Biele vianočné stromčeky – TOP 7 pre rok 2021

Biele vianočné stromčeky- TOP 7 pre rok 2021

Každý z nás chce mať doma počas Vianoc rozprávkovo zimnú atmosféru. Zasnežené a biele vianočné stromčeky sa preto tešia z roka na rok väčšej obľube.

Zasnežené vianočné stromčeky s realistickou pokrývkou umelého snehu sú vyrábané pomocou najnovších technológii, vďaka čomu pôsobia neuveriteľne prirodzene. Takýto biely vianočný stromček, ktorého krásu už stačí podčiarknuť iba pár štýlovými ozdobami, sa stane zaručene klenotom každej miestnosti.

Svetový výrobcovia vianočných stromčekov sa ich z roka na rok snažia dotiahnuť do absolútnej dokonalosti a preto sa stali hitom posledných rokov vianočné stromčeky so zabudovaným LED osvetlením. V takomto modernom LED šate nájdete aj biele a zasnežené vianočné stromčeky.

My vám prinášame TOP 7 najexkluzívnejších bielych a zasnežených stromčekov pre rok 2021:

7. Borovica Biela Úzka

Je ideálnym vianočným stromčekom do miestností s obmedzeným priestorom. Jeho užším rozmerom nezaberie veľa miesta a stane sa rozprávkovo bielou ozdobou každej miestnosti. Vetvičky stromčeka sú pokryté hustým nánosom umelého snehu, ktorý neopadáva.

6. Borovica Biela s LED osvetlením

Dokonalo husté zasnežené, dvojfarebné, zelené borovicové ihličie s teplým bielym LED osvetlením, presne to je Borovica Biela LED. Na vetvičkách, ktoré sú v kombinácii bledozeleného a tmavozeleného ihličia je hustý nános umelého snehu, vďaka ktorému vyzerá stromček naozaj čarovne. Na stromčeku je zabudované LED osvetlenie, vďaka ktorému už viac nebudete musieť strácať čas s obmotávaním svetielok na stromček.

Tento úžasný biely vianočný stromček máme v ponuke aj bez LED osvetlenia.

5. 3D Jedľa Zasnežená

Chcete mať doma zasnežený vianočný stromček a zároveň nechať vyniknúť prirodzené zelené jedľové ihličie stromčeka? 3D Jedľa Zasnežená patrí medzi obľúbené druhy zasnežených vianočných stromčekov najmä pre jej zaujímavé prevedenie. Zelené 3D vetvičky, ktorých končeky sú posypané umelým snehom a doplnené o červené plody, vytvárajú vkusný a originálny vianočný stromček.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky…


4. 3D Borovica Himalájska Zasnežená

Dokonalé, realistické borovicové ihličie s jemne zasypanými končekmi umelým snehom, to je 3D Borovica Himalájska Zasnežená. Tento obľúbený stromček budí dojem reálnej zasneženej borovice v lese.

3. Smrek Severský LED

Smrek Severský si našiel veľa priaznivcov najmä pre svoj moderný a prirodzený vzhľad. Smrekové konáriky, husto zasnežené umelým snehom, vytvárajú nádherný zimný stromček. Tento moderný vianočný stromček u nás nájdete už aj so zabudovaným LED osvetlením, ktoré vám zaručene uľahčí vianočnú výzdobu.

2. 3D Jedľa Sibírska LED

Novinku sezóny 2021 3D Jedľu Sibírsku s LED osvetlením si určite zamilujete. Dokonalý husto zasnežený vianočný stromček s originálnym netradičným tvarom sa stane zaručene dominantou každej miestnosti, v ktorej vám vyčarí dokonalú vianočnú atmosféru. Tento luxusný vianočný stromček u nás nájdete aj v prevedení bez LED osvetlenia.

1. 3D Smrek Kráľovský LED

Absolútnou jednotkou, s pomedzi bielych a zasnežených vianočný stromčekov, zostáva aj tento rok 3D Smrek Kráľovský. Tento kráľ vianočných stromčekov sa vyznačuje súmerným ihlanovým tvarom a ľadovo bielymi vetvičkami, ktoré vyčaria jedinečnú zimnú atmosféru vo vašich domovoch. LED osvetlenie robí z tohto stromčeka jednoznačne to najluxusnejšie, čo vám môžeme túto sezónu ponúknuť. 3D Smrek Kráľovský u nás nájdete aj bez osvetlenia.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianoce 2021: Čo bude v móde a čo už je dávno v pasé?

Ako vyzdobiť vianočný stromček tak, aby kráčal s dobou? Ak ste už aj vy začali premýšľať na tým, aké ozdoby tohto roku použiť na váš vianočný stromček, aby bol štýlový a pekný, prinášame vám niekoľko typov na trendy a modernú vianočnú výzdobu…

Osvetlenie na stromček Twinkly stringst multicolor. Farebné svetielka v širokom farebnom spektre na stromčeku.

TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly…

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa…

Luxusné umelé vianočné stromčeky

Luxusné vianočné stromčeky – TOP 10 pre rok 2021

Nemohli sme prehliadnuť, že zákazníci sú z roka na rok náročnejší, čo potvrdzujú neustále rastúce požiadavky na dokonalý luxusný vianočný stromček, ktorý však musí vyzerať ako živý. Práve tie najnáročnejšie požiadavky nás podnecujú prinášať našim zákazníkom tie najluxusnejšie stromčeky, aké sú na trhu dostupné.

Prejsť do obchodu