Jedinečné vianočné kolekcie pre dokonalú výzdobu

Vianočné kolekcie titulná foto

Tiež poznáte ten pocit, keď trávite dlhé hodiny hľadaním doplnkov, ktoré by ladili k tým, ktoré už máte doma? Raz sa vám nepáči prevedenie ihličia, potom sa zase o kúsok líši farba, alebo keď už nájdete ten správny model, tak vám nevyhovuje veľkosť produktu. Počuli ste už o vianočných kolekciách?

Nakombinujte si vianočnú girlandu, adventný veniec či malý vianočný stromček v kvetináči rovnakého druhu, akým je váš vianočný stromček v obývačke. Všetky sú vytvorené z ihličia rovnakého druhu a preto sa nemôže stať, že by ste museli niekedy znova dodatočne hľadať časti kolekcie, ktorý vám chýba. Kolekcia vám zaručí, že pokiaľ sa vám páči jedna časť, budete milovať aj zvyšok. Doplniť ich môžete moderným vianočným LED osvetlením Twinkly, štýlovým kobercom pod stromček, alebo dekoratívnymi postavičkami Mikulášov.

Vianočná kolekcia 3D Smrek Alpský

Jednou z najobľúbenejších kolekcií je vianočná výzdoba v štýle 3D Smreku Alpského. Krátke tmavozelené ihličie, ktoré nerozoznáte od živého, sa dokonale hodí do akéhokoľvek priestoru. Vhodné ako do interiéru tak do exteriéru, stačí len pridať pár ozdôb vo vašej obľúbenej farbe a dokonalá vianočná výzdoba je na svete. V našom e-shope nájdete v tejto kolekcii vianočný stromček 3D Smrek Alpský v rôznych výškach, vianočnú girlandu, vianočný veniec, ale aj mini vianočný stromček v kvetináči. K tejto tmavej kolekcii sa obyčajne hodí svetlejšia vianočná výzdoba v podobe zlatej alebo striebornej farby.

3D Borovica Himalájska – vyzdobte si dom vo farbách skutočného lesa

Chcete si doma vytvoriť atmosféru skutočného lesa? Prinášame riešenie, ktoré vašu obývačku premení na lesné zátišie, ale s výhodou toho, že nebudete mať na podlahe popadané ihličie. Kolekcia vianočnej výzdoby, ktorá sa nesie  v duchu 3D Borovice Himalájskej vás osloví hneď na prvý pohľad. Do tejto kolekcie spadajú vianočné girlandy, adventné vence, mini stromčeky v kvetináči a samozrejme dominanta vašej obývačky, samotný veľký vianočný stromček. Pokiaľ vám nevadí minúť za výzdobu trochu viac, v ponuke nájdete aj FULL 3D verziu stromčeka, ktorý je voľným okom na nerozoznanie od skutočnej borovice.

Pre milovníkov jedličiek je voľba jasná – kolekcia 3D Jedľa Kaukazská

Priniesli sme inšpiráciu pre ľudí, ktorí obľubujú smreky i borovice, ale nebojte sa, nezabudli sme ani na zarytých fanúšikov jedličiek alebo ľudí, ktorí si bez jedličky v obývačke nevedia ani predstaviť Vianoce. V našej ponuke nájdete viac kolekcií jedličiek, ale absolútnym bestsellerom je kolekcia 3D Jedľa Kaukazská. Svetlozelená farba ihličia krásne vynikne uprostred všetkej tej vianočnej výzdoby a preto u nás nájdete napríklad vianočnú girlandu na okno, vianočný veniec na dvere alebo stôl a samozrejme to najlepšie z celej kolekcie, vianočný stromček 3D Jedľu Kaukazskú v 3D, FULL 3D a dokonca aj v XL prevedení. Pre detailistov sa nájde aj malý stromček v kvetináči 3D Mini Jedľa v kvetináči, ktorý je tiež v predaji v 3D alebo FULL 3D prevedení. Nakoľko má kaukazská jedľa svetlé ihličie, nech už ju ozdobíte v akejkoľvek farbe, nič s tým nepokazíte.

