TOP 50 novoročné a silvestrovské priania

silvestrovské a novoročné priania

Nový rok prináša so sebou množstvo nádeje, nových začiatkov a príležitostí. Je to čas, keď si ľudia stanovujú nové ciele a zámery a robia plány, ako dosiahnuť svoje sny. Novoročné priania sú neoddeliteľnou  tradíciou, ktorá sa drží po celom svete. Je to čas, keď si ľudia vzájomne prajú šťastný a úspešný nový rok a vymieňajú si pozitívne myšlienky a energiu.

Tieto priania môžete zasielať prostredníctvom sms správ, e-mailu, klasickej pohľadnice alebo popriať osobne pri stretnutí. Pri tvorbe silvestrovských a novoročných prianí by ste mali byť kreatívny, pretože často opakované frázy vedia pokaziť celý dojem. Neviete ako na to? Inšpirujte sa naším článkom, v ktorom nájdete najpútavejšie silvestrovské a novoročné priania, ktorými môžete potešiť svojich blízkych a známych.

Silvestrovské priania

Určite to poznáte, koniec roka sa nezadržateľne blíži , oslavy Silvestra spojené s prelomom dvoch rokov sú v plnom prúde a ozýva sa štrnganie počas prípitku.  Ideálny čas spomenúť si  na rodinu alebo známych a poslať im silvestrovské priania v krátkom veršíku.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok

Silvestrovská noc, nech má takú moc, že vykúzli šťastie, zdravie na celučký ďalší rok. Veselého Silvestra!

A už je tu zas, silvestrovský čas. Jedzte, pite, hodujte a pritom sa radujte. Všetko najlepšie v novom roku, veľa zdravia a dobrých ľudí po boku. Veselý Silvester.

Ešte chvíľu už to príde, starý rok sa s novým zíde. Veľa šťastia, zdravia, lásky nech vám prinesie rok krásny.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

Posledné minúty starého roku pomaly sa krátia, bublinky v šampuse nedočkavo šantia. Čo nás tam po starom – nový bude lepší, prežite ho v zdraví, v pokoji a šťastí.  

Jedinečné novoročné priania pre priateľov a rodinu

Tradíciou je začať nový rok, tým, že si vzájomne prajeme niečo dobré.  Poprajte aj vy nový rok originálnym veršom alebo prianím.  Vybrali sme pre Vás tie najzaujímavejšie novoročné priania.

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

V novom roku šťastia na každom kroku. K tomu veľa radosti, z vašich spoločných dní bez starostí. Nech vašim domom neustále rozlieha sa detský smiech. A aby každý mesiac priniesol vám kopec príjemných radôstiek.

Dnes na liste v kalendári prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom pripájam sa k vinšovníkom a prajem vák v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Nech nový rok 2023 splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.

Posielam Ti zlaté prasiatko pre šťastie, nech oblúkom vyhne sa Ti smola a nešťastie. Nech sa Ti všetky priania splnia a Nový rok lepší je ako ten uplynulý.

Nesmú chýbať ani klasické priania

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Do nového roku zostáva len pár hodiniek, prajem, nech Ti prinesie množstvo dobrých noviniek. Zdravie, šťastie, lásku a kopu peniažkov, nech máš dobrých ľudí vždy veľmi blízko!

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stolu, nech prežijete všetky budúce dni v šťastí, vospolok, po celý nastávajúci rok! 

Zvítajme sa s novým rokom, v dobrej vôli, pohode, starosti nech idú bokom, odplavia sa po vode. S úprimnosťou svoje čaše dvíhame tiež vo zvyšok: nech je pevné zdravie Vaše, nech je šťastný nový rok! 

Nech ťa láska stále hreje, nech ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Vinšujem vám Nový rok, aby ste mali šťastný krok. Doma lásku, svornosť, a všetkého hojnosť.  

Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem Ti všetko dobré a šťastný Nový rok!  

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody.

V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

Nesiem Vám ľudkovia, nesiem Vám novinu, Starý rok prekročil osudnú hodinu. Nesiem Vám ľudkovia, nesiem Vám odkaz, že ten rok Nový začína včas.    

A ďalšie originálne priania

Na Silvestra o pol noci zvoní zvonec a starému roku je koniec. Nový rok sa začína, keď zvonenie utícha. Za oknom už svitá deň a Nový rok už nie je tieň. Pomaly sa rozvíja, láska, radosť, šťastie, zdravie sa k nemu pripája.  

Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového,nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.  

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou a nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stola, nech prežijete všetký budúce dni v šťastí vospolok po celý rok.  

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok…

Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok.

Želám vám, aby budúci rok bol pre vás niečim špeciálny. Nech je každý nový deň naplnený láskou, zdravím, porozumením a šťastím. Nech máte každú minútu aspoň jeden dôvod pre radosť a urobíte si tak váš svet krajším.

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť.

Aj tieto priania sa tešie veľkej obľube

Nech nový rok splní tvoje priania, nech anjeli tvoje cesty chránia, nech problémy sa ťa stránia.

