Malé vianočné stromčeky: kde ich umiestniť?

Na obrázku sa nachádzajú 3 male vianoČne stromčeky vo výškach od 60cm až po 90cm . Po pravej strane je detail jedného z nich .

Vianoce nemusia byť výhradne o veľkých a mohutných vianočných stromčekoch. Nie každý má dostatok priestoru na takýto veľký stromček a pre tento prípad je skvelou alternatívou stromček menších rozmerov. Malé vianočné stromčeky nezaberú veľa miesta, vnesú do vašej domácnosti nádych Vianoc a potešia každého, kto Vianoce radostne očakáva. Aké sú výhody malých stromčekov a na aké miesta ich umiestniť?

Malé vianočné stromčeky a ich výhody

Hlavnou výhodou týchto stromčekov je ich rozmer. Nielen že majú takéto stromčeky menšiu výšku, značný rozdiel oproti klasickým vianočným stromčekom je aj v ich šírke. Zmestíte ich skutočne kdekoľvek, či už ho využijete ako váš hlavný vianočný stromček, alebo ako doplnkovú dekoráciu na chodbu, do predsiene, alebo do detskej izby. Malé vianočné stromčeky sú dnes vyrábané tak, aby boli na nerozoznanie od živých stromčekov. Na trhu nájdete stromčeky menších rozmerov v rôznych prevedeniach. Aj takýto malý stromček si môžete vybrať v prvotriednej FULL 3D alebo 3D kvalite, alebo vsadiť na klasický, malý vianočný stromček tvorený PVC ihličím. Medze sa nekladú ani vo farebnom prevedení týchto mini stromčekov. Zasnežené, či malé stromčeky v rôznych odtieňoch zelenej sú samozrejmosťou.

Ďalšou výhodou je, že na ozdobovanie takéhoto stromčeka nepotrebujete veľa ozdôb. Stačí vám pár vianočných gulí, či iných dekorácii a malý umelý vianočný stromček je ozdobený. Alebo si môžete vytvoriť čisto iba malý vianočný stromček s osvetlením bez iných ozdôb.

Kam umiestniť malý umelý vianočný stromček?

Možností je skutočne veľa. Malý vianočný stromček krásne ukáže na rôznych skrinkách, poličkách, ale rovnako vkusne vyznie aj predsieni, na chodbe, terase alebo ako vianočný stromček vašej ratolesti v detskej izbe. Stromček ľahko zmestíte aj na parapetu pri okno. Takýto mini stromček tiež viete použiť aj na výzdobu kancelárskych priestorov.

Stromček menších rozmerov krásne ukáže v rôznych kvetináčoch, drevených boxoch či prútených košíkoch. Pôsobiť bude vkusne, elegantne a štýlovo no posúďte sami.

Malý vianočný stromček ozdobený zákazníčkami

Neviete si predstaviť, ako by ste takýto stromček ozdobili? Mini stromčeky sa tešia veľkej obľube aj u našich zákazníčok a tie nám posielajú fotografie svojich ozdobených stromčekov. Inšpirujte sa preto výzdobou, priamo od nich.

Zabudnite na množstvo ozdôb na stromček. Postačí vám iba pár dekorácii, ktoré budú na stromček týchto rozmerov bohato stačiť. Odporúčame voliť dekorácie skôr menších rozmerov, aby na stromčeku nepôsobili príliš mohutne. Vsadiť môžete na tradičné vianočné gule, rôzne vianočné mini figúrky či vtáčikov.

Aj takýto malý ozdobený vianočný stromček bude zaručene postačujúcim symbolom Vianoc vo vašej domácnosti.

Výber tých najkvalitnejších malých umelých vianočných stromčekov, nájdete na e-shope svetstromcekov.sk.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

3D vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých. Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov.

Živý vianočný stromček verzus umelý stromček

Živý vianočný stromček verzus umelý – ktorý sa oplatí viac?

Vianočný strom patrí nespochybniteľne k tým najkrajším symbolom Vianoc. Mnohí z vás riešia každoročne otázku, či nenastala vhodná chvíľa na jeho obmenu. Zaobstarať si však živý vianočný stromček, alebo naopak umelý? Ktorý z nich je ekologickejší k prírode? Ktorý z nich je cenovo dostupnejší?

Umelé ekologické stromčeky

Umelý vianočný stromček je ekologickejšie rozhodnutie

 Kupujeme umelý vianočný stromček, ktorý si každým rokom ozdobíme inak, alebo každý rok očakávame, aby pre naše potešenie vyťali živý strom? 

Prejsť do obchodu