Vianoce 2022: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

In a OUT ozdoby na stromček

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu.

Čo bude túto sezónu IN

Tak ako ostatnú vianočnú sezónu, opäť budú trendy ozdobou veľké vianočné kvety. Moderné sú vianočné ruže, alebo klasické ruže v rôznych farbách. Pokiaľ chcete mať štýlový vianočný stromček, určite si ich zadovážte.

Rovnako trendy záležitosťou sú aj vtáčikovia, či vtáčie pierka na stromček. Taktiež môžu byť v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach.

Veľké luxusné mašle na stromček sú moderné už niekoľko rokov a inak tomu nebude ani tieto Vianoce. Mašľami môžete ozdobiť končeky vetvičiek, čo na stromčeku vyčarí naozaj luxusný vzhľad.


Umelé vianočné 3D Stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité 3D ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Len u nás nájdete viac ako 30 exkluzívnych druhov. Borovicu, smrek, alebo tradičnú jedľu u nás nájdete v prvotriednej kvalite. Pre hustejší a reálnejší vzhľad je stred zahustený klasickým ihličím. NOVINKOU sezóny 2020 sú 3D stromčeky s LED osvetlením, ktoré je zabudované priamo na stromčeku…


Nezabúdajte, že nie je dôležité iba to čo máte na stromčeku, ale tiež výzdoba v okolí vianočného stromčeka. Skutočne modernou dekoráciou je vianočný Mikuláš, ktorý dokonalo dotvorí vianočnú atmosféru vo vašej obývačke. Farbu takejto dekorácie by ste mali doladiť k celkovej výzdobe stromčeka.

Vianočný Santa Claus

Ak chcete svoju vianočnú výzdobu dotiahnuť do dokonalosti, nezabudnite ani na podložku pod vianočný stromček. Štýlové kožušinové koberce pod vianočný stromček sú skvelou voľbou, ktoré pôsobia skutočne veľmi elegantne a šik.

Biela kožušina pod vianočný stromček

A čo farby? Tento rok by ste mali určite siahnuť po pastelových odtieňoch, akými sú púdrovo ružová či mentolová, alebo zvoliť elegantnú klasiku v podobe bielej, striebornej, či nestarnúcej zlatej. Veľmi trendy je aj výzdoba v medených odtieňoch. Pokiaľ sa nebojíte extravagancie, siahnuť môžete a po štýlových a momentálne veľmi trendy čiernych vianočných ozdobách.  Pri výzdobe je najdôležitejšie, aby spolu farby ladili a nepôsobili rušivo.

Ktoré ozdoby sú už túto sezónu OUT

Pokiaľ nechcete, aby váš vianočný stromček vyzeral ako z pred desiatich rokov, niektoré vianočné ozdoby by ste mali nechať tento rok v poličke. A ktoré sú to?

Jednou z najviac OUT ozdôb na vianočný stromček sú, kedysi veľmi populárne, lesklé vlasy na stromček. Tieto ligotavé vlasy pohádzané, nie len po stromčeku ale aj pod ním, skrášľovali vianočné stromčeky niekoľko rokov, no našťastie tento kúsok postupne upadá do zabudnutia.

Lesklé vlasy na stromček

Rovnako by ste mali zabudnúť aj na farebné lesklé reťaze, ktoré boli kedysi obmotané azda okolo každého stromčeka. Pokiaľ sa nechystáte vyzdobiť svoj vianočný stromček v štýle ,,retro”, dajte im určite stopku.

Reťaze na vianočný stromček

Full 3D vianočný stromček

Full 3D vianočné stromčeky (100% 3D) sú tvorené výhradne 3D ihličím a tak dokonale imitujú živý stromček. Full 3D vianočný stromček predstavuje to najluxusnejšie a najmodernejšie čo trh ponúka. Vetvičky s 3D mäkkým ihličím sú vyrábané z najkvalitnejších PE (polyetylén) materiálov za pomoci najnovších technológii. Tento rok sme si pre vás pripravili až 6 exkluzívnych noviniek a tak v našej ponuke nájdete viac ako 10 luxusných (100% 3D) stromčekov.


Salónky, kolekcie a dukátiky povešané na stromčeku sú trendy ozdoby 20. storočia, ktoré však dnes už nechajte radšej v miske na stole. Zaručujeme, že budú chutiť rovnako, ako zo stromčeka.

Vianočné salónky

Farebné svetielka na šraubovanie, by ste mali jednoznačne vymeniť za moderné LED osvetlenie, ktoré je menšie, praktickejšie a na výber v rôznych farebných variáciách.

Žiarovky na vianočný stromček

Ak chcete moderný vianočný stromček, mali by ste zabudnúť na bezhlavé miešanie rôznych farieb ozdôb, v štýle 90. rokov. Farebnosť je síce fajn, ale radšej zvoľte iba pár odtieňov, ktoré spolu vkusne nakombinujete.

Retro vianočný stromček

Zdroj obrázkov : https://sk.pinterest.com/


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov tohto roku

Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred tým. Výrobcovia a predajcovia vianočných dekorácii na stromček predstavujú najnovšie hity v ozdobovaní klasických stromčekov ale aj 3D vianočných stromčekov , na nadchádzajúce Vianoce vždy v januári na celosvetovo najväčšej vianočnej výstave vo Frankfurte .

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako ozdobiť vianočný stromček? Trendy pre rok 2020

Aké sú trendy vo výzdobe vianočného stromčeka ? Ako ozdobiť vianočný stromček tento rok ? Prinášame vám zaujímavé inšpirácie a trendy pre rok 2020 priamo od našich zákazníčok, vďaka ktorým spoznáte tie najobľúbenejšie farebné variácie vianočnej výzdoby.

Ako ozdobiť vianočný stromček

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na tento rok

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Ako po minulé roky, aj tento vám prinášame skvelé tipy na ozdobenie vianočného stromčeka priamo od našich zákazníčok.

Na prvom obrázku sú dve deti, ktoré ozdobujú stromček a na druhom obrázku je žena, ktorá stavia stromček.

Kedy postaviť vianočný stromček?

Ozdobený vianočný stromček sa stal na prelome 18. a 19. storočia neodmysliteľným a bezpochyby tým najkrajším symbolom Vianoc. Od tej doby nesmie chýbať krásne ozdobený vianočný stromček v žiadnej domácnosti.

Prejsť do obchodu