5 tipov ako si ozdobiť vlastný vianočný veniec

ako ozdobiť vianočný veniec, ozdobený adventný veniec ružovými ozdobami

Vianočný veniec na dvere alebo stôl je skvelou dekoráciou, ktorá dotvorí celkovú vianočnú atmosféru a má viacero využití. Môžete ho jednoducho položiť na stôl alebo ho skrátka zavesiť nad krb, na stenu alebo tiež na vchodové dvere. Pokiaľ si nie ste istí, ako z obyčajného zeleného venca, vytvoriť skutočne originálnu dekoráciu, alebo štýlovo ozdobiť vianočný veniec biely, nechajte sa inšpirovať nami. Tu máte naše vianočné vence inšpirácie, ktoré vás určite nadchnú.

Bielo-modrý vianočný adventný veniec

Biela a modrá farba sú nepochybne na popredných miestach medzi farbami, do ktorých odievame svoje vianočné vence. Ako dekoráciu si tento veniec môžete položiť na stôl už začiatkom adventu a každú nedeľu až do Vianoc zapaľovať o jednu sviečku viac. Zákazníčka zvolila krásnu bielu výzdobu, v ktorej nakombinovala biele kvety s vianočnými guľami a modernými anjelskými krídlami. Neprehliadnuteľnou dominantou tohto adventného venca je strieborné srdiečko s kráľovskou korunou, ktoré dokonale dopĺňa bledomodré vianočné sviečky na adventný veniec. Nakoľko je tento veniec vyzdobený v jemných farbách, môžete ho použiť kdekoľvek. Položiť ho môžete na stôl alebo komodu.

vianočný veniec smrek biely modrý
Vianočný veniec Smrek Biely – bielo-modrý

Modrý vianočný veniec na dvere

Tento unikátny kúsok stopercentne spadá do kategórie „moderný vianočný veniec na dvere“. Učebnicovo zvolené tmavomodré ozdoby kontrastujúce so zasneženým vencom sú oku lahodiacou kombinácou. Zákazníčka na výzdobu zvolila rôzne odtiene tmavo modrej, niektoré ozdoby prechádzajú takmer až do čiernej farby. Modré vianočné gule a hviezdičky sú doplnené o dve tmavomodré mašle, ktoré dotvárajú nádherný prechod medzi modrými a striebornými trblietavými ozdobami. Decentne zvolené strieborné ozdoby v podobe srdiečka a soba takmer splývajú so zasneženým korpusom vianočného venca. Pokiaľ takto vyzdobený vianočný veniec zavesíte na vchodové dvere, garantujeme vám, že sa nad ním pozastaví každý okoloidúci.

vianočný veniec smrek biely modrý
Vianočný veniec Smrek Biely-modrý

Vianočné vence

Ponúkame vám moderné vianočné vence na dvere či stôl, ktoré privedú vašu vianočnú výzdobu k dokonalosti.  Vianočné vence u nás nájdete v rôznych prevedeniach.  V našej ponuke nájdete okrem klasických, PVC vencov na dvere či stôl, aj ešte realistickejšie vianočné vence z 3D ihličia.  Vence ponúkame v rôznych farebných prevedeniach, od bledých, ľadových odtieňov zelenej, cez bledozelené, prirodzene zelené, tmavozelené, až po  biele, zasnežené vianočné vence.


Ružový vianočný veniec

Premýšľate nad tým, aké použiť vianočné ozdoby na veniec? Čím ďalej, tým modernejšia sa stáva farebná kombinácia bielej a ružovej. Tento zasnežený vianočný veniec husto ozdobený v jemných farbách je iste dôkazom toho, že svetlé farby nádherne ukážu aj na bielom korpuse vianočného venca. Veniec je vyzdobený bledo ružovými kvetmi v kombinácii s vianočnými guľami prechádzajúcimi zo striebornej do zlatej farby. Do detailu je veniec dotiahnutý vďaka zlatým srdiečkam a hviezdičkám podporenými zlatým kľúčikom a hojdacím koňom. Takto bohato ozdobený vianočný veniec ozdobí akýkoľvek priestor, kam ho umiestnite. Nezáleží, či si z neho urobíte vianočný veniec na stôl alebo dvere, vašu sviatočnú atmosféru iba znásobí a bude vás tešiť kedykoľvek sa naň pozriete.

