Moderné vianočné stromčeky – TOP 5 pre rok 2019

moderne vianocne stromceky

Ak hľadáte moderný vianočný stromček, tak ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre Vás TOP 5 najmodernejších vianočných stromčekov , ktoré sú horúcimi adeptmi na HIT sezóny 2019 .

5. Umelý vianočný stromček Borovica Strieborná s kryštálikmi ľadu

Umelý vianočný stromček Borovica so striebornými šiškami , bielymi špicatými končekmi vetvičiek a imitáciou kryštálikov ľadu. Stromček ma veľký počet vetvičiek a dokonalý ihlanový tvar .Stromček stojí na umelom stojane .
Moderný vianočný stromček 5

Na piatom mieste sa umiestnila nádherná Borovica Strieborná s kryštálikmi ľadu, ktorá sa vyznačuje štýlovým moderným vzhľadom. Jednoznačne Vás očarí dokonale hustým a prírodným prevedením a zaručene prinesie do Vašich domovov vianočnú atmosféru v modernom šate

4. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Alpsky

3D stromček Smrek Alpský ma dokonalý ihlanový tvar. Veľký počet 3D vetvičiek vďaka čomu je naozaj hustý. Cely stromček je postavený na kovovom stojane.
Moderný vianočný stromček 4

Štvrté Miesto patrí 3D Smreku Alpskému, ktorý má veľmi moderný vzhľad vďaka mäkkým 3D vetvičkám s ihličím, ktoré sú identické s tým živým. Tento trendový stromček má tvar dokonalého ihlanu a bez pochýb rozžiari každú modernú domácnosť.

3. Umelý vianočný stromček 3D Borovica Himalájska

3D stromček ma pekný tvar a veľký počet vetvičiek s 3D ihličím . Toto 3D ihličie dokonalé znázorňuje borovicové ihličie a tak je na nerozoznanie od živého stromčeka . Stromček je postavený na kovovom stojane .
Moderný vianočný stromček 3

Tretie miesto obsadila neprehliadnuteľná Borovica Himalájska s tmavozeleným 3D ihličím, ktorá je na nerozoznanie od živej borovice. Tento úžasne hustý stromček Vám zaručí dokonalú vianočnú atmosféru.

2. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský

moderný vianočný stromček 2

Na druhom mieste sa umiestnil nádherný 3D Smrek Kráľovský, ktorý je novinkou sezóny 2019. Svojim dokonalým ľadovo zasneženým vzhľadom Vám kdekoľvek vyčarí neopísateľnú zimnú atmosféru. 3D Smrek Kráľovský je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po luxusných, bielych Vianociach.

  1. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Zasnežený
Klasický zelený 3D stromček , ktorý má koncové vetvičky pokryté umelým snehom . Sneh je veľmi autentický a je na nerozoznanie od toho pravého. Celý stromček pôsobí živým dojmom. Stromček je postavený na kovovom stojane.
moderný vianočný stromček 1

Absolútnou jednotkou tejto sezóny je úžasný 3D Smrek Zasnežený. Svojim prevedením dokonale imituje živý zasnežený smrek v lese. Ak hľadáte moderný a luxusný stromček s ktorým budú Vaše Vianoce nezabudnuteľné, určite siahnite po tomto jedinečnom kúsku.

Prejsť do obchodu