Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Aj vy si každý rok lámete hlavu nad tým, aké vianočné darčeky kúpite pre svojich najbližších? Ponúkame vám zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu, ktoré vám uľahčia rozhodovanie a zaručene vašich blízkych potešia. V našom článku nájdete skvelé tipy na vianočné darčeky pre mamu, manželku, deti, ale aj ostatných členov rodiny.

Tipy na vianočné darčeky pre mamu

Akým darčekom potešiť vašu mamu? Zaručene nič nepokazíte luxusnou šatkou z kvalitného materiálu, ktorú určite využije k nejednému outfitu. Rovnako skvelým tipom na darček je ak kozmetika, či už dekoratívna, alebo v podobe rôznych kvalitných pleťových krémov a sér. Pokiaľ však neviete akú kozmetiku vaša mamina používa, vsaďte na istotu, ktorou je kvalitná kabelka. Kabeliek ženy nemajú predsa nikdy dosť a preto sme si istí, že vašu maminu takýto darček poteší.

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Či sa už jedná o sestru, kamarátku, alebo partnerku, každú ženu zaručene poteší kvalitný parfum. Pred kúpou takéhoto darčeka je však dobre vedieť, aký typ vône obdarovaná preferuje. Taktiež výborným tipom na vianočný darček pre ženu je kozmetika. Značkovému pleťovému krému, či séram, nepovie ,,nie” predsa žiadna žena. Ani jedna zo spomenutých možností vás nezaujala? Tak skúste dotyčnú dámu obdarovať poukazom na masáž, alebo inú relaxačnú procedúru. Za takýto darček prinášajúci oddych a relaxáciu vám bude určite vďačná.

Tipy na vianočný darček pre muža

Skvelým tipom na darček pre muža sú pánske náramkové hodinky. Môžete zvoliť klasické elegantné hodinky, alebo, v súčasnosti veľmi vyhľadávané, inteligentné smart hodinky. Rovnako dobrým vianočným darčekom pre pánov je kvalitná kožená peňaženka, ktorá mu vydrží roky. Pokiaľ sa vám však tieto darčeky zdajú málo kreatívne, skúste vsadiť na zážitok. Poznáte muža, ktorý by sa netúžil previezť vo formuli? My nie! A preto odporúčame ako skvelý darček pre pánov poukaz na nezabudnuteľnú jazdu na tomto rýchlom vozidle.

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Vianoce sú najmä o deťoch a preto trávime predvianočný čas hľadaním vhodných darčekov práve pre ne. Dochádzajú vám už nápady čo najmenším členom rodiny kúpiť? Skúste vsadiť na klasiku. Kniha bude azda vždy darčekom, ktorým nič nepokazíte. Už stačí iba vybrať takú, ktorá dieťa zaujme. Taktiež rokmi overeným vianočným darčekom pre deti je lego, či rôzne iné skladačky. Pri takejto tvorivej hračke dokáže dieťa stráviť dlhé hodiny. Deti majú taktiež radi všetky predmety, ktoré vydávajú rôzne zvuky. Preto ich určite potešia detské hudobné nástroje s ktorými sa nie len zabavia, ale budú si aj rozvíjať svoj zmysel pre hudbu.


Extra široké vianočné stromčeky

Pokiaľ máte vo svojom domove či firme väčší priestor a chcete aby váš vianočný stromček vynikol, určite by ste nemali prehliadnuť našu ponuku extra širokých stromčekov. Tieto stromčeky sú od tých klasických širšie o 15 – 20 cm a dokonalo vyplnia voľný priestor v akejkoľvek miestnosti.


Tipy na vianočné darčeky pre teenagerov

Už nie je dieťa, no ešte nie je ani dospelý… čo kúpiť teenagerovi, aby sa potešil? Za nás je skvelým tipom na darček pre teenagera bicykel, korčule alebo kolobežka. Všetky tieto darčeky ho vytiahnu von čo má dobrý vplyv ako na fyzické, tak aj psychické zdravie mladých ľudí. Ďalšou skvelou voľbou je spoločenská hra. Momentálne môžeme nájsť na trhu množstvo spoločenských hier s najrôznejšími tematikami. Stačí iba vybrať tú, ktorá ho zaujme. A keďže žijeme v dobe technickej, teenagerov zaručene potešia hracie konzoly. Takýmto darčekom určite nespravíte krok vedľa.