Zelený umelý vianočný veniec

Tu máme pre vás ďalšiu inšpiráciu, ako by mohli vyzerať vianočné vence na dvere. Opäť tu máme zasnežený vianočný veniec, ktorý je ozdobený dekoráciami v rozličných odtieňoch zelenej farby. Zelené vianočné gule sú v rôznych prevedeniach, od svetlo zelených po tie tmavé, od matných až po tie trblietavé. Spoločnosť zelenej farbe robí aj farba snehovo biela, v ktorej sú odeté hviezdičky, srdiečka a kvety. Určite neprehliadnuteľnou súčasťou tohto venca je pár strieborných trblietavých sobov v tesnej blízkosti zeleno-bielej mašle. Takáto výroba vianočného venca netrvá pár minút, ale výsledok stopercentne stojí za to. Ktokoľvek uvidí tento veniec, povie si, že jeden taký nutne potrebuje. Použiť sa len dá ako vianočný veniec na dvere vchodové alebo interiérové, vianočný veniec na stôl alebo komodu, a tiež ním môžete ozdobiť poličku alebo parapet.

adventný veniec smrek biely zelený
Vianočný veniec Smrek biely-zelený

Luxusné vianočné vence vo farbe kráľov

Možno premýšľate, ktorá farba by mohla byť klasifikovaná ako farba kráľov, ale prezradíme vám, že je to farba zlatá. Ako posledná inšpirácia prichádza tip obliecť svoj vianočný veniec do zlatého šatu. Zákazníčka na to použila rôzne veľkosti zlatých vianočných gulí, ktoré sú doplnené striebornými vianočnými guľami a bielymi ozdobami v podobe hviezdičiek a srdiečok. Dominantou tohto vianočného venca je nepochybne pár trblietavých anjelských krídiel, ktorému robí spoločnosť zlatý slávik. Vianočný veniec v kráľovských farbách sa hodí do domácností, ale taktiež je možné ho použiť ako vianočný veniec na cintorín, aby tiež rozjasnil ponurú atmosféru, ktorá tam väčšinou prevláda. Tiež aj na dvere vám stačí pribiť klinec a hneď máte dokonalý závesný vianočný veniec, ktorý osloví každého okoloidúceho.

vianočný veniec smrek biely zlatý
Vianočný veniec Smrek Biely-zlatý

Chcete svoju vianočnú výzdobu dotiahnúť do dokonalosti, ale na ozdobovanie venca nemáte čas alebo neviete ako ho vkusne a moderne ozdobiť? Máme pre vás riešenie- ozdobené vianočné vence, ktoré nádherne vyzdobia váš domov.

Dúfame, že sa vám našich päť tipov ako vyrobiť vianočný veniec páčilo a niečo podobné skúsite vykúzliť aj vy s vašimi vianočnými vencami. Pre viac inšpirácií môžete navštíviť https://svetstromcekov.sk/vianocny-veniec-na-dvere-a-stol-40-inspiracii/, kde nájdete ďalšie tipy, ako si možno vyzdobiť svoj vianočný veniec. So svojimi výtvormi sa potom môžete podeliť s nami a ostatnými zákazníkmi e-shopu svetstromcekov.sk.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Adventné vence, zlaté a ružový. Zlatý adventný veniec z gúľ so zlatými sviečkami, ružový adventný veniec s bielymi sviečkami a zlatý adventný veniec na podnose s bielymi sviečkami.

16 skvelých nápadov na dokonalý adventný veniec

Adventný veniec už neodmysliteľne patrí k symbolom predvianočného obdobia. Jeho tradícia siaha do devätnásteho storočia, kedy nemecký teológ  Johann Heinrich Wichern…

Adventný veniec so soškami Panny Márie, Jozefa a Ježiška

Sviatok Adventu a adventné vence

Wikipédia uvádza, že Advent je prvá časť liturgického roka rímskokatolíckej cirkvi vymedzená 4 nedeľami pred sviatkom narodenia Ježiša Krista a obdobie duchovnej prípravy na Vianoce. Obdobie vianočných sviatkov začína …

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Ako na dokonalo ozdobený vianočný stromček? TIPY na rok 2021 priamo od Vás

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy opäť neviete ako ozdobiť vianočný stromček? Aký štýl výzdoby vianočného stromčeka zvoliť, akými ozdobami svoj stromček rozžiariť a do akej farby ladiť celú vianočnú výzdobu?

Prejsť do obchodu