Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

3D vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých. Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa. Vianočné stromčeky sa totiž pestujú na poliach. Po niekoľkých rokoch, keď vyrastú do správnej veľkosti, ocitnú sa v našich obývačkách. Aj napriek tomu je však pre prírodu omnoho ekologickejšie, kúpiť si stromček umelý. Nie však akýkoľvek. Ekologický je len nákup takého, ktorý vydrží mnoho rokov. 

Detailná fotka 3D ihličia vianočného 3D stromčeka.
mäkké 3D ihličie 3D stromček Jedľa Smaragdová

Vyberte si konečne umelý vianočný stromček, ktorý stojí za to

Borovica, smrek, tradičná jedľa – to sú dreviny, z ktorých si pred Vianocami vyberáme. Obvyklé výšky stromčekov sa pohybujú od 120 cm až po unikátne kusy vo výške 450cm, ktoré si môžu dovoliť len majitelia bytov s vysokými stropmi. Dnešný trh ponúka veľmi pekné umelé stromčeky v rôznych prevedeniach. Aj ten najnáročnejší zákazník si má z čoho vyberať. V ponuke sú vianočné stromčeky vo všetkých odtieňoch zelenej, od ľadovo-zeleného 3D Smreku Ľadového, cez jasne zelenú 3D Jedľu Kaukazskú, prirodzene zelenú 3D Borovicu Himalájsku, tmavozelený 3D Smrek Kalifornský až po oceľovo zelenú 3D Jedľu Normandskú. Kto by však nechcel tradičný zelený vianočný stromček, môže si vybrať z ponuky husto zasnežených stromčekov, alebo stromčekov s jemne posneženými koncami vetvičiek.

S výberom vianočného stromčeka nebudete mať rovnako problém, či už máte vo vašom obydlí veľa priestoru a vysoké stropy, alebo naopak potrebujete vianočný stromček zmestiť do stiesneného priestoru. V našej ponuke totiž nájdete nadrozmerné XL vianočné stromčeky, ale aj úzke vianočné stromčeky, ktoré zmestíte kamkoľvek.

Umelé 3D vianočné stromčeky  a FULL 3D vianočné stromčeky sú cenovo síce nákladnejším riešením, ale ich dokonalý vzhľad vás veľmi rýchlo presvedčí o tom, že sa vyplatia. Čím sa odlišujú od iných umelých stromčekov? O tých možno poviete, že sú „ako“ živé. O tých 3D o tom nikto nezapochybuje.

Ani živý stromček vám neponúkne takú tvarovú a farebnú dokonalosť, ako FULL 3D a 3D umelý vianočný stromček. Zelenkavé ihličie je k nerozoznaniu od pravého nielen svojim vzhľadom, ale i pri dotyku. Ide o skutočne dokonalú a vernú kópiu toho živého. Avšak nie toho, ktorý musíte priraziť tou redšou a krivšou stranou ku stene. Tento ponúka aj dokonalý habitus.

3D ihličie nerozoznáte od pravého

Vianočné 3D stromčeky majú mäkké ihličie vyrábané z mimoriadne kvalitných PE materiálov. Celé konce vetvičiek sa odlievajú do špeciálnych foriem. Až v stredovej časti sa nachádza ihličie z klasického PVC. To zas dáva stromčeku potrebný objem. Práve kombinácia rôznych materiálov poskytuje vianočným stromčekom realistický vzhľad aj pokiaľ ide o tvar ihličia, aj čo sa týka celového tvaru a objemu.


Umelé vianočné 3D stromčeky

Len u nás nájdete viac ako 30 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť. Pre náročnejších zákazníkov máme v ponuke aj 100% 3D (FULL 3D) stromčeky…


Vianočný 3D stromček vám bude slúžiť veľa rokov

Už nebudete musieť každý rok zháňať pekný vianočný stromček. Kvalitný umelý 3D vianočný stromček každoročne jednoducho zložíte z jeho troch častí a po vianočných sviatkoch opäť odložíte. Netrúsi sa z neho ihličie, ani vám na drahé parkety či koberec neokvapkáva smola. V posledných rokoch sa však enormne zvýšil záujem o FULL 3D vianočné stromčeky.

