Najkrajší vianočný stromček 2019

Tri moderne ozdobené vianočné stromčeky s roznými vianočnými ozdobami .

Tak ako každý rok, aj ten predchádzajúci náš e-shop usporiadal obľúbenú súťaž o najkrajší vianočný stromček. Súťaž bola určená pre všetkých tých, ktorí si od nás zakúpili stromček a poslali nám fotografiu, svojho už vyzdobeného vianočného stromčeka.

Všetky fotografie  boli zverejnené na našej FB stránke – Umelé vianočné stromčeky – svetstromčekov.sk, na ktorej ste mohli za najkrajší stromček hlasovať. Teraz vám predstavíme najkrajšie vianočné stromčeky, ktoré sa tešili najväčšiemu počtu hlasov.

1. Miesto: 469 hlasov – Mirka

Víťazom našej vianočnej súťaže sa stal tento nádherne vyzdobený smrek, ktorého fotografiu nám poslala zákazníčka Mirka. Na ozdobu použila dekorácie v strieborno-ružových farebných tónoch, čo na takomto bielom vianočnom stromčeku pôsobí veľmi vkusne a jemne.

2. Miesto: 452 hlasov – Lenka

Druhé miesto ste vašimi hlasmi udelili tomuto minimalisticky vyzdobenému vianočnému smreku. Naša zákazníčka Lenka použila na výzdobu iba klasické vianočné gule v jemných ružovkastých tónoch, ktoré sa na bielom stromčeku krásne vynímajú. Pri tomto vianočnom stromčeku jednoznačne platí, že v jednoduchosti je krása.

3. Miesto: 352 hlasov – Monika

Ružová bola minulú vianočnú sezónu naozaj trendy farba, o čom svedčí aj ďalší víťazný stromček. Naša zákazníčka  Monika nakombinovala biele ozdoby na stromček s jemne ružovými ozdobami, vďaka čomu pôsobila táto zasnežená borovica nesmierne vkusne a štýlovo.

4. Miesto: 344 hlasov – Lenka

Honosne vyzdobený stromček od našej zákazníčky Lenky, si od vás vyslúžil štvrté miesto. Výzdoba stromčeka pozostáva z bielych a strieborných ozdôb, ktoré dopĺňajú jemné púdrové kvety. Takto vyzdobený stromček pôsobí veľmi luxusne a zároveň jemne.

5. Miest: 340 hlasov – Veronika

Na obdivuhodnom piatom mieste sa umiestnila krásne vyzdobená borovica, s ktorou sa nám pochválila naša zákazníčka Veronika. Aj tento vianočný stromček sa nesie v jemných odtieňoch bielej a ružovej, čo mu dodáva nežný romantický vzhľad.


Tiež by vás mohli zaujímať články:

In a OUT ozdoby na stromček

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu? Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

Deti dívajúce sa na rozsvietený vianočný stromček.

Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Prejsť do obchodu