Vianočné osvetlenie na dom – inšpirujte sa !

Vianočné osvetlenie na dom

Vonkajšie vianočné osvetlenie môžeme vidieť v období Vianoc na množstve domov. V posledných rokoch sa z takejto výzdoby stal veľmi obľúbený trend. Chceli by ste si aj vy vysvietiť svoj dom no do elegantných zlatistých, alebo extravagantnejších farebných odtieňov? My vám prinášame inšpirácie na vianočné osvetlenie na dom, vďaka ktorému bude neprehliadnuteľný.

Vonkajšie vianočné osvetlenie na balkón

K vonkajšiemu vianočnému osvetlenie zaručene patrí aj to na balkón. Vyzdobte si svoj balkón do pestrých farebných odtieňov, alebo vsaďte na elegantné odtiene striebornej, či zlatej. Ako osvetlenie balkónu môžete použiť iba samotné LED svetielka, svetelné reťaze omotané na girlandách, ale tiež rôzne svietiace vianočné obrazce, ktoré upevníte na balkón.

Vonkajšie vianočné osvetlenie padajúci dážď

Ďalším skvelým tipom na vonkajšie vianočné osvetlenie je osvetlenie padajúceho dažďa, ktoré krásne ukáže na rímsach, zábradliach či oknách. Padajúci dážď môže byť v zlatej, striebornej, alebo pestrofarebnej škále žiarenia. Takéto osvetlenie je veľmi elegantné a vkusné na akomkoľvek dome.

Vonkajšie vianočné osvetlenie cencúle

Rovnako ako padajúci dážď, aj svietiace cencúle sú úžasným, elegantným doplnkom vonkajšej vianočnej výzdoby. Takéto svetelné cencúle sa najviac hodia na rímsu. Môžete ich tam upevniť samostatne, alebo ich omotať na girlandu, z ktorej budú visieť.

Vianočné osvetlenie na dom z prútia

Pokiaľ chcete jednoduché, elegantné vianočné osvetlenie na dom, zvoľte vkusné jednofarebné LED osvetlenie na prútí. Prútie z osvetlením jednoducho umiestnite okolo vchodových dverí a dokonalý efekt máte zaručený.


Vianočné osvetlenie na stromček

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc je vianočné osvetlenie na stromček. V súčasnej dobe je  najpredávanejšie LED vianočne osvetlenie vďaka svojej životnosti , efektívnosti a úspore nákladov na elektriku.


Farebné vonkajšie vianočné osvetlenie

Máte radi farebné Vianoce? Žiaden problém! Vašu vonkajšiu vianočnú výzdobu dotiahne do dokonalosti farebné osvetlenie do exteriéru. Farebnými svetelnými pásmi si viete vyzdobiť girlandy, ktoré omotáte okolo zábradlia, stĺpov, zavesíte ich okolo vchodových dverí, okien, alebo ich môžete použiť aj na ozdobenie stromov na vašom dvore.

Vonkajšie vianočné osvetlenie na dvor

Okrem klasických vianočných svetelných reťazí, môžete na výzdobu exteriéru použiť rôzne svetelné postavičky, či svetelné vianočné dekorácie. Nadrozmerné LED svetelné vianočné stromčeky, LED zvieratká, sane či vianočné lampy dodajú vašej záhrade vianočne rozprávkovú atmosféru.

Solárne vianočné osvetlenie

Vaše vonkajšie vianočné osvetlenie nemusíte nutne iba zapájať do elektriny. Či už sa jedná o svetelné vianočné reťaze, alebo svetelné vianočné dekorácie, svoje vonkajšie vianočné osvetlenie môžete mať aj báze solárnej energie. Na trhu nájdete vianočné osvetlenia ku ktorým je pribalený malý solárny panel, ktorý umiestnite kdekoľvek na slnečné miesto. Počas dňa sa vám takéto osvetlenie nabije a ihneď ako sa zotmie, si môžete vychutnávať krásne svetelné odlesky osvetlenia.

Inšpirácie na záver

Pokiaľ neviete, ako zladiť celkovú svetelnú výzdobu v okolí vášho domu, inšpirujte sa ďalšími tipmi, ktoré môžete použiť aj vy. Vsadiť môžete na LED osvetlenie vo vianočných farbách, akými sú červená, zelená a zlatá, alebo môžete svoj dom spolu s dvorom zahaliť do jedného farebného odtieňa. V každom prípade, vonkajšie vianočné osvetlenie strhne na váš dom pozornosť.

Zdroj obrázkov: https://sk.pinterest.com/


Tiež by vás mohlo zaujímať:

Osvetlenie na Vianoce

Bez vianočného osvetlenia to nejde. Ako zvoliť to najvhodnejšie?

Bez krásnych svetielok si náš vianočný stromček nevieme vôbec predstaviť. Veď sú to práve svetlá, ktoré by ho vedeli ozdobiť aj bez ďalších ozdôb. Vo výbere svetiel však často chybujeme. Poďte si pripomenúť pár zásad, ktoré by malo vianočné osvetlenie na stromček spĺňať.

TWINKLY – Moderné vianočné osvetlenie na stromček 21. storočia

TWINKLY je inteligentné, revolučné LED osvetlenie na vianočný stromček, ktoré môžete jednoducho ovládať pomocou svojho smartfónu. Na to, aby ste si mohli vďaka svetielkam na stromček užívať tie najúžasnejšie farebné kombinácie a dokonalú svetelnú šou, si stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť svoj smartfón k smart adaptéru cez bezplatnú mobilnú aplikáciu Twinkly.

Deti dívajúce sa na rozsvietený vianočný stromček.

Vianočné stromčeky s LED osvetlením, záruka moderných Vianoc

Každoročné vyberanie zo škatule a rozmotávanie LED vianočného osvetlenia a následné nekonečné obmotávanie vianočných svetielok okolo stromčeka. Je vám to povedomé? Hoci stavanie a ozdobovanie vianočného stromčeka je veľmi pekná rodinná tradícia, my vám prinášame skvelý tip ako si ju ešte viac spríjemniť.

Vianočná výzdoba

Nezmeškajte horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Dá sa povedať, že Vianoce sú už čo chvíľa za rohom. Sviatky pokoja, radosti a rodiny. Ako však vyniknúť z davu a byť trendy aj počas Vianoc? Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy na horúce trendy vo vianočnej výzdobe!

Prejsť do obchodu