničné cestovateľské možnosti a letecké spoločnosti ponúkajú letenky za naozaj nízke ceny, je skvelým vianočným darčekom dovolenka či výlet. Na víkend do Paríža, Londýna, alebo inej metropoly? Alebo si vychutnávať odpočinok na slnkom vyhriatej pláži?  Takýto jedinečný cestovateľský darček poteší zaručene každého.

10. Zážitok

Pokiaľ vás už omrzeli klasické vianočné darčeky v podobe kozmetiky či oblečenia a chcete svojmu blízkemu darovať niečo nezabudnuteľné, darujte mu zážitok. Či sa už bude jednať o vyhliadkový let balónom, zoskok s padákom, splavovanie rieky, prípadne poukaz na exotickú masáž, môžete si byť istý, že takýto darček bude netradičný a jedinečný.


Tiež by vás mohli zaujímať články:

Luxusné umelé vianočné stromčeky

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Nemohli sme prehliadnuť, že zákazníci sú z roka na rok náročnejší, čo potvrdzujú neustále rastúce požiadavky na dokonalý luxusný vianočný stromček, ktorý však musí vyzerať ako živý. Práve tie najnáročnejšie požiadavky nás podnecujú prinášať našim zákazníkom tie najluxusnejšie stromčeky, aké sú na trhu dostupné.

Moderné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Ako všetko ostatné, aj umelé vianočné stromčeky podliehajú trendom. Všetci chcú mať doma moderné vianočné stromčeky, ktoré rozžiaria ich domovy. Každoročne sú vytvárané nové technológie, ktoré zabezpečujú ich čo najrealistickejšie prevedenie. Vďaka nim už umelé vianočné stromčeky nevyzerajú ako umelé a v mnohých prípadoch sú na nerozoznanie od tých živých.

Vianočné trhy v Európe

Navštívte najmagickejšie vianočné trhy v Európe

Vianoce. Čas radosti, pokoja a rodiny. Najkrajšie sviatky celého roka pre mnohých ľudí. Ako si ich čo najviac užiť? Samozrejme, k Vianociam neodmysliteľne patria aj vianočné trhy. Prinášame vám prehľad tých najkrajších miest v Európe, kde sa trhy rozhodne oplatí navštíviť.

Umelé vianočné stromčeky

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Prejsť do obchodu