Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

3D vianočné stromčeky

Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa.

Vianočné stromčeky sa totiž pestujú na poliach. Po niekoľkých rokoch, keď vyrastú do správnej veľkosti, ocitnú sa v našich obývačkách. Aj napriek tomu je však pre prírodu omnoho ekologickejšie, kúpiť si stromček umelý. Nie však akýkoľvek. Ekologický je len nákup takého, ktorý vydrží mnoho rokov. Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých.

Moderný vianočný stromček 2020 s prepracovaným 3D ihličím
3D vianočný stromček Jedľa Smaragdová

Vyberte si konečne umelý vianočný stromček, ktorý stojí za to

Borovica, smrek, tradičná jedľa – to sú dreviny, z ktorých si pred Vianocami vyberáme. Obvyklé výšky stromčekov sa pohybujú od 120 cm až po unikátne kusy vo výške 360 cm, ktoré si môžu dovoliť len majitelia bytov s vysokými stropmi. Dnešný trh ponúka veľmi pekné umelé stromčeky v rôznych prevedeniach. Napríklad borovicu si máte možnosť vybrať ako prírodnú, kvitnúcu, kaukazskú alebo striebornú. Ale aj ako zasneženú, s kryštálmi ľadu, alebo s bielym ihličím. Smrek býva v ponuke ako alpský či taliansky. Jedľa sa ponúka ako kaukazská alebo kanadská. Žiadny z týchto krásnych a cenovo veľmi ekonomických modelov sa však nevyrovná hitu, ktorým sú 3D vianočné stromčeky.

Umelý vianočný 3D stromček tmavozelenej farby. Dokonalé 3D vetvičky lemujú celý okraj stromčeka vďaka čomu vyzerá ako ten živý z lesa. Vianočný stromček je postavený na kovovom stojane.
Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Kanadská

Umelé 3D vianočné stromčeky sú cenovo síce nákladnejším riešením, ale ich dokonalý vzhľad vás veľmi rýchlo presvedčí o tom, že sa vyplatia. Čím sa odlišujú od iných umelých stromčekov? O tých možno poviete, že sú „ako“ živé. O tých 3D o tom nikto nezapochybuje.

Ani živý stromček vám neponúkne takú tvarovú a farebnú dokonalosť, ako 3D umelý vianočný stromček. Zelenkavé ihličie je k nerozoznaniu od pravého nielen svojim vzhľadom, ale i pri dotyku. Ide o skutočne dokonalú a vernú kópiu toho živého. Avšak nie toho, ktorý musíte priraziť tou redšou a krivšou stranou ku stene. Tento ponúka aj dokonalý habitus.

3D ihličie nerozoznáte od pravého

Vianočné 3D stromčeky majú mäkké ihličie vyrábané z mimoriadne kvalitných PE materiálov. Celé konce vetvičiek sa odlievajú do špeciálnych foriem. Až v stredovej časti sa nachádza ihličie z klasického PVC. To zas dáva stromčeku potrebný objem. Práve kombinácia rôznych materiálov poskytuje vianočným stromčekom realistický vzhľad aj pokiaľ ide o tvar ihličia, aj čo sa týka celového tvaru a objemu.


Na obrázku sa nachádza 5 3D stromčekov. Každý v inom farebnom prevedení 3D ihličia.

Umelé vianočné 3D stromčeky

Len u nás nájdete viac ako 15 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť. Pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke aj 100% 3D (FULL 3D) stromčeky…


Vianočný 3D stromček vám bude slúžiť veľa rokov

Už nebudete musieť každý rok zháňať pekný vianočný stromček. Kvalitný umelý 3D vianočný stromček každoročne jednoducho zložíte z jeho troch častí a po vianočných sviatkoch opäť odložíte. Netrúsi sa z neho ihličie, ani vám na drahé parkety či koberec neokvapkáva smola. V posledných rokoch sa však enormne zvýšil záujem o FULL 3D vianočné stromčeky.

Čo sú vlastne FULL 3D vianočné stromčeky?

Keby sme ich mali definovať jedným slovom, bolo by to „ DOKONALOSŤ “. Tieto vianočné stromčeky sú tvorené 100% 3D ihličím, čo zaručuje dokonalo živý vzhľad stromčeka. Ich cena sa pohybuje od 200€ až po 500€. Za kvalitu sa platí a nie je tomu inak ani pri FULL 3D stromčekoch. Netreba však zabúdať, že výroba takýchto dokonalých 3D odtlačkov vetvičiek je finančne veľmi nákladná.

Luxusné FULL 3D vianočné stromčeky

Full 3D vianočné stromčeky

Len u nás nájdete 10 exkluzívnych FULL 3D vianočných stromčekov v rôznych veľkostiach od 180cm až po 240cm…

NOVINKA sezóny 2020 – 3D vianočné stromčeky s LED osvetlením

Tieto stromčeky majú zabudované (prichytené) LED svetielka priamo na konárikoch stromčeka a tak už sa nikdy viac nebudete trápiť so zdĺhavým vešaním vianočného osvetlenia na stromček. Súčasťou každého nášho LED vianočného stromčeka je SMART ADAPTER, vďaka ktorému budete ovládať vaše LED osvetlenie pomocou smartfónu. Osvetlenie má rôzne režimy svietenia: blikanie, vlny, sekvencie a mnoho ďalších. Pomocou smartfónu si môžete aj nastaviť časovač vypnutia. Zabudované LED osvetlenie vám prinesie až 70% úsporu elektrickej energie.

Svietiaci vianočný stromček 3D Smrek Horský pri rozhorenom krbe. Celá miestnosť je vianočne ozdobená.
3D Stromček s LED osvetlením Smrek Horský

Súčasťou balenia je aj stojan. Ten je stabilný a chráni tak vaše vianočné ozdoby, ktoré možno dedíte z generácie na generáciu a máte k nim silný citový vzťah. Stromček je veľmi hustý, takže záleží len na vás, či zvolíte iba minimalistickú formu výzdoby pomocou svetiel a pár ozdôb, alebo ho vianočnými guľami a inými ozdobami doslova celý zasypete.V posledných rokoch sa však enormne zvýšil záujem o FULL 3D vianočné stromčeky.


Tiež by vás mohlo zaujímať :

Moderné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Doba ide neustále vpred a rovnako napredujú aj technológie, používané pri výrobe moderných vianočných stromčekov.  Vďaka týmto technológiám, už dávno nevyzerajú umelé stromčeky a ich vetvičky ako nastrihané kusy papiera…

Biele vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Nie je to prvý rok, čo sa biele vianočné stromčeky stali hitom Vianoc. Ich biela pokrývka z nich robí jedinečné stromčeky, ktoré v našich domovoch doteraz nemali obdobu…

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 6 pre rok 2020

Medzi najluxusnejšie stromčeky patria jednoznačne FULL 3D stromčeky, ktoré sa z roka na rok tešia väčšej obľube. Teraz k nim však pribúda aj absolútna novinka sezóny 2020 a to vianočné stromčeky s LED osvetlením…

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok…

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred…

Predaj vianočných stromčekov – Bošany

Oficiálny predaj umelých vianočných stromčekov začíname každoročne 2.Novembra a končíme 24.Decembra . Ponúkame Vám viac ako 40…

Prejsť do obchodu