Tipy na vianočné darčeky pre rodičov

Darujte svojim rodičom relax. Skvelým tipom na darček pre rodičov je poukaz do kúpeľov, či wellness pobyt. Taktiež môžete vsadiť na krásny doplnok do bytu, v podobe závesného rodokmeňa. Je len na vás, ako do hĺbky pôjdete a aký široký, darovaný rodokmeň, bude. Rovnako veľmi osobným darčekom je aj fotokniha, do ktorej môžete svojim rodičom nakombinovať fotografie podľa vlastného výberu. Veď ktorý rodič sa nepoteší zvečneným chvíľam so svojimi deťmi či vnúčatami.

Tip na vianočný darček pre manželku

Čo darovať manželke, keď všetko má? Šperkom zaručene nič nepokazíte. Či už vsadíte na retiazku, náušnice, náhrdelník či prsteň, krásnemu šperku neodolá žiadna. Pokiaľ však chcete svojej polovičke darovať niečo špeciálnejšie, darujte jej romantický výlet, alebo dovolenku. Zoberte ju na miesto, na ktorom ešte nebola. Úspech takéhoto vianočného darčeku je zaručený. Alebo chcete kúpiť radšej na niečo praktickejšie? V tom prípade odporúčame robotický vysávač. Takýto darček ušetrí vašej manželke čas a zbaví ju otravnej domácej práce, vysávania.

Tipy na vianočné darčeky pre dievčatá

S vianočnými darčekmi pre dievčatá, to predsa len nie je až taká veda. Každú dievčinu zaručene poteší dekoratívna kozmetika, preto ňou určite nič nepokazíte. Rovnako spoľahlivý úspech zožne aj pekné, štýlové oblečenie, kabelka, či topánky. Pri tomto type darčeka však musíme poznať štýl obliekania obdarovaného dievčaťa. Každé dievča tiež potešia rôzne doplnky z bižutérie na ruku či krk.

Tip na vianočný darček pre brata

Váš brat sa určite poteší, keď ho obdarujete štýlovým náramkom na ruku. Ten môže byť z rôznych materiálov, či už z kože, ocele, striebra alebo zlata… Rovnako skvelým tipom na darček pre brata je kniha. Zvoľte žáner, ktorý vášho súrodenca baví a úspech je istý. Ak však chcete pre svojho brata vymyslieť niečo špeciálne, darujte mu adrenalínový zážitok. Je len na vás, či zvolíte tandemový zoskok z lietadla, tandemový paragliding, alebo vyhliadkový let rogalom.

Pokiaľ sme vám pri výbere vianočného darčeka pre vašich najbližších pomohli, sme tomu nesmierne radi. Nezabúdajte však na to, že Vianoce sú v prvom rade o čase strávenom v kruhu rodiny, než o materiálnych veciach.

Zdroj obrázkov: https://sk.pinterest.com/


Vianočný darček pod stromček

Čo pod stromček? 10 skvelých tipov na vianočný darček

Aj vám už došli nápady na vianočné darčeky pod stromček? Neustále premýšľate, čím obdarovať svoju rodinu a blízkych? My sme sa vám tohtoročný výber vianočných darčekov rozhodli uľahčiť a prinášame vám 10 skvelých tipov na darčeky, ktoré vašim blízkym vyčaria úsmev na tvári.

Na prvom obrázku sú dve deti, ktoré ozdobujú stromček a na druhom obrázku je žena, ktorá stavia stromček.

Kedy postaviť vianočný stromček?

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

Vianočné vinše

TOP 50 vianočných vinšov a prianí

Vianočné vinše na pohľadniciach, či vianočné priania v sms správach potešia azda každého z nás. Pocit, že na nás niekto myslí aj počas najkrajších sviatkov v roku zahreje na duši a dokáže znásobiť krásnu, vianočnú atmosféru. Potešte tento rok svojich blízkych aj vy najkrajšími vianočnými prianiami.

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Prejsť do obchodu
Oslávte s nami začiatok leta
zľavou až 15% na všetok náš tovar skladom. Platí do 30. júna.
x