Objavte jedinečné gigantické a nadrozmerné umelé vianočné stromčeky.

Nadrozmerné vianočné stromčeky titulná fotka

Blíži sa čas Vianoc a vy hľadáte vianočný stromček, ktorý pritiahne pozornosť a perfektne zapadne do veľkých reprezentatívnych priestorov alebo interiérov s vysokými stropmi? Máme pre vás riešenie. Vyberte si z našej ponuky nadrozmerných a gigantických stromčekov, kde nájdete umelý vianočný stromček podľa vašich predstáv.

Gigantické a nadrozmerné umelé vianočné stromčeky premenia každý priestranný interiér a vytvoria v ňom čarovnú atmosféru. Takýto gigantický stromček zaručene nikto neprehliadne a preto sú ideálnou voľbou na vyzdobenie vstupných hál verejných budov, nákupných centier alebo showroomov. Hodia sa ako do interiérových tak aj do exteriérových priestorov a preto zažiaria  na námestiach či pódiách počas vianočných trhov alebo dokonca v kostoloch.

Ako nadrozmerný a gigantický umelý vianočný stromček vyzerá?

Nájdete ich u nás v rôznych druhoch a prevedeniach, kde samozrejme nesmie chýbať obľúbený 3D Smrek Exkluzívny a zasnežený stromček 3D Smrek Kráľovský. Vďaka veľkému počtu 3D vetvičiek doplneným PVC ihličím, z ktorého je stromček vyrobený, môžete očakávať skutočne hustý a realistický vzhľad. Toto exkluzívne 3D ihličie sa vytvára tými najnovšími technológiami z odliatkov pravého ihličia a tak dokonalo imituje živý stromček v prírode. Navyše je vyrobený z kvalitných materiálov. Stromček zaujme svojim vzhľadom, prepracovanou štruktúrou vetvičiek a hákovou konštrukciou, ktorá zabezpečuje pevnosť vetvičiek.

Praktický stromček pre každého

Výšky gigantického stromčeka v rozmedzí od 400 do 1200 cm dávajú zákazníkom možnosť vybrať taký stromček,  ktorý korešponduje s veľkosťou priestoru. Napriek svojej výške sú stromčeky odolné voči sile vetra. Majú pevný kovový rám, vďaka čomu sa umelý vianočný stromček jednoducho montuje a je výškovo nastaviteľný. Zákazníci isto ocenia, že súčasťou balenia nadrozmerného umelého stromčeku v silnom úložnom boxe, je montážna sada so skrutkami, takže nie je potrebné zháňať vhodné  náradie. Tak isto je pribalená girlanda s rozmerom 540cm, ktorá skvelo zakryje priestor medzi podlahou a rámom stromčeka.

Stromčeky, ktoré zaručia neobyčajné Vianoce

Luxusné nadrozmerné vianočné stromčeky sú jedinečné a unikátne nielen svojim neuveriteľne mohutným a realistickým vzhľadom. Tieto stromčeky sú v ponuke aj so samostatným jednoducho ovládateľným LED osvetlením v teplej bielej farbe a počet LED svetielok závisí od výšky stromčeka. Toto osvetlenie sa hodí ako na vnútorné tak aj na vonkajšie použitie.

Stromček si zákazníci môžu rýchlo a jednoducho ozdobiť pomocou krásneho dekoračného balíčka, ktorý je v ponuke v troch farbách: červenej, zlatej, modrej, zelenej, čiernej a striebornej. Jeden dekoračný balíček obsahuje 690 kusov ozdôb a počet dekoračných balíčkov závisí od veľkosti stromčeka.

Ak hľadáte naozaj originálny a neprehliadnuteľný stromček, vyberte si z našej ponuky v kategórii nadrozmerné a gigantické stromčeky.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

3D vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých. Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov.

Živý vianočný stromček verzus umelý stromček

Živý vianočný stromček verzus umelý – ktorý sa oplatí viac?

Vianočný strom patrí nespochybniteľne k tým najkrajším symbolom Vianoc. Mnohí z vás riešia každoročne otázku, či nenastala vhodná chvíľa na jeho obmenu. Zaobstarať si však živý vianočný stromček, alebo naopak umelý? Ktorý z nich je ekologickejší k prírode? Ktorý z nich je cenovo dostupnejší?

Vianočný veniec na dvere a stôl

Vianočný veniec na dvere a stôl – 40+ inšpirácii

Vianočný veniec na dvere, alebo stôl, je skvelou dekoráciou, ktorá dotvorí celkovú vianočnú atmosféru a má viacero využití. Môžete ho jednoducho položiť na stôl, jemne ho dozdobiť, pripevniť naň sviečky alebo ho skrátka zavesiť na vchodové dvere, prípadne nad krb, či inam na stenu.

Prejsť do obchodu