TOP 10 – Moderné vianočné stromčeky pre tento rok

TOP 10 moderné stromčeky

Túžite nie len po peknom, ale tiež modernom vianočnom stromčeku? Súčasnými trendami sú 3D vianočné stromčeky s už pripevneným LED osvetlením, vianočné stromčeky špecifickej farby a v neposlednom rade zasnežené, biele vianočné stromčeky.

Dôraz je kladený najmä na prirodzenosť a realistickosť umelých stromčekov. Cieľom výrobcov je, aby bol umelý stromček na nerozoznanie od živého, čo dosahujú vďaka najmodernejším výrobným technológiám.

Pokiaľ sa aj vy riadite trendami, inšpirujte sa našim výberom TOP10 moderné vianočné stromčeky pre tento rok:

10. Umelý vianočný stromček  3D Jedľa Prírodná v kvetináči

Prirodzenosť je hlavnou doménou tohto umelého vianočného stromčeka. Tvar aj dizajn stromčeka je navrhnutý tak, aby čo najvernejšie imitoval živý stromček. Bledozelené jedľové 3D vetvičky sú dokonalou kópiou reálnych jedľových vetiev. Kmeň stromčeka je prirodzene hnedej farby, čo skvelo dotvára celý jeho vzhľad. Stromček je vsadený do kvetináča z vrecoviny, čo je nesmierne trendy.

9. Umelý vianočný stromček  3D Smrek Štíhly

Aj úzky vianočný stromček vie byť moderný. Dôkazom toho, je naša NOVINKA 2022 3D Smrek Štíhly. Tento štýlový vianočný stromček má extra úzky tvar a tak sa zmestí do akýchkoľvek stiesnených priestorov. Hoci je tento stromček o dosť užší ako bežné vianočné stromčeky, z jeho krásy to absolútne neuberá.

8. Umelý vianočný stromček  3D Jedľa Zasnežená

Tento každoročne veľmi obľúbený vianočný stromček je jednoducho nadčasovou klasikou. Zelené jedľové 3D vetvičky sú na koncoch posypané umelým snehom a celkový vzhľad stromčeka dotvárajú šišky a červené plody. 3D Jedľa Zasnežená vyzerá doslova ako z rozprávky.

7. Umelý vianočný stromček  3D Borovica Himalájska

Pokiaľ chcete skutočne hustý vianočný stromček, 3D Borovica Himalájska je tou správnou voľbou pre vás. Borovicové vetvičky tohto stromčeka sú mohutnejšie ako pri iných druhoch stromčekov, čím vytvárajú na stromčeku skutočne hustý dojem. Prirodzene zelená farba ihličia vo vás navodí dojem, že sa dívate na živú borovicu v prírode.

6. Umelý vianočný stromček  3D Jedľa Kaukazská

Môžeme vám zaručiť, že tento vianočný stromček nikdy nevyjde z módy. Ihličie tohto úžasného umelého stromčeka je sviežej, bledozelenej farby a jedľové 3D vetvičky sú jemne zahnuté nadol. 3D Jedľa Kaukazská už roky patrí medzi najobľúbenejšie stromčeky v našej ponuke najmä pre jej prirodzený a realistický vzhľad. Do kategórie moderných preto nepochybne patrí.

5. Umelý vianočný stromček FULL 3D Smrek Exkluzívny

Tento luxusný, umelý vianočný stromček, očarí zaručene každého, kto túži po prirodzene vyzerajúcom vianočnom stromčeku. Exkluzívne 3D vetvičky, prirodzene zelenej farby, tvoria celý stromček. Stromček je detailne prepracovaný tak, že budete mať skutočne problém rozoznať ho od živého vianočného stromčeka.


Umelé vianočné stromčeky v kvetináči

Obľúbenou voľbou našich zákazníčok sa stali vianočné stromčeky v kvetináči a v črepníku. Ponúkame vám hneď niekoľko druhov týchto zaujímavých stromčekov. Vybrať si môžete spomedzi smrekov aj jedlí v kvetináči. Vďaka 3D ihličiu z ktorého sú stromčeky vyrobené, vyzerá takýto strom úplne ako živý vianočný stromček v kvetináči.