Čo tak skúsiť trochu netradičnejšiu farbu? Oplatí sa nazrieť na kolekciu 3D Smrek Ľadový

Prešli sme si celou škálou zelenej farby, od tej tmavej až po úplne svetlú, ale vy ste si stále nevybrali? Čo tak dať šancu nie tak úplne tradičnej farbe, striebornej? Stromčekom v tejto farbe sa pomaly, ale isto dostáva viac pozornosti a fanúšikov. Touto netradičnou kolekciou vyzdobíte kompletne všetko, od parapetov, cez komodu, stôl až po vchodové dvere. 3D Smrek Ľadový nájdete v kategóriách vianočné girlandy, vianočné vence, ale aj umelé vianočné stromčeky. Svoj ľadový vianočný stromček si môžete zaobstarať vo veľkostnej škále od 60 cm po 240 cm, tiež si môžete vybrať medzi 3D a FULL 3D prevedením. Ako už názov prezrádza, mali by ste vedieť, že k tejto kolekcii sa dokonale hodí „mrazivá“ vianočná výzdoba. Je na čase zdobiť vo farbách striebornej, bielej a jemnej zlatej. Ľadová výzdoba je veľmi obľúbená, a teda ak chcete byť moderní a štýloví, stavte na vianočnú kolekciu 3D Smrek Ľadový.


Umelé vianočné 3D stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité 3D ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť. Borovicu, smrek, alebo tradičnú jedľu u nás nájdete v prvotriednej kvalite…


Kráľovské Vianoce zaručí kolekcia 3D Smrek Kráľovský

Nesplnil sa vám sen o zasnežených Vianociach?  Nevadí! Máme tu pre vás zasnežený vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský. Umelé vianočné stromčeky s bielou snehovou pokrývkou dokonalo vytvoria rozprávkovú atmosféru v každej domácnosti. Preto sú aj čoraz modernejšie a tešia obľube medzi zákazníkmi. Sneh nanášaný najnovšími technológiami pôsobí realisticky a neopadáva.

Hľadáte nízky vianočný stromček alebo práve naopak chcete aby sa u vás vynímal čo najvyšší stromček? Žiadny problém! Vianočné stromčeky nájdete v rôznych výškach od 180cm do 240cm. Skvelo môžete do výzdoby zakomponovať aj zmenšenú verziu – stromček 3D Smrek Kráľovský v kvetináči, ktorý je dostupný vo veľkostiach od 60 do 100cm. Zasneženú vianočnú idylku vytvoríte použitím rovnako zasneženého venca a vianočnej girlandy z tejto kolekcie.

Nezameniteľná 3D Jedľa Normandská

Ak hľadáte stromček, ktorý bude vyzerať ako by ste ho práve priniesli z hory, ideálnou pre Vás je 3D Jedľa Normandská. Elegantný vzhľad stromčeka vytvára kombinované ihličie v tmavozelenej farbe. Do detailu je prepracovaný aj hnedý stred stromčeka, takže je na nerozoznanie od živého. Jednoducho spĺňa všetky kritéria na dokonalý vianočný stromček.  Ak sa stále neviete rozhodnúť, je dobré vedieť, že tento typ stromčeka je v ponuke aj v exkluzívnej FULL 3D verzii, vytvorenej výhradne 3D ihličím.  Ak máte rady všetko dotiahnuté do konca, je tu pre Vás girlanda a veniec s rovnakým tvarom a farbou ihličia. Stačí  ich nazdobiť v podobnom duchu ako stromček a Vianoce môžu začať.

Autentický Smrek Strieborný

Vianočný stromček,  ale aj veniec či girlanda v dizajne smreku strieborného sa vyznačujú strieborno zeleným PVC ihličím, ktoré tak znásobuje ich autentickosť. Je vhodný pre ozdoby každého druhu. Ak chcete podčiarknuť ľadový tón, ozdobte ho bielymi, zlatými striebornými alebo dokonca modrými ozdobami a pravá mrazivá atmosféra Vianoc nenechá na seba dlho čakať.

3D Jedľa Zasnežená s prírodnými ozdobami

Tento stromček zaujme tých, ktorí majú rady jednoduchosť alebo ich len nebaví každý rok vešať vianočné ozdoby na stromček. Vetvičky zdobia šišky a plody cezmíny, takže stačí pridať svetielka a vianočný stromček je hotový. Zaujímavý je celkový dizajn stromčeka, ktorý je vytvorený z dvoch typov ihličia. Stromček s takýmto netradičným vzhľadom zaujme každého.  Výzdobu môžete doplniť girlandou na okne alebo vencom na dverách z rovnakej kolekcie. Skvelým tipom na vianočný stromček do menších priestorov je 3D jedľa zasnežená v kvetináči. Týmto stromčekom v rozmeroch od 60 do 100cm  vkusne vyzdobíte vašu obývačku, chodbu či komodu.


Vianočné vence

Ponúkame vám kvalitné vianočné vence vhodné ako dekorácia na stôl, na dvere, či na zavesenie kdekoľvek na stenu. Adventné Vianočné vence sú dostupné v rôznych moderných prevedeniach: zelené, biele, zasnežené či s 3D ihličím, ktoré sú na nerozoznanie od živých venčekov.


