TOP 10 – biele a zasnežené vianočné stromčeky pre tento rok

TOP 10 biele stromčeky

Biele a zasnežené stromčeky pútajú v posledných rokoch najväčšiu pozornosť. Zasnežené Vianoce často zostávajú len nesplneným snom, tak prečo si ich nesplniť takýmto spôsobom?

Práve tieto stromčeky sú najnovším hitom a patria medzi vyhľadávané. Dôvod prečo je tomu tak je predsa jasný! Svojim luxusným a realistickým vzhľadom vyčarujú tú správnu zimnú atmosféru.  Vaše Vianoce sa s takýmto stromčekom stanú nezabudnuteľnými, aj napriek tomu, že krajinu za oknom zrovna nepokrýva zimná nádielka. A kto by nechcel mať priamo doma čaro sviatočných zimných dní?

V ponuke nájdete klasické umelé stromčeky, ale aj modernejšie a realistickejšie 3D stromčeky. Hľadáte jedličku, smrek alebo borovicu? Páči sa vám stromček celý biely, husto alebo len jemne zasnežený? Ponuka je široká, takže si vyberie si naozaj každý.

Štýlové a moderné sú aj biele a zasnežené stromčeky s LED osvetlením, vďaka ktorým už nebudete mať viac starosti s namotávaním svetiel. Zaistí  aj rovnomerné rozmiestnenie, takže každé svetielko bude na správnom mieste.

Prinášame vám výber tých najkrajších bielych a zasnežených umelých vianočných stromčekov.

10. Umelý vianočný stromček Smrek Severský LED

Tento vianočný stromček očarí zaručene každého. Je jednoducho neprehliadnuteľný a ak hľadáte štýlový a moderný zasnežený vianočný stromček je pre vás správnou voľbou. Stromček má zelené husto zasnežené PVC vetvičky. Svojim originálnym vzhľadom a dokonalým tvarom vyčarí neopakovateľnú atmosféru zasnežených Vianoc.

9. Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Zasnežená

Stromček sa okrem úhľadného tvaru dokonalého vianočného stromčeka vyznačuje jemným nánosom umelého snehu na koncoch vetvičiek. Jeho moderný dizajn zaručuje 3D jedľové ihličie po obvode stromčeka skombinované s PVC ihličím vo vnútri stromčeka vytvárajúce hustý vzhľad. Okrem toho sú vetvičky doplnené o šišky a plody cezmíny, takže stromček pôsobí neuveriteľne autenticky.

8. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Grónsky

Do kategórie noviniek jednoznačne patrí 3D Smrek Grónsky. Kvalitné smrekové ihličie je pokryté nánosom snehu a stromček pôsobí ako keby ste si ho práve priniesli z lesa. Vyrobený je z kvalitných PVC a 3D vetvičiek a tým dokonalo imituje živý vianočný stromček.

7. Umelý vianočný stromček Smrek Biely Úzky

Ocenia ho všetci, ktorí si chcú počas Vianoc vytvoriť dokonalú atmosféru aj napriek obmedzeným priestorovým možnostiam. Aj napriek tomu, že ide o úzku verziu, má stromček štýlový vzhľad a dokonalo zapadne do každej domácnosti. Na jeho realistickom vzhľade mu pridáva to, že je vyrobený z kvalitných PVC vetvičiek s hustým nánosom snehu.

6. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Zasnežený

Po úspechu, ktorý zožala 3D Jedľa Zasnežená dostáva slovo ďalší stromček s rozprávkovým dizajnom, ktorým je  3D Smrek Zasnežený. Tak ako jeho predchodca aj tento stromček má tradičný vzhľad, ktorý vytvárajú 3D vetvičky po jeho obvode a klasické PVC vetvičky vo vnútri stromčeka. Ani tu nechýbajú plody cezmíny a konce vetvičiek pokryté umelým snehom.  Dokonalým vzhľadom imituje živý vianočný stromček a v každej domácnosti bude určite stredobodom pozornosti.

5. Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Sibírska

K novinkám sme zaradili aj atraktívnu novinku akou je nepochybne stromček 3D Jedľa Sibírska. Stromček sa vyznačuje realisticky zasneženým vzhľadom a 3D ihličie po obvode je doplnené o klasické PVC ihličie vytvárajúce hustý výzor. Tento stromček jednoznačne osloví každého.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky…


4. Umelý vianočný stromček Smrek Biely

Skrátka neprehliadnuteľný, taký je umelý vianočný stromček Smrek biely. S týmto stromčekom vyčarujete zasnežené rozprávkové Vianoce priamo vo vašej obývačke. Kvalitné smrekové PVC ihličie je pokryté hustou vrstvou umelého snehu a od živého stromčeka ho len ťažko rozoznáte.

3. Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Alabastrová

Chcete luxusný a moderný umelý vianočný stromček? 3D Jedľa alabastrová je ďalšou novinkou a jednoznačne patrí medzi to najmodernejšie, čo u nás nájdete. Stromček je výnimočný 3D vetvičkami s hustým nánosom umelého snehu a vnútro stromčeka je  pre vytvorenie dokonalej hustoty vyplnené klasickými PVC vetvičkami. Vďaka prepracovanosti do posledného detailu stromček  zaručene neunikne žiadnej pozornosti.

2. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský LED

Prežite čaro Vianoc originálne. Vskutku kráľovské Vianoce u vás vytvorí umelý vianočný stromček 3D Smrek kráľovský. Môžeme ho nazvať zhmotnenou dokonalosťou pre jeho jedinečný vzhľad. Stromček tvorí kombinované 3D a PVC ihličie zahalené umelým snehom. Bonusom je, že je doplnený o LED osvetlenie, ktoré sa ovláda pomocou smartfónu. Niet divu, že patrí medzi najpredávanejšie stromčeky.

1. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Polárny

Jednou z noviniek je aj výnimočný 3D Smrek polárny. Snívate o zasnežených Vianociach? S týmto stromčekom si ich môžete jednoducho splniť. Zelené smrekové vetvičky z kombinovaného 3D a PVC ihličia sú husto zasnežené a tým vytvárajú fenomenálny mrazivý vzhľad.

Zaujal vás náš výber bielych a zasnežených stromčekov? Viac bielych a zasnežených stromčekov nájdete na našom e-shope svetstromcekov.sk


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Moderné vianočné ozdoby

Moderné vianočné ozdoby na stromček – top 10 trendov tohto roku

Moderné vianočné ozdoby, dokážu s vianočným stromčekom skutočné divy. Aj keď väčšina ľudí začína riešiť vianočné ozdoby na stromček až v predvianočnom adventnom období, vianočné trendy sú určené už dlhé mesiace pred tým.

Netradičný adventný veniec

Netradičné adventné vence

Adventný veniec je najznámejším symbolom adventu a nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Adventný veniec nemusí byť vôbec fádny, pretože si ho môžete vyrobiť z rôznych materiálov. Netradičný adventný veniec zaručene ozvláštni vašu domácnosť, preto nemusíte zostať iba pri tradičných vencoch z čečiny a sviečok. Netradičné adventné vence si nachádzajú stále viac priaznivcov a my vám prinášame inšpirácie na adventné vence, ktoré budú štýlové a neprehliadnuteľné.

Umelé vianočné stromčeky

Kedy je ten správny čas na kúpu vianočného stromčeka?

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí si nechávajú kúpu vianočného stromčeka na poslednú chvíľu? Alebo naopak, riešite zaobstaranie vianočného stromčeka v dostatočnom časovom predstihu? Pokiaľ patríte k prvej skupine, vedzte, že pokiaľ chcete mať skutočne pekný vianočný stromček je potrebné sa po ňom poobzerať omnoho skôr, než si myslíte.

Prejsť do obchodu