Luxusné vianočné stromčeky – TOP 5 pre rok 2019

luxusne vianocne stromceky

Máte radi jedinečnosť , kvalitu a luxus ? Tak tu ste správne ! Pripravili sme si pre Vás 5 najluxusnejších vianočných stromčekov pre rok 2019 ,vďaka ktorým vaše Vianoce budú mať neopísateľnú atmosféru . Dámi a páni tu ich máme :

5. Umelý vianočný stromček Smrek Mohutný

Stromček je pokrytý veľkým množstvom vetvičiek. Stromček je postavený na kovovom stojane .
Luxusný vianočný stromček 5

Smrek Mohutný svojim robustným a prepracovaným vzhľadom obsadil piate miesto. Tento úžasný stromček Vás zaručene očarí svojou majestátnosťou a dodá Vášmu domovu jedinečnú Vianočnú atmosféru.

4. Umelý vianočný stromček 3D Borovica Himalájska Zasnežená

Vianočný stromček má všetky 3D vetvičky po obvode mierne zasnežené. Sneh je veľmi realistický a tak celý stromček pôsobí veľmi autentickým dojmom. Stromček má veľký počet vetvičiek a teda je aj veľmi hustý. Cely stromček je postavený na kovovom stojane.
luxusný vianočný stromček 4

Štvrté miesto obsadil úžasná 3D Borovica Himalájska Zasnežená. Svojim prevedením dokonale imituje živú zasneženú borovicu v lese. Ak hľadáte moderný a luxusný stromček s ktorým budú Vaše Vianoce nezabudnuteľné, určite siahnite po tomto jedinečnom kúsku.

3. Umelý vianočný stromček 3D Smrek taliansky

Krásny umelý vianočný stromček ktorý má konce vetvičiek zafarbené do bledozelená a tak pripomína čerstvé výhonky vetvičiek . Stromček vďaka dokonalým 3D vetvičkam je na nerozoznanie od živého. Pekný úhladny tvar dopĺňajú vytŕčajúce vetvičky pre ešte prirodzenejší vzhľad.Hustý vianočný stromček stojí na železnom stojane .
Luxusný vianočný stromček 3

Na treťom mieste sa umiestnil dokonalý 3D Smrek Taliansky, ktorý je svojim realistickým vzhľadom na nerozoznanie od živého stromčeka. Tento dokonale prepracovaný 3D stromček patrí jednoznačne medzi to najluxusnejšie, čo na trhu nájdete. Viacej bielych a zasnežených stromčekov nájdete na našej stránke.

2. Umelý vianočný stromček 3D Smrek Kráľovsky

Na obrázku je krásny bielo zelenkastý stromček uhladeného ihlanového tvaru . Cely stromček je zasnežený umelým snehom a vďaka tomu je na nerozoznanie od toho živého zasneženého stromčeka v lese . Stromček je postavený na kovovom stojane.
Luxusný vianočný stromček 2

Na druhom mieste sa umiestnil nádherný 3D Smrek Kráľovský, ktorý je novinkou sezóny 2019. Svojim dokonalým ľadovo zasneženým vzhľadom Vám kdekoľvek vyčarí neopísateľnú zimnú atmosféru. 3D Smrek Kráľovský je tou správnou voľnou pre všetkých, ktorí túžia po luxusných, bielych Vianociach.

1.Umelý vianočný stromček 100% 3D Smrek Exkluzívny

Umelý vianočný stromček tmavšej zelenej farby. Celý stromček pokrývajú 3D vetvičky a preto je na nerozoznanie od živého. Stromček stojí na kovovom stojane.
Luxusný vianočný stromček 1

Smrek Exkluzívny je bez pochýb tým najluxusnejším stromčekom, ktorý Vám ponúkame. Celý stromček je tvorený 3D ihličím (FULL 3D) vďaka čomu je dokonalou imitáciou živého Smreku. 100% 3D Smrek Exkluzívny je správnou voľbou pre tých, ktorí si chcú vytvoriť tie najluxusnejšie, nezabudnuteľné Vianoce.

Viacej vianočných stromčekov nájdete v našom eshope svetstromcekov.sk 🙂 .

Prejsť do obchodu
PREDAJ SPÚŠŤAME 1. SEPTEMBRA 2020
Začíname atraktívnymi predsezónnymi zľavami. Nechajte sa prekvapiť.
x