4. Umelý vianočný stromček  3D Jedľa Biela

Biele, zasnežené vianočné stromčeky sú každým rokom obľúbenejšie. Preto sme túto sezónu do našej ponuky pridali aj NOVINKU 3D Jedľu Bielu. Tento husto zasnežený vianočný stromček dokonalo imituje zasneženú jedľu v lese. Nepochybne patrí medzi to najmodernejšie, čo v našej ponuke nájdete.

3. Umelý vianočný stromček  3D Smrek Exkluzívny LED

Tento 3D vianočný stromček s LED osvetlením patrí zaručene medzi našej najmodernejšie kúsky. Dlhé, prirodzene zelené, smrekové 3D vetvičky sú nepravidelne rozmiestnené, čo vytvára realistický vzhľad stromčeka. LED osvetlenie upevnené na vetvičkách vás odbremení od nekonečného omotávania svetielok na stromček. A keďže hovoríme o modernom kúsku, svetielka si pomocou aplikácie ľahko prepojíte so svojim smartfónom, ktorým ich viete ovládať.

2. Umelý vianočný stromček  3D Smrek Ľadový

Vianočný stromček v exkluzívnej ľadovo-zelenej farbe je moderný kúsok, ktorý zaujme každého, kto sleduje aktuálne trendy. Tento stromček je vďaka svojej štýlovej farbe skutočne neprehliadnuteľný. 3D Smrek Ľadový sa taktiež vyznačuje svojou hustotou, dokonalým tvarom a prepracovaným dizajnom.

1. Umelý vianočný stromček  3D Smrek Kráľovský LED

Kategóriu najmodernejších vianočných stromčekov vyhral jednoznačne úžasný, zákazníkmi nesmierne obľúbený, 3D Smrek Kráľovský LED. Jeho zelené, smrekové 3D vetvičky sú husto zasnežené umelým snehom, vďaka čomu má mrazivo zimný vzhľad. Do dokonalosti ho privádza pripevnené LED osvetlenie, vďaka ktorému už viac nemusíte riešiť samostatné obmotávanie svetielok na stromček. LED stromček sa dá samozrejme, pomocou aplikácie, spárovať aj s vašim smartfónom, vďaka čomu bude ovládanie osvetlenia hračka.

Pomohli sme vám s výberom moderného vianočného stromčeka? Pokiaľ chcete vidieť ešte viac, naše najmodernejšie vianočné stromčeky nájdete na stránke svetstromcekov.sk v kategóriách:


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Umelé vianočné stromčeky

5 výhod umelých stromčekov, ktoré vás navždy presvedčia

Umelý vianočný stromček, alebo radšej živý? Ak si aj vy každoročne kladiete rovnakú otázku a neviete sa rozhodnúť, aký typ vianočného stromčeka si zadovážiť, poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody, ktoré vám kúpa umelého stromčeka prinesie.

Umelé ekologické stromčeky

Umelý vianočný stromček je ekologickejšie rozhodnutie

Kupujeme umelý vianočný stromček, ktorý si každým rokom ozdobíme inak, alebo každý rok očakávame, aby pre naše potešenie vyťali živý strom? 

Umelé vianočné stromčeky rôznych farieb a veľkostí

Klasický, zasnežený či 3D: Ako si vybrať vianočný stromček vašich snov

Rozhodli ste sa pre kúpu umelého vianočného stromčeka, no neviete ako si vybrať ten správny? My vám priblížime benefity jednotlivých typov umelých vianočných stromčekov, poukážeme na rozdiely medzi nimi a predstavíme najobľúbenejšie modely.

Umelý vianočný stromček so svetielkami a darčekmi

Ako na vianočný stromček, ktorý s vami prežije dekády?

Nechcete každý rok kupovať nový vianočný stromček? My vám poradíme, ako postupovať pri výbere kvalitného vianočného stromčeka, ako sa oň správne starať a ako ho skladovať. Vďaka našim radám s vami váš stromček dokáže prežiť aj celý život.

Prejsť do obchodu