Najkrajší vianočný stromček 2019

Tri moderne ozdobené vianočné stromčeky s roznými vianočnými ozdobami .

Tak ako každý rok, aj ten predchádzajúci náš e-shop usporiadal obľúbenú súťaž o najkrajší vianočný stromček. Súťaž bola určená pre všetkých tých, ktorí si od nás zakúpili stromček a poslali nám fotografiu, svojho už vyzdobeného vianočného stromčeka.

Všetky fotografie  boli zverejnené na našej FB stránke – Umelé vianočné stromčeky – svetstromčekov.sk, na ktorej ste mohli za najkrajší stromček hlasovať. Teraz vám predstavíme najkrajšie vianočné stromčeky, ktoré sa tešili najväčšiemu počtu hlasov.

1. Miesto: 469 hlasov – Mirka

Víťazom našej vianočnej súťaže sa stal tento nádherne vyzdobený smrek, ktorého fotografiu nám poslala zákazníčka Mirka. Na ozdobu použila dekorácie v strieborno-ružových farebných tónoch, čo na takomto bielom vianočnom stromčeku pôsobí veľmi vkusne a jemne.

2. Miesto: 452 hlasov – Lenka

Druhé miesto ste vašimi hlasmi udelili tomuto minimalisticky vyzdobenému vianočnému smreku. Naša zákazníčka Lenka použila na výzdobu iba klasické vianočné gule v jemných ružovkastých tónoch, ktoré sa na bielom stromčeku krásne vynímajú. Pri tomto vianočnom stromčeku jednoznačne platí, že v jednoduchosti je krása.

3. Miesto: 352 hlasov – Monika

Ružová bola minulú vianočnú sezónu naozaj trendy farba, o čom svedčí aj ďalší víťazný stromček. Naša zákazníčka  Monika nakombinovala biele ozdoby na stromček s jemne ružovými ozdobami, vďaka čomu pôsobila táto zasnežená borovica nesmierne vkusne a štýlovo.

4. Miesto: 344 hlasov – Lenka

Honosne vyzdobený stromček od našej zákazníčky Lenky, si od vás vyslúžil štvrté miesto. Výzdoba stromčeka pozostáva z bielych a strieborných ozdôb, ktoré dopĺňajú jemné púdrové kvety. Takto vyzdobený stromček pôsobí veľmi luxusne a zároveň jemne.

5. Miest: 340 hlasov – Veronika

Na obdivuhodnom piatom mieste sa umiestnila krásne vyzdobená borovica, s ktorou sa nám pochválila naša zákazníčka Veronika. Aj tento vianočný stromček sa nesie v jemných odtieňoch bielej a ružovej, čo mu dodáva nežný romantický vzhľad.

Moderné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Doba ide neustále vpred a rovnako napredujú aj technológie, používané pri výrobe moderných vianočných stromčekov.  Vďaka týmto technológiám, už dávno nevyzerajú umelé stromčeky a ich vetvičky ako nastrihané kusy papiera…

Ako môžete vidieť, až 4 miesta z prvých 5 obsadili zasnežené vianočné stromčeky, čo znamená, že sa tešia veľkej obľube a opäť sa stanú horúcim hitom aj tento rok . Pozrite si TOP 6 bielych a zasnežených stromčekov pre rok 2020:

Biele vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Nie je to prvý rok, čo sa biele vianočné stromčeky stali hitom Vianoc. Ich biela pokrývka z nich robí jedinečné stromčeky, ktoré v našich domovoch doteraz nemali obdobu…

Viacej inšpirácie na vianočnú výzdobu nájdete v našich článkoch:

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok…

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Medzi najluxusnejšie stromčeky patria jednoznačne FULL 3D stromčeky, ktoré sa z roka na rok tešia väčšej obľube. Teraz k nim však pribúda aj absolútna novinka sezóny 2020 a to vianočné stromčeky s LED osvetlením…

Prejsť do obchodu
PREDSEZÓNNE ZĽAVY AŽ DO -23%!!!
akcia platí do 25. októbra 2020
x