Moderné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Moderné vianočné stromčeky TOP10

Ako všetko ostatné, aj umelé vianočné stromčeky podliehajú trendom. Všetci chcú mať doma moderné vianočné stromčeky, ktoré rozžiaria ich domovy. Každoročne sú vytvárané nové technológie, ktoré zabezpečujú ich čo najrealistickejšie prevedenie. Vďaka nim už umelé vianočné stromčeky nevyzerajú ako umelé a v mnohých prípadoch sú na nerozoznanie od tých živých.

Dnešný zákazník chce ísť taktiež z dobou a pri výbere vianočného stromčeka zväčša siaha po tom najmodernejšom, čo súčasný trh ponúka.

Zvyšuje dopyt najmä po stromčekoch so zabudovaným LED osvetlením. LED osvetlenie, ktoré je zabudované (omotané) na konárikoch stromčeka vám zaručí, že sa už viac nebudete musieť trápiť s nekonečným vešaním svetielok na váš stromček.

Ak chcete zažiť skutočne moderné Vianoce, inšpirujte sa našim výberom TOP 10 Moderných vianočných stromčekov pre rok 2021:

10. Smrek Severský s LED osvetlením

Chcete vo svojom domove vytvoriť jedinečnú vianočnú atmosféru? Obľúbený biely vianočný stromček Smrek Severský vám tento rok prinášame aj s predmotaným LED osvetlením. Husto zasnežené tmavozelené ihličie dodávajú tomuto štýlovému stromčeku skutočne realistický vzhľad.

9. 3D mini Borovica

Táto novinka sezóny 2021 sa vyznačuje realistickým, hustým a prirodzeným vzhľadom. Vďaka svojim menším rozmerom sa tento moderný stromček zmestí kdekoľvek. Vsadený je do štýlového kvetináča, čo mu dodáva naozaj trendy výzor. Ak nemáte vo svojom domove dostatok priestoru, 3D mini Borovica je pre vás ta správna voľba.

8. 3D Smrek Horský s LED osvetlením

Ak chcete priniesť do svojej obývačky kúsok  prírody, s 3D Smrekom Horským sa vám to zaručene podarí. Jeho smrekové ihličie tmavozelenej farby a jedinečný vzhľad pôsobia skutočne prirodzene a realisticky. Nechce sa vám tráviť hodiny s obmotávaním svetielok na stromček? Žiaden problém! Obľúbený 3D smrek Horský vám túto sezónu prinášame aj so zabudovaným (vopred obmotaným) LED osvetlením.

7. 3D Smrek Mohutný

Máte doma veľa voľného miesta a chcete ho na Vianoce vyplniť skutočne veľkým a honosným stromčekom?  V tom prípade neprehliadnite novinku sezóny 2021 – 3D Smrek Mohutný. Vďaka veľkému počtu vetvičiek prirodzenej zelenej farby bezpochyby rozžiari každú miestnosť.

6. 3D Jedľa Sibírska s LED osvetlením

Ak ste milovníkom bielych a zasnežených stromčekov, 3D Jedľa Sibírska je tu práve pre vás. Jej rozprávkový vzhľad vám zaručene vyčarí pravú vianočnú atmosféru. Hustý nános umelého snehu a štýlovo vyčnievajúce 3D konáriky zaručujú, že tento stromček takmer nerozpoznáte od zasneženého stromčeka v lese. Aby sme vám uľahčili jeho zdobenie, prinášame vám aj verziu s vopred obmotaným LED osvetlením.


Full 3D vianočný stromček

Full 3D vianočné stromčeky (100% 3D) sú tvorené výhradne 3D ihličím a tak dokonale imitujú živý stromček. Full 3D vianočný stromček predstavuje to najluxusnejšie a najmodernejšie čo trh ponúka


5. 3D Borovica Himalájska

Tento jeden z najžiadanejších stromčekov vôbec, sa právom radí aj medzi tie najmodernejšie.  Veľmi realisticky spracované 3D ihličie v tmavom odtieni zelenej dokonalo imituje ihličie živej borovice. Stromček je veľmi hustý a nadčasový. Aj tento obľúbený stromček nájdete na našej internetovej stránke a rovnako aj v kamennej predajni.

4. 3D Smrek Robustný

Túžite po veľkolepom, nadrozmernom vianočnom stromčeku? Tak neprehliadnite našu novinku sezóny 2021 – 3D Smrek Robustný. Ako vyplýva zo samotného názvu, tento stromček je ideálny do veľkých priestorov, v ktorých sa stane zaručene dokonalou vianočnou dominantou. Tento moderný stromček sa vyznačuje oproti bežným 3D stromčekom až o polovicu väčším počtom vetvičiek prírodnej zelenej farby. Aby sa dostal do TOP 3 najmodernejších vianočných stromčekov, chýbal naozaj iba kúsok.

3. 3D Smrek Kráľovský s LED osvetlením

Rozprávkovo biele, ľadové Vianoce nebudú ani tento rok s 3D Smrekom Kráľovským žiaden problém. Jeden z najobľúbenejších zasnežených vianočných stromčekov dodá vaším Vianociam tú pravú zimnú atmosféru. Modernejšia verzia stromčeka s už zabudovaným LED osvetlením zaručene osloví náročnejších zákazníkov aj milovníkov inteligentných technológii. O jeho dokonalom a modernom vzhľade sa môžete presvedčiť aj naživo v našej kamennej predajni.

2. 3D Smrek Exkluzívny s LED osvetlením

Ako vyplýva už z názvu, tento stromček je skutočne to najexkluzívnejšie, čo na trhu nájdete. Jeho prepracovaný, moderný a prirodzený vzhľad z neho robí jeden z najobľúbenejších vianočných stromčekov vôbec. Zabudované LED osvetlenie, ktoré sa dá jednoducho ovládať pomocou aplikácie vo vašom smartfóne vám s istotou uľahčí jeho zdobenie a následné korigovanie svietenia.

1. 3D Jedľa Normandská

Táto novinka sezóny 2021 svojou nadčasovosťou a prirodzenosťou zaslúžene obsadila prvé miesto v kategórii ,, moderné´´. Jej tmavozelené, nepravidelne vytŕčajúce vetvičky vo vás vzbudia dojem, že sa pozeráte na živý stromček z prírody. Ak hľadáte autentickosť a prirodzenosť, tento stromček vyše atribúty zaručene spĺňa.

Ak ste si ešte nevybrali, navštívte našu stránku umelé vianočné 3D stromčeky, kde nájdete tie najmodernejšie vianočné stromčeky.


Taktiež vás môže zaujímať:

Biele vianočné stromčeky- TOP 7 pre rok 2021

Biele vianočné stromčeky – TOP 7 pre rok 2021

Každý z nás chce mať doma počas Vianoc rozprávkovo zimnú atmosféru. Zasnežené a biele vianočné stromčeky sa preto tešia z roka na rok väčšej obľube…

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely…

Luxusné umelé vianočné stromčeky

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Nemohli sme prehliadnuť, že zákazníci sú z roka na rok náročnejší, čo potvrdzujú neustále rastúce požiadavky na dokonalý luxusný vianočný stromček, ktorý však musí vyzerať ako živý. Práve tie najnáročnejšie požiadavky nás podnecujú prinášať našim zákazníkom tie najluxusnejšie stromčeky, aké sú na trhu dostupné.

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Prejsť do obchodu