Dneska je prvý deň v roku, prišli sme vám zavinšovať trochu, aby ste mali šťastia, zdravia stáleho a mešteka nikdy prázdenho.

S pomocou Božou prežili ste zas ďalší v rokov slede. Nech ruka Božia pevne, iste vás v roku novom vedie. Nech dary jeho milosti vás po celý rok chránia, nech dá vám šťastia, radosti a hojnosť požehnania.

V novom roku kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán lásky a celý vesmír zdravia želá.

Na Nový rok ti z celého srdca želám: Úžasný január. Dokonalý február. Mierumilovný marec. Apríl bez stresu, máj plný zábavy a radosť, ktorá potrvá od júna až do novembra! A konečne ďalší šťastný december! Bodaj by sa moje želanie splnilo a mal si prekrásny šťastný nový rok!

Šťastný Nový rok chcem Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál.

Tak ako za oknom sniežik padá, nech do vašeho srdiečka šťastie sadá, zabudnite na bolesť a starosti a prežite nový rok v láske a radosti.


Umelé vianočné 3D stromčeky

Umelé vianočné 3D stromčeky sú HIT posledných rokov. Použité ihličie neopadáva a je na nerozoznanie od živého. Len u nás nájdete viac ako 30 exkluzívnych druhov. Každý náš 3D stromček ponúka prvotriedny vzhľad , tvarovú a farebnú dokonalosť. Borovicu, smrek, alebo tradičnú jedľu u nás nájdete v prvotriednej kvalite.


Vtipné novoročné priania

Medzi priateľmi, blízkymi známymi alebo súrodencami sú obľúbené aj vtipné novoročné priania. Okrem toho, že potešia aj vyčaria úsmev na tvári. K oslavám Nového roka predsa patrí smiech a zábava.

Vinšujem Vám šťastlivý Nový rok, zo slaniny veľký bok, v komore dosti, na stole hojnosti, po celý rok kopu hostí, na stole fľaša vína, buďte zdravý ako ryba.

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od alkoholu veľmi zle, až ohňostroj ti v rukách vyprskne, bude ti neskoro šťastie priať, tak ti ho prajem teraz nastokrát.

Na Nový rok o polnoci, nebudem ti na pomoci. Ak si veľa vypiješ, aj zuby si vybiješ.
Všetko naj do Nového roku!

Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu Šťastný nový rok.

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu adresu, veľké príjmy, malé dane a ostatného primerane počas celého roku. Všetko dobré v novom roku!

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Pracovné novoročné priania

Aj v našich končinách je zvykom posielať novoročné pozdravy kolegom, zamestnancom alebo obchodným partnerom. Aj keď sa môže zdať, že pracovné novoročné priania sú rutinou, pomáha to spájať tím, prispieva k udržiavaniu dobrých vzťahov medzi spolupracovníkmi aj obchodnými partnermi.

Vážení obchodní priatelia, ďakujeme Vám za doterajšiu spoluprácu a do nového roku prajeme pevné zdravie, veľa osobných a pracovných úspechov.

Vážení obchodní priatelia, ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili
v uplynulom roku a želáme Vám krásne, ničím nerušené Vianoce a úspešný nový rok!

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, úspešný vstup do nového roka, veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov. Zároveň Vám ďakujeme za doterajšiu spoluprácu.

Ďakujeme Vám, že ste aj v tomto roku pracovali po našom boku! Prajeme Vám príjemné  sviatky a úspešný nový rok!

Veríme, že si z týchto želaní vyberiete alebo sa nimi aspoň inšpirujte a potešíte tak svojich blízkych.


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Vianočné tradície

Vianočné tradície na Slovensku a vo svete

S vianočnými sviatkami sa spája množstvo vianočných tradícii a zvykov, ktoré väčšina ľudí dodržiava dodnes. Nenájdeme azda ani jednu rodinu, ktorá by aspoň jeden z vianočných zvykov nedodržiavala…  

Adventný kalendár

5 tipov na vlastnoručne vyrobený adventný kalendár

Samotným vianočným sviatkom predchádza obdobie adventu, ku ktorému neodmysliteľne patrí nie len adventný veniec, ale aj adventný kalendár.

Vianočné pečivo

Dva recepty na dokonalé vianočné pečivo

Deťom sa pri slove Vianoce vybaví rozsvietený vianočný stromček a okolo neho na svoje otvorenie čakajúce darčeky. Nám dospelým sa zas aktivujú chuťové bunky a vybavia sa nám tradičné vianočné dobroty. Máte recept na tie najlepšie vanilkové rožky? Máme ho pre vás…

Vianočné trhy v Európe

Navštívte najmagickejšie vianočné trhy v Európe

Vianoce. Čas radosti, pokoja a rodiny. Najkrajšie sviatky celého roka pre mnohých ľudí. Ako si ich čo najviac užiť? Samozrejme, k Vianociam neodmysliteľne patria aj vianočné trhy. Prinášame vám prehľad tých najkrajších miest v Európe…

Prejsť do obchodu