Novinky 2023 – štýlové vianočné stromčeky pre každého

Novinky 2023 titulná foto

Počas Vianoc už od nepamäti naše domovy zdobia tradičné vianočné stromčeky. Chcete, aby vo vašom interiéri zažiaril moderný a štýlový stromček, ktorý vnesie okrem vianočnej atmosféry aj nádych elegancie?

Aj tento rok sme si pre vás pripravili zoznam jedinečných noviniek, ktoré si nesmiete nechať ujsť, pretože sú nepochybne „must have“ pre nadchádzajúcu sezónu.

Pre tých, čo kráčajú s aktuálnymi trendami sú tú biele vianočné stromčeky, klasické zelené stromčeky, štýlové mini vianočné stromčeky ako aj úzke stromčeky pre menšie priestory. Aby toho nebolo málo, máme  pre vás okrem stromčekov aj niečo naviac v podobe vianočných Mikulášov, aby vianočná atmosféra vo vašich domovoch bola dokonalá do posledného detailu.

Inšpirujte sa naším výberom.

Biele vianočné stromčeky, ktoré vyčarujú jedinečnú zimnú atmosféru

Tieto stromčeky majú skutočne elegantný a moderný vzhľad. Ak vám chýba chladná scenéria a zároveň hľadáte noblesu, stromček z tejto kategórie je pre vás ako stvorený. Biely stromček svojim jedinečným vzhľadom vnesie kúzelnú atmosféru Vianoc do každej domácnosti. Pre výrazný akcent sú biele stromčeky aktuálnym trendom.

Zelená klasika

Zelené stromčeky patria medzi nestarnúcu klasiku medzi vianočnými stromčekmi. Obľúbené sú pre ich tradičný vzhľad a nadčasovosť. Zeleným vetvičkám svedčí akýkoľvek výzdoba. Rozhodne nič nepokazíte či zvolíte minimalistický, okázalý extravagantný štýl alebo farby podľa najnovších trendov. Zelený stromček dokáže zázraky a rozhodne upúta pozornosť.

Štýlové mini vianočné stromčeky, ktoré dotvoria atmosféru kamkoľvek sa rozhodnete ich umiestniť

Absolútnou novinkou sú umelé stromčeky v kvetináči, ktoré sa stávajú veľmi populárnymi. Hodia sa kamkoľvek do domácnosti a zaručene prinesú so sebou kúsok Vianoc. Sú vynikajúcim riešením ak nemáte čas starať sa o živý stromček.


Umelé vianočné stromčeky v kvetináči

Obľúbenou voľbou našich zákazníčok sa stali vianočné stromčeky v kvetináči a v črepníku. Ponúkame vám hneď niekoľko druhov týchto zaujímavých stromčekov. Vybrať si môžete spomedzi smrekov aj jedlí v kvetináči. Vďaka 3D ihličiu z ktorého sú stromčeky vyrobené, vyzerá takýto strom úplne ako živý vianočný stromček v kvetináči.


Štýlové úzke stromčeky

Sú ideálnym doplnkom a ocenia ho najmä tí, ktorí si chcú štýlovo ozdobiť domov napriek priestorovým obmedzeniam. Neexistuje predsa nič čarovnejšie ako pohľad na vyzdobený domov počas Vianoc. Tak prečo sa obmedzovať?

Nadrozmerné a gigantické umelé stromčeky

Po dvojročnej koronovej odstávke výroby nadrozmerných stromčekov sa opäť do našej ponuky vracajú extra vysoké stromčeky. Nájdete medzi nimi aj najobľúbenejšie modely ako 3D Smrek Exkluzívny3D Smrek Kráľovský.  Tieto stromčeky sú neprehliadnuteľné a dokonalo vyplnia priestory s vysokými stropmi akými sú haly, nákupné centrá, administratívne budovy alebo showroomy. Nadrozmerné stromčeky nájdete u nás nielen v rôznych prevedeniach, ale sú dostupné dokonca aj s LED osvetlením a môžete si ich rýchlo a jednoducho ozdobiť pomocou dekoračných balíčkov.

BONUS vianočný Mikulášovia pre dotvorenie dokonalej vianočnej výzdoby

Postavičky vianočných Mikulášov sú vianočnou dekoráciou, ktorá pohladí nielen oko, ale aj dušu a vyčarujú úsmev na nejednej tvári.  Rôzne prevedenia vám umožnia zladiť výzdobu do posledného detailu.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Umelé vianočné stromčeky

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Umelý vianočný stromček so svetielkami a darčekmi

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

Umelé ekologické stromčeky

Umelý vianočný stromček je ekologickejšie rozhodnutie

Kupujeme umelý vianočný stromček, ktorý si každým rokom ozdobíme inak, alebo každý rok očakávame, aby pre naše potešenie vyťali živý strom? 

Prejsť do obchodu