3D Jedľa Smaragdová – stromček na nerozoznanie od živého

Stromček s originálnym vzhľadom a tmavozeleným ihličím, ktorý len ťažko rozoznáte od živého. Či už si vyberiete z klasických ponúkaných veľkostí alebo stromček v kvetináči, Váš domov doslova rozžiari. Realistické vetvičky tvorí unikátne ihličie, vďaka ktorému pôsobia hustým dojmom. Ak túžite po prirodzenosti vo vianočnej výzdobe, zadovážte si z tejto kolekcie aj veniec a girlandu. Na tomto stromčeku vyniknú ozdoby akejkoľvek farby.

Kolekcia Smrek Kryštálový

Pre tých, ktorý hľadajú špecifický vianočný stromček je tu Smrek Kryštálový. Chcete sa vyhnúť klasickým zeleným stromčekom, ale zasnežené a biele stromčeky nezapadajú celkom do Vášho vkusu? Práve tento typ stromčeka je zlatou strednou cestou. Tmavozelené vetvičky z PVC ihličia s jemnou vrstvou snehu zdobia šišky a plody cezmíny. Je jedno, akú farbu ozdôb si zvolíte, tento stromček rozžiari Váš domov. Na vianočnú výzdobu môžete použiť aj jedinečný a exkluzívny veniec či girlandu z tejto kolekcie.  

Moderný zasnežený Smrek Biely

Celý rok sa tešíte na zasnežené Vianoce, ale počasie nepraje a sneh vidíte iba v rozprávkach? Správnou voľbou je potom Smrek Biely, ktorý k Vám vnesie kúsok zasnežených Vianoc. Ak patríte medzi tých, ktorí musia mať vyzdobený každý kút, potom Vás isto poteší, že v tejto kolekcii ponúkame aj vianočné vence a girlandy v rôznych rozmeroch.


Vianočné girlandy

Máme pre Vás v ponuke moderné a kvalitné vianočné girlandy. Každá girlanda má jedinečné prevedenie. Či už hľadáte bielu, zasneženú, zelenú alebo modernú z 3D ihličia. Vianočné girlandy Vám pomôžu dokonale navodiť vianočnú atmosféru na Vianoce vo Vašom domove. Naše girlandy si môžete ozdobiť podľa vlastnej fantázie a tak doladiť celú miestnosť.


Neprehliadnuteľný 3D Smrek Robustný

Pri tomto stromčeku už názov hovorí sám za seba. Tí, ktorí hľadajú majestátny vianočný stromček si prídu na svoje. Stromček ma dokonalý realistický vzhľad a vetvičky sú na rozdiel od iných stromčekov dvojnásobne hustejšie. Prepracovaný hnedý stred je u tohto stromčeka samozrejmosťou. Nájdete ho u nás v kategórii XL stromčekov. Tak ako stromček, nápadnou dekoráciou z tejto kolekcie sú aj vence a girlandy. Spôsobov ako ich použiť je mnoho. Krásnu vianočnú atmosféru vytvoria girlandy naaranžované okolo vstupných dverí, na zábradlí balkóna alebo zdobiace parapetu okna. Vianočný veniec má už svoje tradičné miesto na dverách. Tento typ stromčeka je výrazný svojou hustotou. Preto môžete zvoliť jednoduchý spôsob výzdoby, čím necháte vyniknúť krásu samotného stromčeka.

Nezabudnite, nemusíte už strácať množstvo času hľadaním samostatných kúskov vianočnej výzdoby, rozhliadnite sa na našom e-shope svetstromcekov.sk a vyberte si kompletne celú výzdobu, z ktorej sa budete následne tešiť mnoho rokov.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelý vianočný stromček so svetielkami a darčekmi

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

Umelé vianočné stromčeky

Kedy je ten správny čas na kúpu vianočného stromčeka?

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí si nechávajú kúpu vianočného stromčeka na poslednú chvíľu? Alebo naopak, riešite zaobstaranie vianočného stromčeka v dostatočnom časovom predstihu? Pokiaľ patríte …

Adventné vence, zlaté a ružový. Zlatý adventný veniec z gúľ so zlatými sviečkami, ružový adventný veniec s bielymi sviečkami a zlatý adventný veniec na podnose s bielymi sviečkami.

16 skvelých nápadov na dokonalý adventný veniec

Adventný veniec už neodmysliteľne patrí k symbolom predvianočného obdobia. Jeho tradícia siaha do devätnásteho storočia, kedy nemecký teológ  Johann Heinrich Wichern založil školu pre chudobné deti a prostredníctvom postupného zapaľovania sviečok na venci v predvianočnom období odpovedal deťom na otázku ,,Kedy už budú Vianoce?´´.

Prejsť do obchodu
Oslávte s nami začiatok leta
zľavou až 15% na všetok náš tovar skladom. Platí do 30. júna.
x