Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

3d stromčeky umelé

Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohoto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa. Vianočné stromčeky sa totiž pestujú na poliach. Po niekoľkých rokoch, keď vyrastú do správnej veľkosti, ocitnú sa v našich obývačkách. Aj napriek tomu je však pre prírodu omnoho ekologickejšie, kúpiť si stromček umelý. Nie však akýkoľvek. Ekologický je len nákup takého, ktorý vydrží mnoho rokov. Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých.

Umelý vianočný 3D stromček Smrek Taliansky na pníku

Umelý vianočný 3D stromček Smrek Taliansky na pníku

Vyberte si konečne umelý vianočný stromček, ktorý stojí za to

Borovica, smrek, tradičná jedľa – to sú dreviny, z ktorých si pred Vianocami vyberáme. Obvyklé výšky stromčekov sa pohybujú od 120 cm až po unikátne kusy vo výške 250 cm, ktoré si môžu dovoliť len majitelia bytov s vysokými stropmi. Dnešný trh ponúka veľmi pekné umelé stromčeky v rôznych prevedeniach. Napríklad borovicu si máte možnosť vybrať ako prírodnú, kvitnúcu, kaukazskú alebo striebornú. Ale aj ako zasneženú, s kryštálmi ľadu, alebo s bielym ihličím. Smrek býva v ponuke ako alpský či taliansky. Jedľa sa ponúka ako kaukazská alebo kanadská. Žiadny z týchto krásnych a cenovo veľmi ekonomických modelov sa však nevyrovná hitu, ktorým sú 3D vianočné stromčeky.

 

Umelý vianočný stromček v prevedení jedľa kanadská s realistickým 3D ihličím a tmavo-zelenými končekmi vetvičiek
Umelý vianočny 3D stromček Jedľa Kanadská Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kanadská s hustými vetvičkami a tmavozelenými končekmi vetvičiek

Umelé 3D vianočné stromčeky sú cenovo síce nákladnejším riešením, ale ich dokonalý vzhľad vás veľmi rýchlo presvedčí o tom, že sa vyplatia. Čím sa odlišujú od iných umelých stromčekov? O tých možno poviete, že sú „ako“ živé. O tých 3D o tom nikto nezapochybuje.

Ani živý stromček vám neponúkne takú tvarovú a farebnú dokonalosť, ako 3D umelý vianočný stromček. Zelenkavé ihličie je k nerozoznaniu od pravého nielen svojim vzhľadom, ale i pri dotyku. Ide o skutočne dokonalú a vernú kópiu toho živého. Avšak nie toho, ktorý musíte priraziť tou redšou a krivšou stranou ku stene. Tento ponúka aj dokonalý habitus.

3d stromcek smrek Taliansky
3d stromček Smrek Talianský

3D ihličie nerozoznáte od pravého

Vianočné 3D stromčeky majú mäkké ihličie vyrábané z mimoriadne kvalitných PE materiálov. Celé konce vetvičiek sa odlievajú do špeciálnych foriem. Až v stredovej časti sa nachádza ihličie z klasického PVC. To zas dáva stromčeku potrebný objem. Práve kombinácia rôznych materiálov poskytuje vianočným stromčekom realistický vzhľad aj pokiaľ ide o tvar ihličia, aj čo sa týka celového tvaru a objemu.

Umelý vianočný 3D stromček Borovica Himalájska na pníku detail 3
Umelý vianočný 3D stromček Borovica Himalájska detail  vetvičky

Vianočný 3D stromček vám bude slúžiť veľa rokov

Už nebudete musieť každý rok zháňať pekný vianočný stromček. Kvalitný umelý 3D vianočný stromček každoročne jednoducho zložíte z jeho troch častí a po vianočných sviatkoch opäť odložíte. Netrúsi sa z neho ihličie, ani vám na drahé parkety či koberec neokvapkáva smola.

Súčasťou balenia je aj stojan. Ten je stabilný a chráni tak vaše vianočné ozdoby, ktoré možná dedíte z generácie na generáciu a máte k nim silný citový vzťah. Stromček je veľmi hustý, takže záleží len na vás, či zvolíte iba minimalistickú formu výzdoby pomocou svetiel a pár ozdôb, alebo ho vianočnými guľami a inými ozdobami doslova celý zasypete.

Umelý vianočný 3D stromček Smrek Taliansky detail 1
Umelý vianočný 3D stromček Smrek Taliansky na pníku detail

Tieto úžasné vianočné stromčeky 3D najdete v našom eshope Svetstromcekov.sk. Kúpite ich ale aj v kamennej predajni v Bratislave alebo v Bošanoch, kde sa predaj začína od 2. novembra. Viac informacií nájdete v sekcií kamenné predajne. Pri online objednávke garantujeme doručenie do Vianoc v prípade, že si stromček objednáte do 21. 12.

Prejsť do obchodu