TOP 10 – Biele vianočné stromčeky pre tento rok

TOP 10 biele stromčeky

Zasnežené a biele vianočné stromčeky sú v ostatných rokoch najvyhľadávanejšie umelé stromčeky vôbec. V každej miestnosti dokážu vytvoriť jedinečnú, rozprávkovo zimnú atmosféru a zrejme to je dôvod, prečo sa tešia tak veľkému úspechu.

Hľadáte husto zasnežený, biely vianočný stromček, alebo iba jemne, snehom poprášený stromček? Výrobcovia sa zameriavajú na najrôznejšie dizajny a prevedenia takýchto stromčekov, preto si každý určite nájde to, čo hľadá.

Biele a zasnežené stromčeky nájdete ako v klasických PVC prevedeniach, tak aj v kvalitnejších prevedeniach 3D. Čerešničkou na torte sú zasnežené stromčeky s LED osvetlením, ktoré sú novinkou posledných rokov.

My sme pre vás aj tento rok pripravili zoznam tých najžiadanejších a najkrajších bielych vianočných stromčekov:

10. Umelý vianočný stromček v kvetináči 3D Smrek Kráľovský

Keďže je 3D Smrek Kráľovský u našich zákazníkov najobľúbenejším bielym vianočným stromčekom, rozhodli sme sa priniesť ho aj v menšej verzii. Tento zasnežený, moderný stromček je vsadený do štýlového kvetináča z vrecoviny a pôsobí neskutočne realisticky. Vďaka jeho veľkosti ho môžete umiestniť takmer kamkoľvek a zaručene s ním vytvoríte rozprávkovo zimnú atmosféru.

9. Umelý vianočný stromček Smrek Biely Úzky

Úzke vianočné stromčeky vyhľadávajú najmä zákazníci, ktorí majú nedostatok miesta. Pri výbere takéhoto úzkeho stromčeka už však nemusíte byť obmedzený len na zopár druhov. V našej ponuke nájdete aj husto zasnežený vianočný stromček s mohutnejšími, borovicovými vetvičkami, úzkych rozmerov. Smrek Biely Úzky je dôkazom toho, že aj menej rozmerný stromček môže byť štýlový a podliehať trendom.

8. Umelý vianočný stromček 3D Borovica Himalájska Zasnežená

Takýto jemne posnežený vianočný stromček je skvelou voľbou pre tých, ktorý nechcú čisto zelený stromček, avšak ani stromček s hustým nánosom snehu. 3D Borovica Himalájska zasnežená má hrubé borovicové vetvičky s dlhým ihličím, ktoré sú na koncoch len jemne posypané umelým snehom. Stromček vyzerá neskutočne realisticky a zaručene osloví nejedného zákazníka.

7. Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Zasnežená

S týmto štýlovým vianočným stromčekom sa zaručene prenesiete do rozprávky. Dokonalo prepracovaný tvar a dizajn stromčeka sa jednoducho nedá prehliadnuť. Kvalitné zelené 3D vetvičky sú na koncoch zasypané umelým snehom a celkový vzhľad dotvárajú šišky a červené plody umiestnené na vetvičkách. Skutočne ako z rozprávky…

6. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský Úzky

Vyššie sme vám už predstavili zasnežený, úzky vianočný stromček. Teraz vám však predstavujeme ešte exkluzívnejšiu verziu takéhoto typu stromčeka a to biely, zasnežený a pritom úzky vianočný stromček, tvorený 3D vetvičkami v kombinácii s klasickým PVC ihličím vo vnútri stromčeka. Nejedná sa o žiaden iný stromček, ako o úzku verziu nášho najobľúbenejšieho zasneženého stromčeka 3D Smreka Kráľovského. Aj s takýmto úzkym stromčekom môžete mať kráľovské Vianoce.


Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky

Biele vianočné stromčeky a zasnežené umelé vianočné stromčeky sú horúcou NOVINKOU posledných rokov. S pomocou najnovších technológií sú postupne na vetvičky alebo celé stromy aplikované vrstvy umelého snehu. Ten dokonale imituje reálny sneh.  Takýmto spôsobom sú aplikované na klasické stromčeky a aj na 3d stromčeky.


5. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovský LED

Vianočný smrek s hustým nánosom umelého snehu zaručene neunikne vašej pozornosti. Jej detailne spracované, nepravidelne vyčnievajúce 3D vetvičky zabezpečujú tomuto bielemu stromčeku skutočne originálny vzhľad. Aby bol tento stromček dotiahnutý do dokonalosti, na vetvičkách má upevnené LED osvetlenie v teplom odtieni bielej, ktoré viete jednoducho ovládať pomocou aplikácie vo vašom smartfóne.

4. Umelý vianočný stromček Smrek Severský

Tento rokmi overený, biely vianočný stromček, je každoročne jedným z najpredávanejších zasnežených PVC stromčekov. Jeho smrekové ihličie je husto zasnežené umelým snehom a vďaka tomu má skutočne zimný vzhľad. Niet pochýb, že s týmto stromčekom si prinesiete do svojich domovov kúsok zimy.

3. Umelý vianočný stromček Smrek Biely

Smrek Biely je zasnežený vianočný stromček, ktorý si zaručene obľúbite. Na túto bielu novinku sme vsadili najmä pre jej dokonalý dizajn, zaujímavý, mohutnejší tvar smrekových vetvičiek, ktoré idú na koncoch jemne do špica a extra hustý nános umelého snehu. S týmto úžasným stromčekom si vyčaríte biele Vianoce azda kdekoľvek.

2. Umelý vianočný stromček 3D Jedľa Biela

Zasnežený vianočný stromček 3D Jedľa Biela je horúcou novinkou tejto sezóny. Čím je výnimočná? Sú to najmä jej originálne spracované, jemne prevísajúce 3D jedľové vetvičky, vďaka ktorým má tento jedinečný stromček neuveriteľne realistický vzhľad. Táto naša novinka vyzerá doslova tak, ako by ste si do svojej obývačky priniesli husto zasneženú jedličku z lesa.

1. Umelý vianočný stromček  3D Smrek Kráľovský

Prvé miesto patrí zaslúžene nášmu najobľúbenejšiemu zasneženému vianočnému stromčeku, 3D Smreku Kráľovskému. Zelené, smrekové 3D vetvičky sú husto zasnežené umelým snehom a rozmiestnené tak, aby mal stromček čo najdokonalejší tvar. Niet divu, že tento stromček žne u našich zákazníkov nesmierny úspech.

Pokiaľ chcete vidieť ešte viac z našej ponuky bielych a zasnežených vianočných stromčekov, navštívte našu stránku svetstromcekov.sk, kategóriu:


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelé vianočné stromčeky

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Umelé ekologické stromčeky

Umelý vianočný stromček je ekologickejšie rozhodnutie

 Kupujeme umelý vianočný stromček, ktorý si každým rokom ozdobíme inak, alebo každý rok očakávame, aby pre naše potešenie vyťali živý strom? 

Umelý vianočný stromček so svetielkami a darčekmi

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

3D vianočné stromčeky

Umelé vianočné stromčeky 3d nerozpoznáte od tých živých

Umelé vianočné stromčeky 3D predstavujú to najkvalitnejšie, čo sa dnes dá kúpiť. Nielenže sú veľmi trvácne a kvalitné, ale naviac ich nerozoznáte od tých živých. Ozdobený vianočný stromček je neodmysliteľným symbolom Vianoc. Každý rok sa však z tohto dôvodu spíli až neuveriteľné množstvo stromov. Pravdou je, že obvykle nejde o stromčeky z lesa.

Prejsť do obchodu