Čo sú vlastne FULL 3D vianočné stromčeky?

Keby sme ich mali definovať jedným slovom, bolo by to „ DOKONALOSŤ “. Tieto vianočné stromčeky sú tvorené 100% 3D ihličím, čo zaručuje dokonalo živý vzhľad stromčeka. Ich cena sa pohybuje od 200€ až po 500€. Za kvalitu sa platí a nie je tomu inak ani pri FULL 3D stromčekoch. Netreba však zabúdať, že výroba takýchto dokonalých 3D odtlačkov vetvičiek je finančne veľmi nákladná.


Full 3D vianočné stromčeky

Full 3D vianočné stromčeky (100% 3D) sú tvorené výhradne 3D ihličím a tak dokonale imitujú živý stromček. Full 3D vianočný stromček predstavuje to najluxusnejšie a najmodernejšie čo trh ponúka. Vetvičky s 3D mäkkým ihličím sú vyrábané z najkvalitnejších PE (polyetylén) materiálov za pomoci najnovších technológii. Tento rok sme si pre vás pripravili až 6 exkluzívnych noviniek a tak v našej ponuke nájdete viac ako 10 luxusných (100% 3D) stromčekov.


Extra široké vianočné stromčeky

Kto by netúžil po skutočne širokom a extrémne hustom vianočnom stromčeku, ktorý sa stane zaručene dominantou každej miestnosti. Výrobcovia sa v posledných rokoch začali sústrediť práve na výrobu takýchto mohutných stromčekov. V našej ponuke ich nájdete ako nadrozmerné XL varianty stromčekov, ktoré majú oproti klasickým stromčekom väčší počet vetvičiek a sú o 15 až 20cm širšie. Niet divu, že je po nich stále väčší dopyt.

3D vianočné stromčeky v kvetináči

Štýlové vianočné stromčeky v kvetináči zaručene nerozoznáte od živých. Tieto stromčeky nezaberajú veľa miesta, preto ich ľahko umiestnite kdekoľvek v miestnosti. Skvelo ukážu na komódach, skrinkách, či ako dekorácia chodby alebo predsiene. Rovnako aj 3D stromčeky v kvetináči sú v ponuke v rôznych druhoch. Či už preferujete jedličku, smrek, alebo mini borovicu, určite si vyberiete. Stromčeky sú v ponuke buď v umelohmotnom čiernom kvetináči, alebo štýlovom kvetináči z vrecoviny.

3D vianočné stromčeky s LED osvetlením

Tieto stromčeky majú zabudované (prichytené) LED svetielka priamo na konárikoch stromčeka a tak už sa nikdy viac nebudete trápiť so zdĺhavým vešaním vianočného osvetlenia na stromček. Súčasťou každého nášho LED vianočného stromčeka je SMART ADAPTER, vďaka ktorému budete ovládať vaše LED osvetlenie pomocou smartfónu. Osvetlenie má rôzne režimy svietenia: blikanie, vlny, sekvencie a mnoho ďalších. Pomocou smartfónu si môžete aj nastaviť časovač vypnutia. Zabudované LED osvetlenie vám prinesie až 70% úsporu elektrickej energie.

Súčasťou balenia je aj stojan. Ten je stabilný a chráni tak vaše vianočné ozdoby, ktoré možno dedíte z generácie na generáciu a máte k nim silný citový vzťah. Stromček je veľmi hustý, takže záleží len na vás, či zvolíte iba minimalistickú formu výzdoby pomocou svetiel a pár ozdôb, alebo ho vianočnými guľami a inými ozdobami doslova celý zasypete.V posledných rokoch sa však enormne zvýšil záujem o FULL 3D vianočné stromčeky.


Tiež by vás mohlo zaujímať :

Umelé vianočné stromčeky

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Umelý vianočný stromček so svetielkami a darčekmi

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Deti dívajúce sa na rozsvietený vianočný stromček.

Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Prejsť do obchodu