TOP 10 inšpirácii od zákazníkov ako ozdobiť vianočný stromček

top 10 najkrajšie vianočné stromčeky

Internetová súťaž o najkrajší vianočný stromček je na facebookovej stránke nášho e-shopu svetstromcekov.sk už tradíciou. Naši spokojní zákazníci nám zasielajú fotografie ozdobených vianočných stromčekov zakúpených u nás a my ich potom následne zdieľame na našom facebookovom profile.

O najkrajšom vianočnom stromčeku rozhodujú naši sledovatelia, ktorí podporia nimi zvolené stromčeky tlačidlom „Páči sa mi to“. Víťazné, prvé štyri priečky obsadia stromčeky s najvyšším počtom „like-ov“.

A ktoré stromčeky zožali vo vianočnej sezóne 2022/2023 najväčší úspech? Pripravili sme si pre vás prehľad TOP 10 najkrajších vianočných stromčekov podľa našich zákazníkov.

1. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Smrek Škandinávsky 210cm

Na absolútne prvom mieste sa v súťaži o najkrajší vianočný stromček umiestnil s počtom „like-ov“ 504, krásny vianočný stromček, 3D Smrek Škandinávsky. Zákazník zvolil na výzdobu stromčeka biele vianočné gule a dekorácie, ktoré doplnil ružovými vianočnými guľami a celkový vzhľad stromčeka dotvoril ešte drevenými vianočnými ozdobami. Táto nie úplne tradičná jemná kombinácia oslovila zaručene nejedného diváka. Vianočnú atmosféru krásne dotvára Mikuláš v šedej farbe a tiež sivý lampáš, ktoré spolu dokonale ladia. Za nás si prvé miesto skutočne zaslúži.

1 3d smrek skandinavsky 210 patrik

2. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kaukazská 240cm

Za druhý najkrajší vianočný stromček zvolili naši sledovatelia s počtom „like-ov“ 427, 3D Jedľu Kaukazskú. Tradičný vzhľad stromčeka podporila zákazníčka červenými vianočnými ozdobami, ktoré doplnila bielymi vianočnými guľami, srdiečkami a tiež malým množstvom prírodných ozdôb a medovníčkov. Na výzdobu stromčeka použila zákazníčka rôzne druhy ozdôb. Štýlové papierové gule, ozdoby v tvare mašlí a hviezdičiek, alebo tiež malých rukavičiek. K absolútnej dokonalosti privádza túto výzdobu decentné krásne biele LED osvetlenie.

2 3d jedla kaukazska 240 elena

3. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský 240cm

S počtom „like-ov“ 375 sa stal tretím najkrajším vianočným stromčekom zasnežený stromček 3D Smrek Kráľovský. Naša spokojná zákazníčka stavila na skutočne mrazivú výzdobu, na ktorú použila strieborné vianočné ozdoby v kombinácii so zlatými dekoráciami v podobe vianočných gulí a mašlí. Štýlovým doplnkom tohto stromčeka sú pletené zvieratká, ktoré dokonale ladia s celkovým výzorom stromčeka. Okolie stromčeka je dotvorené vianočnou postavičkou soba, lucernou a korčuľami a na zemi sa tiež vyníma drevený betlehem.

3 3d smrek kralovsky 240 monika

4. miesto

Umelý vianočný stromček Smrek Severský 270cm

V súťaži o najkrajší vianočný stromček sa na poslednom oceňovanom mieste umiestnil Smrek Severský s počtom hlasov 334. Tento krásne zasnežený vianočný stromček pôsobí už na prvý pohľad mohutne, a to hlavne vďaka svojej výške. Zákazníčka ho odela do tradičného červeno-bielo-zlatého šatu. Na výzdobu použila z veľkej časti červené vianočné gule a mašle, ktoré doplnila zlatými a bielymi vianočnými guľami spolu s ľadovými hviezdičkami. Celá táto výzdoba krásne ladila aj s menším počtom červenobielych lízaniek. Pod stromčekom sa krásne vyníma červená podložka pod vianočný stromček.

4 smrek severský 270 natalia

Full 3D vianočný stromček

Full 3D vianočné stromčeky (100% 3D) sú tvorené výhradne 3D ihličím a tak dokonale imitujú živý stromček. 100% 3D vianočný stromček predstavuje to najluxusnejšie a najmodernejšie čo trh ponúka. Vetvičky s 3D mäkkým ihličím sú vyrábané z najkvalitnejších PE (polyetylén) materiálov za pomoci najnovších technológii. Tento rok sme si pre vás pripravili až 6 exkluzívnych noviniek a tak v našej ponuke nájdete viac ako 10 luxusných (100% 3D) stromčekov.


5. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kaukazská XL 240cm

Robustný, minimalisticky ozdobený vianočný stromček sa umiestnil s počtom hlasov 322 na piatom mieste. Na stromčeku dominuje iba pár veľkých hnedých vianočných gulí a zlatých zvieratiek v kombinácii s menšími zlatými a medenými vianočnými guľami a hviezdičkami. Vrch stromčeka zdobí veľká zlatá pika. Vďaka LED osvetleniu žiari celý stromček v domáckej, pohodovej atmosfére. Spoločnosť mu robí aj postavička Mikuláša v zlatej farbe. Tento stromček je dôkazom toho, že menej je niekedy viac.

5 3d jedla kaukazská xl 240 maria

6. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kalifornský 210cm

Ďalším najviac „lajkovaným“ stromčekom bol vianočný stromček 3D Smrek Kalifornský s počtom hlasov 312. Zákazníčka zvolila na výzdobu kombináciu červených a zlatých vianočných gulí, vianočných ruží a malého množstva zlatých ozdôbok. Vianočnú atmosféru dotvárajú postavičky Mikulášov, ktorí sú rozmiestnení v okolí stromčeka a jemné LED osvetlenie, ktoré je omotané okolo stromčeka.

6 3d smrek kalifornský 210 kvetka

7. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Smrek Mohutný LED 210cm

Neprehliadnuteľný, mohutný zelený vianočný stromček sa s počtom hlasov 309 usadil na siedmom mieste. Na výzdobu stromčeka zákazníčka použila veľké množstvo bielych a zlatých vianočných gulí v kombinácii hladkých aj tých vzorovaných. Okrem vianočných gulí sa na stromčeku tiež vynímajú moderné anjelské krídla alebo zlaté kvety. Nestarnúca bielo-zlatá farebná kombinácia vyznela na tomto tmavo zelenom stromčeku skutočne famózne. My by sme mu dali aj svoj hlas.

7 3d smrek mohutný 210 led viktória

8. miesto

Umelý vianočný stromček FULL 3D Smrek Alpský 210cm

Krásny realistický vianočný stromček vyzdobený zlatými vianočnými ozdobami si vyslúžil 293 „lajkov“. K FULL 3D stromčekom sa jednoducho zlatá farba jednoducho hodí a očividne to vie aj naša zákazníčka. Na výzdobu stromčeka použila rôzne zlaté vianočné gule, hladké aj s trblietkami. Zaujímavým doplnkom sú zlaté vianočné ozdoby v tvare motýľov, kvetov a snehových vločiek. Na stromčeku sa krásne vynímajú vianočné gule s mikulášskymi čiapkami. Za nás krásne zdobenie v jednej farbe.

8 full 3d smrek alpsky 210 stanka

9. miesto

Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský 210cm

Ako deviaty najkrajší vianočný stromček sa s počtom hlasov 266 umiestnil opäť 3D Smrek Kráľovský. Kombinácia bielych, strieborných a zlatých vianočných gulí v spojení s kvetmi v týchto farbách robia z tohto stromčeka skutočne elegantný kúsok. Na tejto výzdobe vám do očí určite padnú obrovské zlaté šišky, ktoré vypĺňajú stred stromčeka. Okolie stromčeka dotvára štýlový biely lampáš, ktorému robí spoločnosť postavička Mikuláša v dokonale zladenej farbe. Jemnosť a elegancia je jednoznačne prednosťou tohto stromčeka.

9 3D smrek kráľovský 210 domonika

10. miesto

Umelý vianočný stromček Smrek Severský 210cm

TOP 10 najkrajších vianočných stromčekov uzatvára s počtom hlasov 261, krásny Smrek Severský vyzdobený trojfarebnou kombináciou bielej, čiernej a zlatej. Veľké množstvo bielych vianočných gulí a ozdôb rôznych tvarov skvele ladí s bohatou zlatou výzdobou. Zlaté vianočné ozdoby nádherne rozžiarili tento stromček. Okrem zlatej a bielej je na stromčeku tiež vidieť niekoľko čiernych vianočných gulí veľkých aj malých. Vrch stromčeka zdobí štýlový a krásny „zlatý dážď“, ktorý pridáva tomuto stromčeku na netradičnosti. Bez povšimnutia nesmieme nechať ani čím ďalej, tým viac používané anjelské krídla alebo tiež krásne biele zvieratká.

10 smrek severský 210 lukáš

Dúfame, že Vás výber tých najkrajších stromčekov oslovil a vo vianočných výzdobách našich zákazníkov ste našli inšpiráciu aj na budúcu vianočnú sezónu.

Viac ozdobených vianočných stromčekov od našich zákazníkov nájdete na našom e-shope svetstromcekov.sk pri jednotlivých produktoch.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre tento rok

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Vianočné stromčeky ozdobené našimi zákazníčkami

Vianoce nám opäť klopú na dvere a azda každá z vás už pomaličky rozmýšľa, aké vianočné ozdoby a dekorácie použije na výzdobu vianočného stromčeka. Dnes si už viete vybrať …

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili…

Prejsť do obchodu
Oslávte s nami začiatok leta
zľavou až 15% na všetok náš tovar skladom. Platí do 30. júna.
x